Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έκτρωση. 100% αντισύλληψη. Ύστερα αφοσιωνόμαστε στην καριέρα μας απερίσπαστες, όπως θέλει ο μπαμπάς.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Γυμνος στον γιατρο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116715 από o 3an8os στις 28 Ιανουαρίου 2013, 4:53μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Πανω στην πλακα το ειπα ,τοσο ελλειπη αισθηση του χιουμορ εχεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116734 από yomen στις 28 Ιανουαρίου 2013, 5:45μμ

yomen

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Βασικά το καταλαβαίνεις από το όνομα. Και άλλη χάρι έχει να σου τον πιάνει γυναίκα Όσο για τη γύμνια σιγά το πράμα. Με την παρεά μου έχουμε κάνει και όλοι μαζί γυμνοί μπάνιο σε παραλία. Καλή φάση ήταν. Το να θες να σε δει γυμνό η οικογένεια σου είναι γενικά λίγο άβολο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119420 από Johnakos o trel στις 07 Απριλίου 2013, 11:06πμ

Johnakos o trel

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Εγώ έχω πάει σε γυναίκα γιατρό κι μου τον έπιασε..! Δεν ήταν τίποτα, απλά εκείνη την στιγμή λίγο ντράπικα αλλά το ξέχασα κατευθείαν γιατί ήταν κι λίγο πιο εμφανήσημη..! Αλλά κι πάλι δεν ήταν κάτι σπουδαίο... Λίγο γαργαλύθηκα όταν μου εξέτασε τις "μπάλες" κι μου ήρθε μια κ@υλ@ (sorry για την έκφραση ;) ) όταν μου την έπιανε για 30 δευτερόλεπτα..! Επίσης μια τέτοια διαδικασία υπάρχει στο στρατό όταν πας φαντάρος, κι το χειρότερο είναι να πέσεις σε γυναίκα..! Με τους γονείς μου έχω ένα θέμα ότι δεν θέλω να μου την δουν, δεν ξέρω γιατί..! Με τους φίλους μου χαλαρά..! Τους τον έχω δει κι μου τον έχουν δεί..! Μια μέρα είχαμε κάτσει ολοι μαζί γυμνοί..! Με κοπέλα μου εννοείτε ότι δεν ντρέπομαι..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120634 από klopitsis στις 31 Μαΐου 2013, 8:57μμ

klopitsis

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αχ, η αιωνια εφηβικη φαντασιωση, "θα σου σηκωθει στην παιδιατρο θα την δει η παιδιατρος και θα καυλωσει τοσο πολυ που θα θελει να σε ξεσκισει"

Οτι και να λενε ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ καυλωσεις σε εξεταση γιατρου...το φαντασιωθηκα καθε φορα που πηγαινα στην ενδοκρινολογο και με εξεταζαν είτε 22χρονες που καναν πρακτικη είτε η γκομεναρα γειτονισσα που δουλευε εκεί... ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ το μονο που σκεφτεσαι ειναι να σηκωσεις τα παντελονια σου και να φυγεις απο το δωματιο

(και αυτοι οι αθεοφοβοι οκ πρακτικες αλλα μια φορά βάλλαν 5 φοιτητριες να μετρησει μια μια με τα κομπολογια και η μια η βλαμμενη πηγε να μου τα σπασει φαντασου 14 χρονων παιδι και απο πανω μου 5 να κανουν πειραματα......ή αλλη φορά έβαλε κατι μπουνταλαδες να ψηλαφισουν τον θυρεοειδη και βάζαν όλοι μαζι τα χερια τους πρεπει να ακουμπησε τον λαιμο μου η μιση ιατρικη εκεινη τη μερα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139288 από spyros111 στις 17 Ιουνίου 2017, 12:23πμ

spyros111

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(boxerakias@07 Ιανουαρίου 2013)
γιατρος τελευταια φορα με ειδε γυμνο 6η δημοτικου και η αληθεια ειναι οτι ντραπηκα λιγο

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139289 από spyros111 στις 17 Ιουνίου 2017, 12:24πμ

spyros111

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(boxerakias@07 Ιανουαρίου 2013)
γιατρος τελευταια φορα με ειδε γυμνο 6η δημοτικου και η αληθεια ειναι οτι ντραπηκα λιγο
.Το πέος σου ήταν μεγάλο ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139338 από thanashs07 στις 21 Ιουνίου 2017, 3:56μμ

thanashs07

banned
μέλος από: 21/6/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
εγω ειμαι 16 και σε γιατρο εχω τυχη να ειμαι γυμνος και στ μανα μου
αρκετες φορες οταν ειχα σπασει το χερι μου.Η μανα μου με εχει δει γυμνο και μου ηταν σηκωμενη η π@@@α για κανα τριαρι λεπτα μπροστα της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login