Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Γιατί ο ήλιος ενώ ξανθαίνει τα μαλλιά, σκουραίνει το δέρμα;
Σάββατο, 18 Μαΐου

γιατι τοσο θεμα με το στοματικο?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110808 από ponos psuxhs στις 05 Οκτωβρίου 2012, 3:13μμ

ponos psuxhs

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
δηλαδη βασιλιαδες νιωθουν οταν τους το κανεις εστω και αναγκαστικα,διχως να σου κανουν αυτοι?ετσι ειναι....δεν ζητας ανταλλαγη,κοινη ευχαριστηση ψαχνεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110811 από Pro Gamer στις 05 Οκτωβρίου 2012, 5:35μμ

Pro Gamer

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2012
μηνύματα: 121 αποδεκτές 0
Εσυ που εγραψες το θεμα αν σου εκανε καποιος στοματικο εσυ θα του εκανες μετα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111063 από miumiu στις 12 Οκτωβρίου 2012, 8:18μμ

miumiu

μέλος από: 12/10/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
κατα τη γνωμη μου δεν τιθεται καν μεγαλο θεμα με το στοματικο.το σεξ δεν ειναι προδιαγεγραμμενη διαδικασια ουτε καταναγκαστικη.ας πουμε με το αγορι μου τα προκαταρκτικα τα θεωρουμε πολυ σημαντικα,και περιλαμβανουν τα παντα,μπορει να διαρκεσουν απο 5 λεπτα εως ενα τεταρτο και να γινουν με οποια σειρα προκυψει,σημασια εχει η ευχαριστηση και των δυο.επειδη ομως αναφερεσαι συγκεκριμενα στο στοματικο,ειναι κατι το οποιο γινεται καθε φορα και απο τους 2 και οχι μονο στην αρχη αλλα και κατα την διαρκεια του σεξ,και πολλες φορες και στο τελος. στο παρελθον και εγω ημουν εναντια στο στοματικο για πολλους λογους αλλα ειχα μιλησει με μια μεγαλυτερη μου και μου ειχε πει πως οταν εισαι με καποιον που σε ενδιαφερει πραγματικα,δεν θα το θεωρεις ουτε απεχθες ουτε αγγαρεια αλλα ισα ισα που θα το επιδιωκεις γιατι θα θελεις να ευχαριστιεται και αν συμβαινει το ιδιο και με τον αλλο τοτε ειναι ιδανικα.για μενα το στοματικο ειναι δεδομενο και πρεπει να βαζεις ολη σου την τεχνη,χωρις αγχος και οχι επιτηδευμενα.πως μπορεις να μην κανεις το καλυτερο στοματικο στον αλλο οταν σε κανει να τελειωσεις πριν και κατα τη διαρκεια του σεξ?ειναι ολα δουναι και λαβειν..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111153 από petalouditsa στις 15 Οκτωβρίου 2012, 5:28μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
καλησπερα χρηστες του φτου,ειμαι η ιδια χρηστης(ponos psuxhs)απλα εχει κολλησει το μαιλ μου και δεν μπορω να δω τον κωδικο στα εισερχομενα για αν μπω απο τον ιδιο λογαριασμο...θα παρακαλουσα βεβαια να μην γινει κανενα απο τα δυο ban,δεν ειναι ουτε διπλο προφιλ ουτε ψευτικο,απλα εως οτου να ξεκολλησω το μαιλ γραφω απο εδω(αλλο pc)....sto uema moy tvra....εαν μου εκανε και ειχαμε μια σταθερη σχεση θα του εκανα κι εγω φυσικα,ειδικα εαν ηταν καποιος που μ ενδιαφερει πολυ,απλα δεν μπορω με καποιον που ειμαι ενα μηνα μαζι η και απλα στα free να καθομαι και να τον γλυφω και να τελειωνει στο στομα μου η να μου ζηταει να τα καταπιω επειδη εκεινος θελει να περασει αξεχαστα μαζι μου,η για να μην βγει και πει,πηγα με αυτην που δεν ξερει ουτε ενα τσιμπουκι να κανει...εχω δοκιμασει ξανα και εχω ασχημη εμπειρια επειδη μυριζε και επειδη απο την πρωτη φορα μου ζηταγε να τον αφησω να τελειωσει εκει και να τα πιω,η ενω ειχε κωνδυλωματα μου ζηταγε να τον γλυψω χωρις προφυλαξεις....γι αυτο εχω θεμα με ολα αυτα....δεν θελω να (ξανα)κολλησω κατι και ξερω οτι απο το στοματικο κολλας...απο την αλλη λενε οτι με το προφυλακτικο εαν του κανεις δεν νιωθει τιποτα....δεν ξερω τι ισχυει....εσεις τ θεωρειται ταμπου αυτο που λεω?θα ξενερωνουν ολοι δηλαδη μαζι μου εαν δεν τους το κανω?δεν μπορω και πλεον να ειστευτω κανεναν γιατι και σε αυτον που τα εδωσα ολα,με κοροιδευε τοσους μηνες,με κερατωσε,με κολλησε και σεξουαλικο νοσημα και μετα εξαφανιστηκε σαν να μην συμβαινει τιποτα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111215 από miumiu στις 16 Οκτωβρίου 2012, 9:37μμ

miumiu

μέλος από: 12/10/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
προφανως και συμφωνω με οσα λες και καθεμια που σεβεται την παρτη της ετσι σκεφτεται.δεν εισαι η μονη που εχει αρνητικες εμπειριες,ισα ισα και εγω ειμαι μια απο αυτες..επειδη με πηγες καποια χρονια πισω και εχω αντιμετωπισει και εγω ιδια σκηνικα,απλα θα σου πω ως συμβουλη κατι που ηδη ξερεις,την επομενη φορα να πεις ΟΧΙ!απλο και κατηγορηματικο και αστον να γκρινιαζει μετα οσο θελει,δε γουσταρεις,πως να το κανουμε?αν ειναι καθε φορα που φασωνομαστε με καποιον ακυρο να του παιρνουμε πιπα τοτε θα χασουμε το λογαριασμο.εγω ας πουμε εκτος σχεσης δεν ενδεχεται να παρω πιπα και δεν μου εχει βγει σε κακο,εκτος και ειναι μαλακας ο αλλος και επειδη θιχτηκε ο εγωισμος του σε κραξει,που και παλι επιβεβαιωνεται οτι εκανες καλα με το να πεις οχι οποτε χεστηκες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login