Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γάμος: Ο σκουπιδοτενεκές του έρωτα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

πως να της το πω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113604 από CON98 στις 04 Δεκεμβρίου 2012, 1:34μμ

CON98

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
τον τελευταιο εναμιση χρονο μου αρεσει μια κοπελα απο το σχολειο, που ειμασταν στην ιδια ταξη απο το δημοτικο εως τωρα στην 3η γυμνασιου!ειναι ομορφη κοπελα και θελω να της ζητησω να τα φτιαξουμε μιας και εχω υποψιαστει πως κατι παιζει απο την μερια της. π.χ. πριν κανενα μηνα πηγαιναμε στο σχολιο οι δυο μας για προβα θεατρικου το απογευμα και επειδη εκανε κρυο της εδωσα το μπουφαν μου και με κρατουσε αγκαζε σε ολη τη διαδρομη,ή πριν λιγες μερες που πηγαμε ακροπολη με το σχολειο παλι ολο το μουσειο το βγαλαμε αγκαζε! μενουμε σε αποσταση 100 μ. και μου εχει δωθει η ευκαιρια να της τα ζητησω δυο-τρεις φορες ομως κολωνω. ισως επειδη μετα το δημοτικο εχει αρχισει να κανει παρεες εκτος της γειτονιας με παιδια με τα οποια εγω δεν κανω παρεα! δεν ξερω, θελω να της το πω αλλα καθε φορα που παω να το κανω κολωνω και δεν προσπαθω, ενω αυτη εχει δειξει διαθεση να μεινουμε οι δυο μας μονοι καπου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113611 από Kathrine_R στις 04 Δεκεμβρίου 2012, 2:38μμ

Kathrine_R

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
Κοίτα εγώ θα σου πρότεινα να κανονίσεις να βγείτε 2-3 φορές έξω μαζί σε στυλ date και μετά να της τα ζητήσεις το πίο πιθανό είναι οτι και σε εκείνη αρέσεις μην κολλάς δεν πρόκειτε να σου κάνει και τίποτα
good luck :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113613 από Panos_15 στις 04 Δεκεμβρίου 2012, 2:58μμ

Panos_15

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2012
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Όπως μας τα λες λογικά της αρέσεις οπότε προχώρα!
Εγώ θα έλεγα να μη της τα ζητήσεις έτσι χύμα,πρότεινε της να βγείτε είτε οι 2 σας είτε με κοινή σας παρέα. Γενικά πλησίασε τη,δείξε ενδιαφέρον,κάνε κινήσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #113615 από dirty_mind στις 04 Δεκεμβρίου 2012, 3:32μμ

dirty_mind

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εφόσον έχεις σημάδια πως και αυτή σε θέλει είναι κρίμα να αφήνεις τον χρόνο να περνάει ανεκμετάλλευτος, αυτή σου έδειξε πως νιώθει -με τον τρόπο της- τώρα είναι σειρά σου. Αρχικά μπορείς να της ζητήσεις να βγείτε! Μπορείτε να πάτε για καφέ ή καμιά βόλτα ή γενικά κάπου που να σας αρέσει. Αν δεις πως ακόμα ενδιαφέρετε και αυτή για σένα θα αρχίσεις το πολύ "μπλα μπλα" (αυτό μας ρίχνει όλες :Ρ) θα της πεις πως νιώθεις για αυτήν και μετά θα της πεις πως θέλεις να είσαστε μαζί! Αργότερα αν το θέλετε και οι δύο μπορείτε να φιληθείτε ή φασωθείτε και τα σχετικά! Πάντως μην αγχώνεσαι καθόλου...όλα καλά θα πάνε, αρκεί να είσαι ο εαυτός σου! Είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις μια χαρά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113617 από giannisefoa στις 04 Δεκεμβρίου 2012, 3:51μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Φίλε όλα τα παραπάνω σωστά είναι...Απλά φρόντισε να μην το αργήσεις πολύ(χωρίς να φανεί ότι το επιδιώκεις στο ενδιάμεσο) γιατί έχω καεί περιμένοντας την κατάλληλη στιγμή και βλέποντας ότι δεν έρχεται ποτέ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113667 από CON98 στις 05 Δεκεμβρίου 2012, 2:59μμ

CON98

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ παιδια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login