Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Κυνικός είναι αυτός που ξέρει την τιμή όλων των πραγμάτων αλλά δεν ξέρει τη αξία κανενός.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Συχνοτητα Αυνανισμου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119014 από new-man στις 25 Μαρτίου 2013, 2:57μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Θελω να ρωτησω ποσο συχνα μπορει καποιος να αυνανιζεται χωρις αυτο να προκαλεσει καποιο προβλημα στο μελλον. Το κανω αρκετα συχνα παντα μονος αν και ενας ξαδερφος μου που ειναι 14 θελει να αυνανιστουμε βλεποντας τσοντα μαζι.Ομως ντρεπομαι πολυ παρολο που ειμαι πολυ μεγαλυτερος. Δεν εχω πολυ εμπειρια στα πονηρα κλπ
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #119016 από Tρελιάρης στις 25 Μαρτίου 2013, 3:24μμ

Tρελιάρης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ο αυνανισμός είναι απολύτως φυσιολογικός στην εφηβική περίοδο. Και μέσα από τον αυνανισμό ο έφηβος προετοιμάζεται για τη σεξουαλική του διεκδίκηση και συντροφικότητα. Έτσι λοιπόν, κλείνοντας την εφηβεία του, αρχίζει να φτιάχνει σχέσεις ή να εκφράζεται σεξουαλικά από κάποια γυναίκα (ακόμα και κοινή). Πρέπει να αρχίζει να απομακρύνεται από την έννοια του αυνανισμού και να αναζητά τη γυναικεία γνωριμία, τη σεξουαλική επαφή και το δικό του ηδονικό μοίρασμα με το κορμί ενός άλλου συντρόφου. Και φυσικά, αυτό ισχύει και για τα δύο φύλα.

Η παράταση του αυνανισμού μέσα στην ενήλικη ζωή είναι απομόνωση. Εκφράζει την ανασφάλεια, την έλλειψη διεκδίκησης του ατόμου, το φόβο και τη δειλία της γνωριμίας που οφείλει ο άνθρωπος να αναπτύσσει συνεχώς μέσα στη ζωή που διέρχεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119018 από new-man στις 25 Μαρτίου 2013, 3:29μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Ειμαι φοβερα ντροπαλος μεχρι βλακιας το ξερω και ντρεπομαι και στην σκεψη να ειμαι γυμνος με καποια κοπελα.Εχω και ενα θεμα με το μεγεθος και...ολα αυτα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119019 από Tρελιάρης στις 25 Μαρτίου 2013, 3:34μμ

Tρελιάρης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
χαχαχ δεν πειράζει μην είσαι τόσο ντροπαλός γιατι όταν βρεις κοπέλα και για παράδειγμα πάτε να το κάνετε και ντρέπεσε...ανάλογα αυτή μπορεί να το βρει αστείο και μετά να γελάει,τότε είναι που θα εσθάνεσε ντροπή ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119020 από new-man στις 25 Μαρτίου 2013, 3:37μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Μακαρι να βρω και το ψαχνω συνεχια αλλα τελικα πρεπει να το βγαλω απο το μυαλο μου (οπως μου λενε φιλοι) προκειμενου να βρω.Ομως εχω συνεχια καυλες και δεν τολμω να παω σε οικο κλπ. Το μεγεθος απ οτι μου ειπαν ολοι οι φιλοι ειναι παρα πολυ μικρο ...καταλαβαινεις.....και μονο στην ιδεα οτι θα με δει καποια κοπελα κοκκινιζω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119021 από Tρελιάρης στις 25 Μαρτίου 2013, 3:39μμ

Tρελιάρης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ηρέμησε,δεν είναι τίποτα άσε τους φίλους σου να λένε ότι θέλουνε σίγα το πράγμα αα και όταν βρεις κοπέλα και συμβέι το καλο το πράγμα μην ντραπείς ισα ισα θα είσαι και τυχερός.Αυτά απο μένα καλή συνέχεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119022 από new-man στις 25 Μαρτίου 2013, 3:41μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ.Κατι τελευταιο.Σε ποιο μεγεθος χαρακτηριζεται το πεος μικρο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119024 από Tρελιάρης στις 25 Μαρτίου 2013, 3:45μμ

Tρελιάρης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
-Το μέγεθος του πέους χαρακτηρίζεται από το μήκος και από τη διάμετρό του.
-Το μήκος ενός φυσιολογικού πέους στον ενήλικα (κλείσιμο της εφηβείας) κυμαίνεται κατά μέσο όρο 12-15 cm σε στύση.
-Η μέση διάμετρος σε χάλαση υπολογίζεται σε 2,8 cm.
-To μέγεθος αυτό παραμένει σταθερό σε όλη τη διάρκεια της ζωής του.
-Πραγματικές μικροφαλλίες είναι σπάνιες και χαρακτηρίζονται όταν το μήκος είναι μικρότερο από 10cm σε στύση.
-Το μέγεθος του πέους δεν εκτιμάται ποτέ όταν βρίσκεται σε χάλαση.
-Τα υπερμεγέθη πέη είναι δυνατόν να εμφανίσουν λόγω της γεωμετρίας τους στυτικά προβλήματα, εξαιτίας της αυξημένης αιμάτωσης που απαιτούν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119025 από new-man στις 25 Μαρτίου 2013, 3:46μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Μαλιστα..Εμενα σε στυση ειναι 9
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login