Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Θέλω πολύ ν' αλλάξω τον κόσμο, μα δε μου δίνουν τον πηγαίο κώδικα.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Μειωμενη Σεξουαλικη Διαθεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110761 από _Kostas στις 03 Οκτωβρίου 2012, 9:10μμ

_Kostas

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Guys εχω προβλημα!

Δεν εχω καθολου σεξουαλικη διαθεση. Δεν με ερεθιζει τιποτα και καμια. μονο καμια φορα με ταινιες στο pc.

Τι μπορω να κανω? Δεν μπορω να λειτουργησω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110764 από Troller στις 03 Οκτωβρίου 2012, 10:41μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
φαση ειναι ρε μαν θα περασει...απο την αλλη μηπως εισαι ανχωμενος για κατι?
προφίλάλλα...˵quote˶
10
Μήνυμα #110772 από Webmaster στις 04 Οκτωβρίου 2012, 8:28πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για να φτάσεις στο σημείο να το κάνεις θέμα, σημαίνει ότι σε έχει βασανίσει πολύ και ότι στην πράξη έχεις αποτύχει με ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ γκόμενες και έχεις φοβηθεί. Είσαι κλασσική περίπτωση νάρκισσου που πάει και γίνεται gay διότι πείθει τον εαυτό του ότι έχει πρόβλημα με τις γυναίκες ενώ δεν έχει. Το πρόβλημα λοιπόν είναι στο μυαλό σου και κάτσε να σου κάνω διάγνωση εγώ τώρα εδώ να πάθεις την πλάκα σου.

1. Έχεις χαμηλότερα ανδρογόνα επειδή σου λείπει ο ένας όρχις. Αυτό δεν επηρεάζει τη στύση (ακόμα και οι ευνούχοι και οι τρανσέξουαλ πάλι έχουν στύση), επηρεάζει όμως το μυαλό σου διότι πέρασες μεγάλο τραύμα στο χειρουργείο και περνάς επίσης τραύματα κάθε μέρα που πιάνεις ένα ψεύτικο μπαλάκι. Αυτό είναι η μεγαλύτερη πηγή της ανασφάλειας και του άγχους. Big deal. Σε λίγα χρόνια θα το σκέφτεσαι και θα γελάς. Αυτό δεν μπορώ να σε κάνω ούτε εγώ ούτε κανείς να το ξεπεραεις. Θα το ξεπεράσεις μόνος σου μετά από χρόνια όταν καταλάβεις ότι γέρασες και ακόμα χαρά δεν είδες.

2. Έχεις κάνει δυο τρεις φάσεις με άντρες και έπεισες τον εαυτό σου ότι επειδή σε εξίταρε η κατάσταση, ίσως και να ρέπεις προς την ομοφυλοφιλία. Και για να αποστομώσεις τον εαυτό σου, προσπαθείς αμέτι μουχαμέτι να πας να πηδήξεις γκόμενα. Όμως πας ανάποδα: Δεν πάμε για το σεξ και ύστερα μας έρχεται η στύση. ΠΡΩΤΑ μας έρχεται η στύση και μετά πάμε για το σεξ. Αν δεν μας έχει έρθεη η στύση από πριν (πχ. εκεί που σκεφτόμαστε τη γκόμενα, εκεί που τη φιλάμε κλπ) τι σεξ να κάνουμε; Να παίρνουμε χάπια και να ιδρώνουμε και να ζοριζόμαστε και να χάνουμε το ίματζ μας; Άσε που αυτό σημαίνει ότι απλώς ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΦΑΣΗ να πηδήξουμε. Πώς να το κάνουμε δηλαδή, να πηδήξουμε με το ζόρι μόνο και μόνο για να πείσουμε το μυαλό μας ότι δεν πουστίζουμε;

3. Είσαι εμφανίσιμος δηλαδή έχεις πολλές επιτυχίες στις γκόμενες και αυτό σου έχει δημιουργήσει το άγχος του σταρ που πρέπει να αποδώσει σε κάθε παράσταση. Γιατί αν δεν αποδώσεις θα σου βγει το όνομα και πω, χαθήκαμε, για ένα κούτελο ζούμε. Η πολλή κοινωνικότητα λοιπόν σου φέρνει περισσότερο άγχος.

και τελευταίο, Bonus:

Όταν πας τελοσπάντων να κάνεις φάση με γκόμενα, κόψε ρε φίλε τις πολλές τσόντες! Όταν έχει ήδη κλέψει την παράσταση η τσόντα, τι να σου κλάσει η μέτρια χαζοβιόλα Ελληνίδα που νιαουρίζει και μπεμπεκίζει και νομίζει κιόλας ότι είναι σέξι μ' αυτά τα μασκαραλίκια που κάνει;


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110798 από giannisefoa στις 05 Οκτωβρίου 2012, 12:18πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Για το τελευταίο +1 στον webmaster!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115068 από _Kostas στις 28 Δεκεμβρίου 2012, 2:31πμ

_Kostas

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Ακόμα παιδευομαι... γρρρρρ... τι να κανωωωωωω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115069 από Gray στις 28 Δεκεμβρίου 2012, 10:17πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
εμενα παλι , η απαντηση του web με εξιταρει , ειμαι καλα ? χαχαχα !

Κωστα , δεν ειναι τιποτα , ειναι απλο αγχος , μην το σκεφτεσαι , γιατι οπως ειπε και ο web μας , οσο το σκεφτεσαι γινεται χειροτερο . ^^

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login