Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι γυναίκες έχουν δύο στήθη γιατί οι άντρες έχουν δυο χέρια.
Τρίτη, 23 Απριλίου

πως να τον αναψω και πιπα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119455 από evelina95 στις 09 Απριλίου 2013, 3:54πμ

evelina95

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
καλημερααα.. ειμαι 17 χρονων και εδω και πολυ καιρο γινεται κατι μ ενα παιδι απ'το φροντιστηριο μου.. θα ηθελα να μου πειτε αν μπορειτε πραγματα να του ψιθυρισω στ αυτι στ διαλειμμα για να τον αφησω καγκελο και να τον αναψω..ααα και διαφορετικους τροπους να τον αναψω οταν ειμαστε μονοι γτ τα κλασσικα τα εχω κανει..
επισης ειμαι πρωταρα στ θεμα της πιπας και 2 φορες που πηγα να το κανω δεν μου βγηκε και δεν ηξερα τι να κανω.. μπορειται να μου πειτε τι να κανω για μια πετυχημενη πιπα?? σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119457 από new-man στις 09 Απριλίου 2013, 8:38πμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Μπορεις να του πεις οτι οτι οποτε τον βλεπεις γινεσαι μουσκεμα και το μου@@ σου παιρνει φωτια..Να βαζεις κατι προκλητικο και να αφηνεις υπονοουμενα του στιλ σημερα ζεστενομαι πολυ , καιω κλπ .

Για την πιπα οταν βρεθειτε στο σωστο σημειο και αφου εχετε αρχισει τα προκατακτικα και τα γλωσωφυλλα χουφτωσε του αρχικα το που@@ο για να τον κανεις καγκελο και μετα βγαλτον εξω και αρχισε με την γλωσσα σου να του γλυφεις αρχικα το κεφαλακι και να πηγαινεις μεχρι την βαση σιγα σιγα και παλι πανω.Δωσε πολυ μεγαλη βαση στο κεφαλακι θα δεις οτι θα γινει κατακοκκινο απο την καυλα.

Δεν μου εχουν κανει ποτε αλλα εχω δει πολλες τσοντες για μια καλη πιπα.Ηδη τα σκεφτηκα και αρχισα να αυνανιζομαι και φανταζομαι οτι και σημερα θα αυνανιστω πανω απο 4 φορες την ημερα που συνηθως αυνανιζομαι :)

Έγραψε:(evelina95@09 Απριλίου 2013)
καλημερααα.. ειμαι 17 χρονων και εδω και πολυ καιρο γινεται κατι μ ενα παιδι απ'το φροντιστηριο μου.. θα ηθελα να μου πειτε αν μπορειτε πραγματα να του ψιθυρισω στ αυτι στ διαλειμμα για να τον αφησω καγκελο και να τον αναψω..ααα και διαφορετικους τροπους να τον αναψω οταν ειμαστε μονοι γτ τα κλασσικα τα εχω κανει..
επισης ειμαι πρωταρα στ θεμα της πιπας και 2 φορες που πηγα να το κανω δεν μου βγηκε και δεν ηξερα τι να κανω.. μπορειται να μου πειτε τι να κανω για μια πετυχημενη πιπα?? σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119458 από thaumastis στις 09 Απριλίου 2013, 12:05μμ

thaumastis

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Έγραψε:(new-man@09 Απριλίου 2013)
Μπορεις να του πεις οτι οτι οποτε τον βλεπεις γινεσαι μουσκεμα και το μου@@ σου παιρνει φωτια..Να βαζεις κατι προκλητικο και να αφηνεις υπονοουμενα του στιλ σημερα ζεστενομαι πολυ , καιω κλπ .

Για την πιπα οταν βρεθειτε στο σωστο σημειο και αφου εχετε αρχισει τα προκατακτικα και τα γλωσωφυλλα χουφτωσε του αρχικα το που@@ο για να τον κανεις καγκελο και μετα βγαλτον εξω και αρχισε με την γλωσσα σου να του γλυφεις αρχικα το κεφαλακι και να πηγαινεις μεχρι την βαση σιγα σιγα και παλι πανω.Δωσε πολυ μεγαλη βαση στο κεφαλακι θα δεις οτι θα γινει κατακοκκινο απο την καυλα.

Δεν μου εχουν κανει ποτε αλλα εχω δει πολλες τσοντες για μια καλη πιπα.Ηδη τα σκεφτηκα και αρχισα να αυνανιζομαι και φανταζομαι οτι και σημερα θα αυνανιστω πανω απο 4 φορες την ημερα που συνηθως αυνανιζομαι :)

Έγραψε:(evelina95@09 Απριλίου 2013)
καλημερααα.. ειμαι 17 χρονων και εδω και πολυ καιρο γινεται κατι μ ενα παιδι απ'το φροντιστηριο μου.. θα ηθελα να μου πειτε αν μπορειτε πραγματα να του ψιθυρισω στ αυτι στ διαλειμμα για να τον αφησω καγκελο και να τον αναψω..ααα και διαφορετικους τροπους να τον αναψω οταν ειμαστε μονοι γτ τα κλασσικα τα εχω κανει..
επισης ειμαι πρωταρα στ θεμα της πιπας και 2 φορες που πηγα να το κανω δεν μου βγηκε και δεν ηξερα τι να κανω.. μπορειται να μου πειτε τι να κανω για μια πετυχημενη πιπα?? σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων


[/QUOTE

ρε φιλε αυτο με τον αυνανισμο 4 φορες την μερα γιατι μας το λες ολη την ωρα. συγγνωμη για την αλλαγη θεματος αλλα πραγματικα το εχω απορια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119459 από new-man στις 09 Απριλίου 2013, 12:34μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Εσυ απ'ολο αυτο που ειπα αυτο κρατησες???

Έγραψε:(thaumastis@09 Απριλίου 2013)
Έγραψε:(new-man@09 Απριλίου 2013)
Μπορεις να του πεις οτι οτι οποτε τον βλεπεις γινεσαι μουσκεμα και το μου@@ σου παιρνει φωτια..Να βαζεις κατι προκλητικο και να αφηνεις υπονοουμενα του στιλ σημερα ζεστενομαι πολυ , καιω κλπ .

Για την πιπα οταν βρεθειτε στο σωστο σημειο και αφου εχετε αρχισει τα προκατακτικα και τα γλωσωφυλλα χουφτωσε του αρχικα το που@@ο για να τον κανεις καγκελο και μετα βγαλτον εξω και αρχισε με την γλωσσα σου να του γλυφεις αρχικα το κεφαλακι και να πηγαινεις μεχρι την βαση σιγα σιγα και παλι πανω.Δωσε πολυ μεγαλη βαση στο κεφαλακι θα δεις οτι θα γινει κατακοκκινο απο την καυλα.

Δεν μου εχουν κανει ποτε αλλα εχω δει πολλες τσοντες για μια καλη πιπα.Ηδη τα σκεφτηκα και αρχισα να αυνανιζομαι και φανταζομαι οτι και σημερα θα αυνανιστω πανω απο 4 φορες την ημερα που συνηθως αυνανιζομαι :)

Έγραψε:(evelina95@09 Απριλίου 2013)
καλημερααα.. ειμαι 17 χρονων και εδω και πολυ καιρο γινεται κατι μ ενα παιδι απ'το φροντιστηριο μου.. θα ηθελα να μου πειτε αν μπορειτε πραγματα να του ψιθυρισω στ αυτι στ διαλειμμα για να τον αφησω καγκελο και να τον αναψω..ααα και διαφορετικους τροπους να τον αναψω οταν ειμαστε μονοι γτ τα κλασσικα τα εχω κανει..
επισης ειμαι πρωταρα στ θεμα της πιπας και 2 φορες που πηγα να το κανω δεν μου βγηκε και δεν ηξερα τι να κανω.. μπορειται να μου πειτε τι να κανω για μια πετυχημενη πιπα?? σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων


[/QUOTE

ρε φιλε αυτο με τον αυνανισμο 4 φορες την μερα γιατι μας το λες ολη την ωρα. συγγνωμη για την αλλαγη θεματος αλλα πραγματικα το εχω απορια

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119460 από thaumastis στις 09 Απριλίου 2013, 12:51μμ

thaumastis

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
απλα εκανα μια ερωτηση ρε συ μην τα παιρνεις.

συμφωνω με τα αλλα αν σε κανει πιο χαρουμενο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119461 από evelina95 στις 09 Απριλίου 2013, 2:16μμ

evelina95

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
ααα σ'ευχαριστω.. κατι πιο κατατοπιστικο κανεις??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119462 από egw1 στις 09 Απριλίου 2013, 2:22μμ

egw1

μέλος από: 5/7/2012
μηνύματα: 122 αποδεκτές 0
φιλε new-man, συμφωνω με τον thaumastis, σε καθε ποστ γραφεις στο τελος ή οτι την εχεις μικρη ή οτι αυνανιζεσαι 4 φορες την ημερα κλπ. ενταξει, το εμπεδωσαμε πια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119464 από new-man στις 09 Απριλίου 2013, 4:16μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
οκ συγνωμη δεν θα ξανασυμβει egw1
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119465 από Pro Gamer στις 09 Απριλίου 2013, 4:47μμ

Pro Gamer

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2012
μηνύματα: 121 αποδεκτές 0
Αυτο που συνηθως καυλωνει αφανταστα ειναι οταν το κανεις σιγα σιγα.Δηλαδη κανε αυτο που ειπωθηκε παραπανω αλλα καντο σιγα σιγα.Μπορεις να του γλυφεις τα αρχιδια και επισης το να ρουφας με μανια για 5 δευτερα μονο κακο δεν θα του κανει αλλα οχι και πολυ γιατι η πιεση εκει περα θα βαρεσει κοκκινα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119468 από giannis_livanos στις 09 Απριλίου 2013, 5:27μμ

giannis_livanos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2013
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Εχεις ξαναθεσει αυτο το θεμα,περυσι τον Ιουλιο!Τι εγινε;Ακομα δεν εμαθες; ;-p
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login