Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Πέρνα καλά τώρα που είσαι ακόμα γέρος.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Βαλανος πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120581 από CosCan στις 29 Μαΐου 2013, 3:13μμ

CosCan

μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Παιδια θα μπω κατευθειαν στο ψητο! Σημερα το μεσημερι δοκιμασα να βαλω λιγο baby oil στη βαλανο (κεφαλακι) του πεους μου για να δοκιμασω πως ειναι. Μετα ισως βλακεια μου δεν το ξεπλυνα και το αφησα ετσι. Ομως τωρα 1-2 ωρες μετα υπαρχουν κατι ασπρακια επανω (οχι σπυρακια) σαν βρωμιες ομως δεν εφυγαν με λιγο νερο μου εβαλα... Ειναι σαν κολλημενο χαρτι αλλα δεν το σκουπισα με χαρτι. Μηπως ειναι λιπος απο το λαδι και θα φυγει με ενα ακομη πλυσιμο η μηπως εγινε κατι σοβαρο?
Συγννωμη αν σας κουρασα ή η ερωτηση ειναι ανοητη αλλα με εχει αγχωσει απο τοτε που το παρατηρησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120597 από Gray στις 30 Μαΐου 2013, 10:49πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
νομιζω οταν ειχε γινει και σε εμενα πριν κατι χρονια , ειχε συμβει το ιδιο . Θα φυγει με τον καιρο οπως λες . Αν δεις οτι δεν φευγει μετα απο 2-3 μερες τοτε να προβληματιστεις ^^ που δεν νομιζω ...
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #120601 από Rodius στις 30 Μαΐου 2013, 3:27μμ

Rodius

μέλος από: 17/10/2011
μηνύματα: 165 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν φταίει το baby oil. Σε όλους συμβαίνει το ίδιο άλλοτε περισσότερο κι άλλες φορές σε μικρότερο βαθμό. Είναι η βιολογική λειτουργία της βαλάνου, εκκρίνει μια ουσία προκειμένου να προστατέψει το ευαίσθητο δέρμα της, ώστε να μην μολυνθεί από κάποιον μικροοργανισμό που κόβει βόλτες. Μην ανησυχείς, δεν είναι τίποτα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120608 από CosCan στις 30 Μαΐου 2013, 8:16μμ

CosCan

μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ευχαριστω παιδια εβαλα μπολικο σαπουνι και εφυγε μαλλον ηταν αυτο το λιπαρο απο το λαδι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login