Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Άλλο το μήλο του Αδάμ κι άλλο του Νεύτωνα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Γυμνος στον γιατρο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115756 από grigorismezes στις 07 Ιανουαρίου 2013, 9:21μμ

grigorismezes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2013
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
για σας ειμαι νεος εδω..και συγχαρητήρια στο ftou σας παρακολουθώ πολυ καιρο
Στο θεμα μου τωρα....λοιπον ειμαι 14 στα 15 παω 3η γυμνασιου(δεν εχω μειώνει) το πεος μου ειναι 16 εκ. κανονικο μεγεθος....και ντρεπομε παρα πολυ να με δουν αλλοι γυμνο (εκτος απο φιλους οικογενια κοπελα )τι να κανω? .. οσοι ειναι στην ηλικια μου τους εχει τυχη κατι τετοιο να σας δουν γυμνο αλλοι...και φοβαμε μην παω σε καποιον γιατρο και με πει να γδυθω και με πιασει το πεος εχετε παει σε γιατρο και σας ειδε γυμνο?
α και κατι αλλο θελω να με δουν γυμνο οι γονεις μου και η αδερφη μου( με περναει 3 χρονια) για να ειμαι πιο ανετος μαζι τους...
ευχαριστω για την προσοχη σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115758 από egw1 στις 07 Ιανουαρίου 2013, 10:04μμ

egw1

μέλος από: 5/7/2012
μηνύματα: 122 αποδεκτές 0
και εγω ντρεπομαι να με δουν αλλοι γυμνο αλλα στην τελικη σκεφτομαι οτι δεν θα τους ξαναδω και το ξεπερναω, με τους φιλους και συγγενεις ντρεπομαι πιο πολυ! σε γιατρο ναι πολλες φορες που εχω παει μου εχει πει να γδυθω για να τσεκαρει αν ολα πανε καλα - μεγεθος κλπ, δεν ειναι τιποτα, μια απλη εξεταση. και εκει βεβαια ντρεπομουν αλλα εκεινη την στιγμη δεν μπορεις να κανεις κι αλλιως.
τωρα για αυτο που λες για την οικογενεια σου, το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να το συζητησεις μαζι τους, ποτε δεν ξερεις ισως συμφωνησουν μαζι σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115761 από boxerakias στις 07 Ιανουαρίου 2013, 11:25μμ

boxerakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/3/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
γιατρος τελευταια φορα με ειδε γυμνο 6η δημοτικου και η αληθεια ειναι οτι ντραπηκα λιγο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115762 από γεωσκώληξ στις 07 Ιανουαρίου 2013, 11:30μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Γιατί να σε δουν γυμνό οι δικοί σου;Ότι έγινε έγινε στο παρελθόν και εκτός απροόπτου δεν θα σε ξαναδούν γυμνό για την υπόλοιπη ζωή σου,δεν υπάρχει λόγος να τους ξεγυμνωθείς,με μποξεράκι μόνο π.χ. οκ χαλαρά.
Εντάξει σε περίπτωση εξέτασης λογικό είναι να ντραπείς αλλά θα το κάνεις για λόγους υγείας,άλλωστε σκέψου ότι οι γιατροί έχουν δει άλλους τόσους γυμνούς δεν έγινε τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115771 από ainatzis στις 08 Ιανουαρίου 2013, 12:08μμ

ainatzis

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
οταν ειχα προβλημα στους ορχεις πηγα στον γιατρο αλα δεν μου τα ειδε μονο αλα κε μου τα επιασε ντραπηκα αλλα ηπα οτι δεν θα τον ξαναδο κε ιμουν ενταξει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115777 από Gray στις 08 Ιανουαρίου 2013, 2:29μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Ο γιατρος εχει δει στην ζωη του , πολλα πουλακια ... χεστηκε για το δικο σου , με το συμπαθειο.. Τωρα και να στο ακουμπιξει , δεν θα στο φαει , απλα θα το εξετασει , εξαλου δεν θα σε ξαναδει , Καλμαρε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115789 από pantelis20 στις 08 Ιανουαρίου 2013, 5:46μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Gray@08 Ιανουαρίου 2013)
Ο γιατρος εχει δει στην ζωη του , πολλα πουλακια ... χεστηκε για το δικο σου , με το συμπαθειο.. Τωρα και να στο ακουμπιξει , δεν θα στο φαει , απλα θα το εξετασει , εξαλου δεν θα σε ξαναδει , Καλμαρε


Αυτό ακριβώς. Έχει δει τόσους πολλούς ασθενείς τόσο διαφορετικών ηλικιών που δε θα σηκώσει φρύδι. Άλλωστε ανάμεσα στην ντροπή και στην υγεία σου να προτιμάς την ντροπή. Γιατρός είναι και πας για κάποιο λόγο.

Εγώ όταν είχα πάει σε ενδοκρινολόγο στα 19 φαντάσου τότε πρώτη φορά μου τον είδε γιατρός. Για να δει και καλά την ανάπτυξη των όρχεων και το μέγεθος και ναι σου τα πιάνει κιόλας.

Κάτι παρόμοιο νομίζω καναν/κάνουν και στο στρατό για να τσεκάρουν αν έχεις δύο όρχεις. τώρα λογικά με το χέρι το κάνουν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116645 από Hanibal στις 27 Ιανουαρίου 2013, 4:34μμ

Hanibal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/1/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
εγω καθε φορα που παω σε γιατρο για να με εξετασει,οταν μου εξετασει τις ''μπαλες'' ειμαι ετοιμος να σκασω στα γελια.γαργαλιεμαι παρα πολυ εκει κατω.το εχει παρατηρησει κανεις αλλος??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116648 από o 3an8os στις 27 Ιανουαρίου 2013, 5:40μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Πηγαινε σε γυναικα γιατρο ;) εμφανισιμη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116660 από Gray στις 27 Ιανουαρίου 2013, 6:57μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
σιγα μην παρει σβαρνα ολα τα γιατρια να ρωταει αν υπαρχει γυναικα γιατρος και αν ειναι και μωρο γιατρος ... τι ακουμε !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login