Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διατηρείτε τις τουαλέτες καθαρές. Η καθαρίστρια δεν ξέρει κολύμπι.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

βιτσια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120933 από eimai.koritsi στις 11 Ιουνίου 2013, 10:46πμ

eimai.koritsi

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
λοιπον, ειμαι 14 χρονων (αλλα δεν μου φαινεται καθολου) και κανω παρεα με μεγαλυτερους -20 με 25 ετων-. εμενα γενικα μου αρεσουν τα περιεργα πραγματα!! τα παιδια λενε πως εχω πολλα βιτσια για την ηλικια μου..δεν διαφωνω..αφου το μεγαλυτερο μου ονειρο ειναι μια βραδια με τον marlyn manson..οι ερωτηση μου ειναι η εξης: μηπως ενα αγορι δε θελει να βλεπει μια κοπελα στην ηλικια μου να σκεφτεται αυτα τα πραγματα?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #120946 από Rodius στις 11 Ιουνίου 2013, 6:14μμ

Rodius

μέλος από: 17/10/2011
μηνύματα: 165 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γάμα τα αγόρια και σκέψου ελεύθερα. Το πολύ πολύ να σου βγει και τ' όνομα(;)

Πέρα από τ' αστεία τώρα, τα βίτσια είναι θεμιτά, πόσο μάλλον κατά την εφηβική ηλικία, στην πορεία θα εξαφανιστούν (ελπίζω). Οπότε ζήσε την ηλικία σου και φαντασιώσου ελεύθερα, εξάλλου λατρεύω τις... ποιητικά ανώμαλες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120953 από giannisefoa στις 12 Ιουνίου 2013, 1:27μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Εγώ πάλι διαφωνώ...Δεν είμαι κλειστόμυαλος αλλά δεν θα ήθελα γενικότερα η κοπέλα μου να είναι βιτσιόζα σε μεγάλο βαθμό(και να έχει και απωθημένα) και 2ον σίγουρα θα το θεωρούσα πολύ άσχημο και περίεργο αν όταν ήμουν στα 14 μου έλεγαν πως κάποια έχει διάφορα περίεργα βίτσια(και περίεργα όχι μόνο για την ηλικία αλλά γενικότερα).Δεν είμαι κατά της σεξουαλικής απελευθέρωσης απλά πιστεύω πως για να πετύχεις μια σχέση(όχι τώρα αλλά πιο μετά) πρέπει να βάλεις ένα στοπ σε βίτσια και φαντασιώσεις.Όχι εντελώς αλλά ως ένα σημείο.Αν πάλι έχεις αποδεχτεί ότι τα βίτσια σου αυτά μπορούν να γίνουν αποδεκτά μόνο σε μια καθαρά σαρκική σχέση τότε μπράβο σου,κάνε ότι γουστάρεις.Απλά αν πχ ένα βίτσιο σου είναι να πηγαίνεις με 5 ταυτόχρονα πίστεψέ με όταν θα έρθει η ώρα για σοβαρή σχέση όποιος κι αν είναι ο άλλος δεν θα χαρεί να το μάθει(αν το μάθει).Αλλά τελικά η απόφαση είναι δική σου σε σχέση με το τι θες να κάνεις τώρα και πιο μετά...Αλλά όπως και να χει ηλικία σου είναι μικρή για να έχεις βίτσια την στιγμή που άλλες στην ηλικία σου δεν ξέρουν τι θα πει σεξ...   Και προς αποφυγήν παρεξηγήσεων δεν είμαι 40+ είμαι 21... :) Ελπίζω να βοήθησα λίγο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120956 από love emo στις 12 Ιουνίου 2013, 4:25μμ

love emo

μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
θες να απαντησουμε σε ενα θεμα το οποιο δν εξηγεις...εισαι βιτσιοζα και εγω ειμαι...... αλλα το θεμα ειναι σε τι βαθμο εισαι .... οσο για τον τραγουδιαρι οπως ειπε ειναι ονειρο το λες και μονη σου... και δν ειναι και κανενα ανθρωπακι λες και ειπες θελω να κανω σεξ με βρομιαρη τοτε θα ηταν ενα βιτσιο...... αναλογος τη εννοεις βιτσια.... λοιπον.... αυτο π ειπες καμια σχεση με βιτσιο...επισεις η μεγαλη π κανεις παρεα μετασυνχωρησεως λενε οτι θελεις να ακουσεις και να αναψεις μηπως το χωσουν πουθενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121102 από giannisrog στις 18 Ιουνίου 2013, 5:45μμ

giannisrog

μέλος από: 17/6/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Το να εχεις βίτσια ειναι φυσιολογικό. Και εγω ειμαι 14 και σε καταλαβαίνω. Μονο να ξερεις οτι δεν είναι και τόσο φυσιολογικό να κάνεις παρέα με τόσο μεγαλύτερους. Αυτοί ίσως να ψάχνουν αλλά πραγματα.Καλυτερα να είσαι με άτομα κοντά στην ηλικία σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login