Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Ρακιντζής δημοφιλής.
Τρίτη, 7 Μαΐου

πωσ να τον ξεκοψω?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114533 από Pulljacket στις 17 Δεκεμβρίου 2012, 12:06πμ

Pulljacket

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
καλο θα ηταν με τις απαντησεις σας να μην απαιτητε να εισακουστητε,ενοοω δεν θα ηταν ωραια αν εγω η ο καθενας σου δωσει μια απαντηση και ξερεις μετα να σαι παρουμε στο κεφαλι μας επειδη δεν πηγε καλα..


Αφηστε την λιγο να σκεφτει να αποφασηση ειναι μπερδευμενη οτι παντως νιωθεις να το δειξεις δεν ειναι καλο να υποκριθεις για παραδειγμα να πεις αυτο:

Έγραψε:(Vania_16@09 Δεκεμβρίου 2012)

2) Αν είναι να τον ξεκόψεις να το κάνεις ευγενικά, χωρίς να τον προσβάλεις (π.χ. πες ευθέως, ότι είσαι ερωτευμένη με κάποιον άλλο αυτό το διάστημα...)




Αν ειναι να ξεκοψεις να μην το κανεις με αυτον τον τροπο θα πληγωθει ειδικα οταν θα μαθει οτι εισαι ερωτευμενη με αλλον που η αληθεια ειναι οτι δεν εισαι ,οταν ειμουν στο σχολειο ειχα φαει με κολλιμα με μια 2 χρονια και αυτοι μου ελεγε τα χα πως τα χει με καποιον και μενα με χε πληγωσει παρα πολυ τεσπα ευτυχως που δεν τα φτιαξα μαζι της γιατι τωρα βρηκα τον αγγελο μου!



Πες του οτι πραγματικα νιωθεις αν οντως σου μιλησει και σου ζητησει να τ φτιαξετε και αν δεν το κανει και μετα τα ξεμπερδεψεις και πεις οτι τον θελεις να πανα του το πεις ειλικρινεια κανει καλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login