Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δώσε στους ανθρώπους μια δεύτερη ευκαιρία. Ποτέ όμως μια τρίτη!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν ξέρω τι να κάνω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120036 από Meg57 στις 07 Μαΐου 2013, 4:32μμ

Meg57

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Είμαι 17 και μισό και δεν έχω ολοκληρόση ποτέ.άρχισα να αυτοικανοποιούμε από τα 14 όχι πολλή συχνα αλλα τώρα άρχισα να πιστεύω ότι ίσος έχω προκαλέσει κάπιο πρόβλημα στο εσωτερικό μου . Θα ήθελα πολύ να παω σε γυναικολόγο για να δω αν όλα είναι εντάξη αλλά φοβάμαι για τα χειρότερα δεν ξερώ αν αυτό που κάνω είναι λάθος. Φοβάμαι πολύ σε φίλους δεν μπορώ να μιλήσω λόγο αξιοπρεπείας και μπορεί να τυπόσουν μια λάθος εικόνα .. Παρακαλώ βοηθείστε προσωπικά δεν πιστευω ότι κάνω κάτι λάθος αφού ξέρω οτι πολλές κοπέλες στην ηλικία μου το κάνουν...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #120037 από new-man στις 07 Μαΐου 2013, 5:22μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ο αυνανισμος ειναι μια πολυ φυσιολογικη πραξη για ολους ποσο μαλλον σε σενα που εισαι 17..Τι σε κανει να πιστευεις οτι με το να αυνανιζεσαι εχεις δημιουργησει καποιο προβλημα στο εσωτερικο σου οπως λες?

Τωρα ποσο συχνα αυνανιζεσαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120038 από M1k3y στις 07 Μαΐου 2013, 5:22μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Μην ανησυχείς, δεν υπάρχει περίπτωση να έχεις προκαλέσει πρόβλημα στον οργανισμό σου από τον αυνανισμό. Οι πάντες το κάνουν και δεν υπάρχει κανένας λόγος ούτε να ντρέπεσαι, ούτε να έχεις ενοχές για αυτό.

Χαϊδευτείτε ελεύθερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120040 από Meg57 στις 07 Μαΐου 2013, 6:51μμ

Meg57

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Τώρα αυνανίζομαι 1-2 φόρες την βδομάδα μπορεί και λιγότερο, άλλα παλίοτερα ηταν περισσότερες η φορές 3-4 φορές την βδομάδα . Δεν ξέρω τι με κάνει να πιστεύων ότι έχω κάπιο προβλήμα ίσως επειδή δίαβασα και κάποιες περιπτώσεις που διμηούργησαν προβλήμα στον οργανισμο τους με αποτέλεσμα να μην μπορούν να κάνουν παιδία ή ακόμα και να μην μπορούν να το σταματήσουν ισός για'υτό φοφάμαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120041 από new-man στις 07 Μαΐου 2013, 7:20μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Οχι δεν χρειαζεται να φοβασαι δεν υπαρχει προβλημα με τον αυνανισμο.Εγω βεβαια ειμαι αντρας και αυνανιζομαι καθημερινα αρκετες φορες αλλα το ιδιο ισχυει και στις γυναικες..Και σε καθε περιπτωση 1-2 φορες την εβδομαδα ειναι λιγο...


Έγραψε:(Meg57@07 Μαΐου 2013)
Τώρα αυνανίζομαι 1-2 φόρες την βδομάδα μπορεί και λιγότερο, άλλα παλίοτερα ηταν περισσότερες η φορές 3-4 φορές την βδομάδα . Δεν ξέρω τι με κάνει να πιστεύων ότι έχω κάπιο προβλήμα ίσως επειδή δίαβασα και κάποιες περιπτώσεις που διμηούργησαν προβλήμα στον οργανισμο τους με αποτέλεσμα να μην μπορούν να κάνουν παιδία ή ακόμα και να μην μπορούν να το σταματήσουν ισός για'υτό φοφάμαι

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120042 από giannis_livanos στις 07 Μαΐου 2013, 7:27μμ

giannis_livanos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2013
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
1-2 φορες την εβδομαδα ειναι πολυ λιγο!Γιατι καταπιεζεις τον εαυτο σου κ τις ορμες σου;Τιποτα κακο δεν προκειται να συμβει με τον αυνανισμο!Και καθε μερα να το κανεις,δεν παθαινεις τιποτα!!Χιλιαδες κοπελες το κανουν κ δεν επαθε καμια τιποτα(απο οσες ξερω)!Οργασμο μπορεις να νιωσεις η' μπαα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120046 από Meg57 στις 07 Μαΐου 2013, 9:44μμ

Meg57

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(giannis_livanos@07 Μαΐου 2013)
1-2 φορες την εβδομαδα ειναι πολυ λιγο!Γιατι καταπιεζεις τον εαυτο σου κ τις ορμες σου;Τιποτα κακο δεν προκειται να συμβει με τον αυνανισμο!Και καθε μερα να το κανεις,δεν παθαινεις τιποτα!!Χιλιαδες κοπελες το κανουν κ δεν επαθε καμια τιποτα(απο οσες ξερω)!Οργασμο μπορεις να νιωσεις η' μπαα;

Ναί, μπορώ να νιώσω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120047 από Meg57 στις 07 Μαΐου 2013, 9:46μμ

Meg57

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(new-man@07 Μαΐου 2013)
Οχι δεν χρειαζεται να φοβασαι δεν υπαρχει προβλημα με τον αυνανισμο.Εγω βεβαια ειμαι αντρας και αυνανιζομαι καθημερινα αρκετες φορες αλλα το ιδιο ισχυει και στις γυναικες..Και σε καθε περιπτωση 1-2 φορες την εβδομαδα ειναι λιγο...



Σε ευχαριστώ. Πιστεύω με έχεις βοηθείση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login