Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Απαισιόδοξος λέγεται ο αισιόδοξος με εμπειρία.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

δακτυλακι..απο γκομενα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119303 από θεοφιλος στις 02 Απριλίου 2013, 5:36μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
τ ειχα με μια οπου ηθελε να μ βαλει δαχτυλακι τελικα δν μ εβαλε.... και εχω καταλαβει γενικοτερα οτι προσπαθουν.. να βαλουν δαχτυλακι απο πισω στο αγορι τους.....γιατι ετσι ? πως σας εχει κολισι ? κ εσας που σασ το εχει κανει η κοπελα σας πως νιωσατε σας αρεσε ?...... ειναι ωραια εμπειρια ? ακουω γνωμες!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119305 από minas123 στις 02 Απριλίου 2013, 5:53μμ

minas123

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Προσοπικα για εμενα αυτο ειναι εσχρο!
Καλα εκανες και δεν την αφησες!
Προσοπικη μου αποψη!
θα σου σηνηστουσα να μην το κανει γιατι μετα αλλαζει ο ανθροπως :) ιουυυυυυυυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119306 από θεοφιλος στις 02 Απριλίου 2013, 5:57μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
ενταξει δεν εχω πολλα κολιματα αλλα δεν την αφησα... ουτε καμια αλλη τ εχει κανει σε εμενα αλλα ....... γιατι το 8ελουν τοσο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119307 από minas123 στις 02 Απριλίου 2013, 5:59μμ

minas123

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
βασικα φιλε μου νομιζω οτι η κοπελα σου εχει κολιμα γιατι η μπορει να εχεις ωραιο κολο η γιατι μπορει να εχει καπιο προβλιμα ( συγνομη δεν θελω να προσβαλω κανεναν! )
Απλα αν θες ακου μια φιληκι αποψη!
Εγω δεν θα την αφινα και θα της εβαζα και καποια μετρα! οστε να μην το σκευτετε να το κανει εστω μαζι μ με αλλον ας κανει οτι θελει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119332 από θεοφιλος στις 03 Απριλίου 2013, 1:42πμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
αλλος ???? αποψεις αλλη ? καμια κοπελα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119336 από Gray στις 03 Απριλίου 2013, 11:00πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Δεν υπαρχουν κολληματα στο σεξ , ολα τα δηθεν "ιου" ειναι για... δηθεν ανδρωπους που δεν ξερουν τι σημαινει σεξ και φετιχ .

Φιλε μου , ο πρωκτος του ανδρα ειναι το σημειο στο οποιο εχει το σημειο G του . Που σημαινει οτι οταν ενοχλεις τον προστατη σου , αυτος σου χαρισει μια ηδονη που δεν εχεις ξαναζησει ( Οχι σε ολους )

Οι γυναικες , μαλλον , το εμαθαν και θελουν να ικανοποιουν με αυτον τον τροπο εμας τους ανδρες . Μαλιστα πλεον εχει γινει πολυ συχνο φαινομενο , και συμβαινει σε πολλα ζευγαρια . Στην ελλαδα αυτο ηρθε αργα , αλλα για οσους πιστευουν οτι αυτο ειναι "παραξενο" ... Υπαρχει και το κανουν "χρονια" τωρα . ειναι απλα ενας τροπος ευχαριστησης .

αν εχεις καμια απορια , shoot it .

//G
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119337 από θεοφιλος στις 03 Απριλίου 2013, 1:39μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
και αμα θελησω.....να μου το κανει η κοπελα μου πως να της το πω ........ να μην παρεξηγηθω.........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119338 από new-man στις 03 Απριλίου 2013, 1:59μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
εγω αν και πιο μεγαλος δεν εχω κανει ποτε μου σχεση και επειδη εχω και μεγαλο προβλημα με το μεγεθος και ισως να μην ειναι αρκετο για να ικανοποιησω ενα κοριτσι , θα ηθελα να μου βαζει δαχτυλο να νιωσω την αισθηση ακομα και αν αυτο γινοταν πολυ συχνα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119340 από aglina στις 03 Απριλίου 2013, 3:20μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Έγραψε:(new-man@03 Απριλίου 2013)
εγω αν και πιο μεγαλος δεν εχω κανει ποτε μου σχεση και επειδη εχω και μεγαλο προβλημα με το μεγεθος και ισως να μην ειναι αρκετο για να ικανοποιησω ενα κοριτσι , θα ηθελα να μου βαζει δαχτυλο να νιωσω την αισθηση ακομα και αν αυτο γινοταν πολυ συχνα

Ρε παιδακικι μου ολο αυτο λες. Μια γυναικα ευχαριστιετε κ με 8εκ κ μεγαλο ρολο παιζει κ η τεχνικη. Δεν θα κανεις ποτε τιπ επειδη εχει ενα κολιμα ξεχνατο λιγο κ χαλαρισε!!!
συγγνωμη που ξεφιγα λιγο απο το θεμα με το δαχτυλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119341 από θεοφιλος στις 03 Απριλίου 2013, 3:30μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
αγγλινα μπορεις να μου πεις την αποψη σου ? στο 8εμα ? με το δαχτυλακι στους αντρες........ εσυ φιλε οντως δν πρεπει να εχεις τοσο χαμηλη αθτοπεπη8ηση για το μοριο σ και καλο θα ηταν να πας σε εναν γιατρο..κ εγω εχω παει....οσο καιρο μενεις μονος..8α σε επειρεασει η αρνιτικι σκεψει και θα γινεις μπαι....οπως προηπε η φιλι απο επανω δν χρειαζετε να τν εχεις τεραστιο.. χρειαζετε μια κοπελα να σε αγαπαει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login