Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όταν δεν ξέρεις τι θέλεις, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Κωλοδαχτυλο σε αντρ.ες

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111166 από Κώστ@ς στις 15 Οκτωβρίου 2012, 9:08μμ

Κώστ@ς

μέλος από: 2/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά σήμερα μιλάγαμε με τα παιδιά απο το σχολείο μου (αγόρια) και συζηταγαμε για τον αυγανισμό!Και πολλά παιδιά μου είπαν οτι για να το ευχαριστηθουν περισσοτερο βάζουν κωλοδαχτυλο! Μου φανησε ολιγον εως πολυ παράξενο εσείς τι λέτε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111168 από asap στις 15 Οκτωβρίου 2012, 9:18μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
απλα διεγείρουν τον προστατη και εχεις μεγαλυτερη ευχαριστηση... τωρα καποιοι θα το πουνε οτι ειναι πολυ "γκει" αλλα οπως το παρει ο καθενας.. εγω παντως το βρισκω φυσιολογικο και πιστευω οτι το κανουν πολλοι αντρες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111170 από Κώστ@ς στις 15 Οκτωβρίου 2012, 9:24μμ

Κώστ@ς

μέλος από: 2/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Δηλαδη λες οτι αμα το κανω θα διεγερθω περισσοτερο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111171 από lenaki92 στις 15 Οκτωβρίου 2012, 9:30μμ

lenaki92

μέλος από: 10/10/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
καλα τι ηλικια εχετε?πρωτη φορα ακουω στρειτ αντρες να το κανουν μετα δεν θα φαινετε οτι εχετε ανοιξει?τι να σου πω και εγω σαν γυναικα οπως τη βρισκεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111175 από Troller στις 15 Οκτωβρίου 2012, 11:10μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lenaki92@15 Οκτωβρίου 2012)
καλα τι ηλικια εχετε?πρωτη φορα ακουω στρειτ αντρες να το κανουν μετα δεν θα φαινετε οτι εχετε ανοιξει?τι να σου πω και εγω σαν γυναικα οπως τη βρισκεις

δεν το εχω κανει αλλα δεν θα ειχα και θεμα...και πιστεψε με πολλοι αντρες το κανουν...κατα καποιο τροπο ειναι σαν να μ λες οτι εσεις που βαζετε δονητες πρεπει να σκεφτουμε οτι δεν ειναι φυσιολογικο γιατι βλεπουμε και τις λεσβιες να το κανουν...το σημειο G στον αντρα ειναι στον κωλο οποτε αν ο αλλος θελει να την βρει πιο πολυ βαζει δακτυλο αλλα σιγα μην φαινεται πιο ανοιχτος...

φιλε κωστα δεν λεγετε αυγανισμος αλλα αυνανισμος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111224 από Gray στις 16 Οκτωβρίου 2012, 10:36μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
δεν ειναι παραξενο , απλα οπως παντα , αργησε να ερθει η μοδα αυτη στην Ελλαδα , αφου ολοι οι Ελληνες θα θεωρουσαν το μασαζ του προστατη , Ανωμαλιστικο και Γκαι ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111225 από e-mail στις 16 Οκτωβρίου 2012, 11:33μμ

e-mail

μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Ανώμαλο είναι οτιδήποτε άλλο μπορεί να φανταστεί κάποιος ΕΚΤΟΣ από την ιεραποστολική, πάντα σύμφωνα με τη θεωρία του σεξ.

Ο καθένας κάνει ότι νομίζει καλύτερο για τον εαυτό του μιας και ο όρος ΑΝΩΜΑΛΙΑ έχει διαφορετική εικόνα στον κάθε άνθρωπο της κάθε κοινωνίας.

Επίσης το ότι στην Ελλάδα είμαστε χρόνια πίσω δεν σημαίνει ότι το πρώτο πράγμα που θα πρέπει να κοιτάξουμε είναι αν το κωλοδάχτυλο είναι φυσιολογικό ή όχι ...

Το μασάζ του προστάτη είναι ξεκαρδιστικά αστείο και ευτυχώς που άργησε και φυσικά δεν το θεωρούμε όλοι μόδα, να και μερικά πράγματα στα οποία πρέπει να μένεις και λίγο πίσω... θα έλεγα πως ταιριάζει καλύτερα το "ομοφυλοφιλική τάση" χωρίς απαραίτητα να είναι κάποιος γκέι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111234 από jomaniac στις 17 Οκτωβρίου 2012, 1:26μμ

jomaniac

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Έγραψε:(e-mail@16 Οκτωβρίου 2012)
θα έλεγα πως ταιριάζει καλύτερα το "ομοφυλοφιλική τάση" χωρίς απαραίτητα να είναι κάποιος γκέι!

Ούτε κι εμένα αρέσει να το κάνω αλλά σε καμία περίπτωση δεν έχει να κάνει με "ομοφυλοφιλική τάση" ! Αν ήταν έτσι, και η μαλακία θα ήταν το ίδιο (πιάνεις πέος!)...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111238 από Gray στις 17 Οκτωβρίου 2012, 2:32μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
^ ναι . Και τα 2 , ειναι σεξουαλικη αυτοευχαριστηση του ανθρωπου , Καποια στιγμη πρεπει οι ανθρωποι να καταλαβουν τη διαφορα των "Γνωμικων" και των " προσωπικων Γνωμων" . εχω βαρεθει την καραμελα " Αυτη εναι η γνωμη μου " ετσι καταντισαμε την ελλαδα στην Ημιμαθεια . ο καθενας διδασκει στους γυρω τις προσωπικες του γνωμες , γιαυτο και η ελλαδα μενει πισω . Ειναι αραγε μια προσωπικη γνωμη , η αυτο που σου εμαθαν οι αμαθεις Γωνεις/Ανθρωποι γυρω σου ? Ειμουν και εγω θυμα , αλλα ευτυχως ειπα ναι στην μαθηση . Το οτι το Μασαζ του πρωκτου , ειναι μια αυτοικανοποιηση του ανθρωπου ειναι Γνωστο Παγκοσμιος. Τωρα αν εσυ πιστευεις οτι ειναι μια Gay πραξη , εισαι αξιος της τυχης σου. Αλλα να μην εισαι υποκριτης , γιατι και ο αυνανισμος ειναι μια αυτοικανοποιητηκη Πραξη ! οπωτε και αυτο παρομοια ειναι Gay πραξη? .. γιατι αν απο παλια μας μαθαιναν αυτο , κανεις τωρα δεν θα αυνανιζοταν , ολα εχουν να κανουν με το παρελθον και τις κοινωνιες !

Και προς θεου , δεν λεω οτι πρεπει , η να το κανεις , Οπως για καποιους δεν αρεσει ο αυνανισμος , ετσι και σε καποιους δεν θα αρεσει και αυτο , Μαλλον εισαι ενας απο αυτους , Δικαιωμα σου ! . Εγω στο μονο που αντιπαραθετω ειναι στο οτι ειναι γκαι πραξη , και στο πως ολες οι προκαταληψεις και τα στερεοτυπα εχουν φαει την Ελλαδα . Τωρα αν εσυ το νομιζεις αυτο , καλα κανεις , αλλα μην προκαλεις με τις σκεψεις σου , γιατι μπορει να θιξεις καταστασεις !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111243 από whatever στις 17 Οκτωβρίου 2012, 5:23μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
και εγώ έχω ακούσει ότι πολλοί άντρες το κάνουν και τους ερεθίζει απίστευτα... εδώ που τα λέμε κι εμένα μου φαίνεται λίγο περίεργο, αλλά έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι στο σεξ, τίποτα δεν είναι περίεργο, απο την στιγμή που ικανοποιείται ο άλλος είναι αποδεκτό, όπως την βρίσκει ο καθένας, δοκίμασέ το κι άμα σ αρέσει μπορείς να συνεχίσεις να το κάνεις χωρίς να υπάρχει πρόβλημα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login