Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δώσε θάρρος στο χωριάτη κι αυτός θα το πάρει και μην τον είδατε...
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

ο φιλικος διοικητης

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116150 από milsty86 στις 13 Ιανουαρίου 2013, 6:51μμ

milsty86

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
παιδια, βοηθηστε! ειμαι φανταρος κ μου την πεφτει ενας αξιωματικος.. με καλει συνεχεια στο γραφειο του κ αρχικα με ρωταγε συνεχια για γκομενες κ ηταν πολυ φιλικος αλλα τελευταια το χει παρακανει,ολο λεει υπονοουμενα κ μεχρι που μου ζητησε μεταξι σοβαρου κ αστειου να δει την π****α μου!!! κ πολλα αλλα... τι να κανω; αν μου την πεσει ανοιχτα κ εγω αρνηθω θα μπλεξω ασχημα; πως να το χειριστω; το οτι δεν ενδιαφερομαι δε χρειαζεται καν να το γραψω!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #116151 από cia42 στις 13 Ιανουαρίου 2013, 6:56μμ

cia42

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2013
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

.Απομακρυνσου από κοντά του σιγά σιγά προσπάθησε να ξεφιγεις από της συζητησίες που θέλει να ανοίξει μαζί του, πες δικεολογίες και όταν σου λέει υπονοούμενα γελά λίγο ειρωνικά και διξτου πως δεν τον ενδιαφέρεις. ελπίζω να βοήθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116152 από Webmaster στις 13 Ιανουαρίου 2013, 7:04μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Δεν είναι καθόλου απλό όπως το παρουσιάζει η cia42. Αν ήταν έτσι, δε θα ήταν τόσο σοβαρή υπόθεση η σεξουαλική παρενόχληση. Βασικά αυτά που λέει η cia42 είναι ό,τι χειρότερο μπορείς να κάνεις, διότι μ' αυτό τον τρόπο ο άλλος θα συνεχίσει να έχει ελπίδες και όταν καταλάβει ότι ξεγελάστηκε θα εκδικηθεί.

Ο μόνος τρόπος είναι να τον πιάσεις και να του το ξεκόψεις το συντομότερο δυνατό και με το σοβαρότερο δυνατό τρόπο. "Άκου να δεις φίλε, δε νιώθω άνετα με κάτι τέτοια." Και άφησε να εννοηθεί (αλλά μην το πεις) ότι θα δημιουργήσεις θέμα.

Στη χειρότερη περίπτωση θα φας 3-4 φυλακές. Αν κάνεις αυτό που λέει η άλλη θα φας τέτοιο ψυχολογικό πόλεμο και θα διασπείρει τέτοιες άσχημες φήμες για σένα, που δε θα μπορεί ο καλύτερος ψυχολόγος να σε επισκευάσει.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116153 από KwnstantinosS στις 13 Ιανουαρίου 2013, 7:06μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Αν σ κανει τετοια να του λες "συγνωμη κυριε διοικητη τι αντρες ειμαστε??..σταματηστε αυτα τα αστεια..".......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116154 από cia42 στις 13 Ιανουαρίου 2013, 7:13μμ

cia42

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2013
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
γιατί να φαει ψυχολογικό πόλεμο?ούτε θα βγουν φήμες εκτός αν ξέρουν όλοι πως o αξιωματικος είναι gay.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116155 από milsty86 στις 13 Ιανουαρίου 2013, 7:15μμ

milsty86

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
καταλαθος το εγραψα σε λαθος κατηγορια. δεν ξερω κ πως να το σβησω. αυτο που λεει η cia42 κανω μεχρι τωρα, προσπαθω δλδ εμμεσως να απομακρυνθω αλλα το θεωρω πολυ πιθανο να το χοντρυνει το πραμα, ο τυπος ειναι εμπειρος, το παει πολυ πλαγια το θεμα, στανταρ το εχει ξαναπαιξει πολλες φορες το ιδιο σκηνικο. webmaster αυτο σκεφτομαι να κανω αλλα φοβαμαι οτι στο στρατο δε βρισκεις το δικιο σου κ αυτο το ξερουν πολυ καλα οι ανωτεροι. αν θελει αυτος μπορει να με μπλεξει πολυ ασχημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116156 από cia42 στις 13 Ιανουαρίου 2013, 7:19μμ

cia42

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2013
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
τότε μίλησε του...δεν υπάρχει άλλος τρόπος...πες του πως δεν με ενδιαφέρουν οι άντρες ή κάτι τετιο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116157 από KwnstantinosS στις 13 Ιανουαρίου 2013, 7:28μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Κοιτα για να μην φας τιποτα αν σ πεσει καμια μερα το σαπουνι εγω σ λεω να κανεις αυτο που ειπα παραπανω......να του δειχνεις πως δεν θες με τα λογια σ ...επισης μαθε αν ειναι γκει απο καπου ........αν βλεπεις δεν γινετε τιποτα ..βαλε στο κινητο σ την ηχογραφηση και ηχογραφησε 3-4 φορες ,μετα πηγαινε σε καποιον ανωτερο να του πεις να κανει κατι εμεσα ή πηγαινε και πες στον ιδιον να σταματηση αυτη τη κατασταση ,αν δεις να πηγαινει να κανει τιποτα για φυλακη και τετοια ,βαλτον να ακουσει τις επιμαχες ηχογραφησης.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116158 από cia42 στις 13 Ιανουαρίου 2013, 7:31μμ

cia42

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2013
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
είναι πολύ επικίνδυνο μήπως τον ανακαλύψει αλλά αν πετυχει θα γλιτώσεις από αυτών...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116159 από KwnstantinosS στις 13 Ιανουαρίου 2013, 7:34μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
μεσα στο μπουφαν ...δεν θα γινει τιποτα.....εκτος και αν του το βγαλει :P( πλακα κανω φιλε)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login