Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν δεν ξέρεις τι θέλεις, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

διαφορετικο μεγεθος...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122153 από noname00 στις 31 Ιουλίου 2013, 12:48πμ

noname00

μέλος από: 31/7/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ειμαι 15 χρονων και εχω παρατηρησει κατι στο σωμα μου και εχω ψιλοαγχωθει...εκει κατω τα εσωτερικα χειλη δεν εχουν το ιδιο μεγεθος...το ενα φαινεται μεγαλο και το αλλο πολυ μικρο... υπαρχει θεμα?ειναι φισιολογικο?το εχετε ξανακουσει?
καθε αποψη δεκτη :)
ευχαριστω εκ των προτερων   
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122154 από Rossonero στις 31 Ιουλίου 2013, 1:08πμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Ειναι απολυτως φυσιολογικο μην αγχωνεσαι για τιποτα...εσεις οι κοπελες εχετε το μεγαλο και το μικρο χειλος...στην βιολογια τα μαθαινεις αυτα αν δεν κανω λαθος τωρα δεν θυμαμαι σε ποια ταξη ακριβως :P anyway μην φοβασαι δεν εχεις κατι ολα ειναι μια χαρα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122155 από noname00 στις 31 Ιουλίου 2013, 1:41πμ

noname00

μέλος από: 31/7/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
μαλλον δεν διατυπωσα σωστα την ανυσηχια μου..μιλαω για το μικρο χειλος...η δεξια με την αριστερη μερια ειναι τελειως διαφορετικες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122158 από dirty_mind στις 31 Ιουλίου 2013, 5:58μμ

dirty_mind

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Το μέγεθος και το σχήμα των χειλιών διαφέρει από κοπέλα σε κοπέλα. Τα χείλη του αιδοίου των περισσότερων δεν είναι πάντα συμμετρικά. Μάλιστα στις περισσότερες από εμάς η μια πλευρά είναι μικρότερη από την άλλη. Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι γλυκιά μου! Καταλαβαίνω πως πέρα από το άγχος σου, μήπως έχεις κάποιο ανατομικό πρόβλημα κρύβεται και η δυσαρέσκιά σου ως προς την "ανακάλυψη" που έκανες, μα δεν χρειάζεται να νιώθεις άσχημα για τίποτα, καθώς είναι απόλυτα φυσιολογικό. Και φυσικά μην ντραπείς ΠΟΤΕ για αυτό γιατί σου ξαναλέω πως δεν υπάρχει λόγος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login