Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εταιρεία που αναπτύσσεται: Ο καρκίνος του πολιτισμού σας.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

τριχες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119263 από paokoleoleole στις 01 Απριλίου 2013, 3:51μμ

paokoleoleole

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
αγορια ξερετε πως μπορω να βγαλω τριχες στο σωμα; ... εχω τριχες αλλα ειναι λιγες και λεπτες και δεν φαινονται. μονο τα ποδια,το πεος και οι μασχαλες μου εχουν πολλες. εγω θα ηθελα να βγαλω περισσοτερες στα χερια και στο στηθος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119265 από new-man στις 01 Απριλίου 2013, 4:35μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Εγω εχω αρκετες τριχες και στο πουλι μου αλλα δεν μου αρεσει ασε που εκτος το οτι μυριζει συνεχεια το πουλι μου , φαινεται και ακομα πιο μικρο απ'οτι ειναι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119266 από aswtos στις 01 Απριλίου 2013, 4:57μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
θα γινει με το περασμα του χρονου. εσυ δεν μπορεις να κανεις κατι για αυτο. παντως δεν χρειαζεται να νιωθεις ασχημα γι αυτο. αλλοι στη θεση σου θα νιωθαν και τυχεροι. σκεψου πως πολυ αντρες στις μερες μας κανουν αποτριχωση στο σωμα. γενικα οι πολλες τριχες δεν ειναι στη μοδα οποτε κουλαρε. ασε το χρονο να κανει τη δουλεια του και το σωμα σου να λειτουργησει με τους ρυθμους του. παντως να εχεις υποψην σου πως ρολο σε αυτο παιζει και η κληρονομικοτητα. αν ο πατερας σου δεν ειναι πολλυ τριχωτος δυσκολα θα γινεις κι εσυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119269 από paokoleoleole στις 01 Απριλίου 2013, 6:58μμ

paokoleoleole

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
οχι αντιθετος ο πατερας μου ειναι πολυ τριχωτος, ''αρκουδος''. ελεγα μηπως αν τις ξυριζα θα εβγαιναν περισσοτερες . και κατι ακομη τις τριχες στη μασχαλη ν τις ξυρισω ; γιατι πολλα αγορια μου εχουν πει να το κανω γιατι δεν ειναι ωραιο και οτι μυριζουν πολυ ασχημα οταν υδρωνεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #119271 από aswtos στις 01 Απριλίου 2013, 7:28μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

να μην ξυρισεις τις τριχες στο σωμα σου. θα σκληρυνουν με ασχημο τροπο μετα. ασε να γινει φυσιολογικα. τωρα για τις μασχαλες τι να σου πω. κανε οτι νομιζεις. αν πας γυμναστηριο και ιδρωνεις πολυ εχει μια βαση το ξυρισμα. σε διαφορετικη περιπτωση θα σου ελεγα απλα να τις κοντινεις με ενα ψαλιδακι για να μην ειναι τοσο μακριες και ιδρωνεις πολυ. εγω το βρισκω λιγο αδερφιστικο το να ξυριζει καποιος τις μασχαλες χωρις καποιο λογο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119277 από paokoleoleole στις 01 Απριλίου 2013, 9:23μμ

paokoleoleole

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
δηλαδη ειναι κληρονομικο . οτι εχει ο πατερας μου θα αποκτησω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119282 από new-man στις 01 Απριλίου 2013, 10:25μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Οχι δεν ειναι απολυτο..Εμενα δεν ειχε ο πατερας μου τοσο μικρο πουλι ομως εγω εχω και εχω πλεον κομπλεξ .Θελω να κανω καποια σχεση με κοριτσι και....ντρεπομαι παρα πολυ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119284 από paokoleoleole στις 01 Απριλίου 2013, 10:34μμ

paokoleoleole

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
γιατι πως ξερεις ποσο τον εχει ο πατερας σου.

δηλαδη δεν ειναι απαραιτητο να εχω το ιδιο πυκνες τριχες με τον πατερα μου οταν μεγαλωσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119290 από new-man στις 01 Απριλίου 2013, 11:14μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Ναι δεν ειναι απαραιτητο...Εδω απο 2 κοντους γονεις και ο γιος βγαινει πολυ πιο ψηλος!

Οσο αναφορα το αλλο θεμα ενταξει ειχαμε κανει μπανιο στα αποδυτηρια πολυ παλια και ειχα δει οτι ακομα και χωρις στυση ηταν αρκετα μεγαλο και ειπε για το δικο μου οτι....τελικα δεν μεγαλωσε ε?...

Αντε μετα εγω να κανω σχεση με καποιο κοριτσι.Ασε που αυνανιζομαι παρα πολλες φορες την ημερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login