Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί παρά την ελευθερία του λόγου υπάρχουν λογαριασμοί τηλεφώνου;
Παρασκευή, 3 Μαΐου

πρωτη φορα σχεση βοηθειαααααα!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122540 από elenh224 στις 22 Αυγούστου 2013, 12:20μμ

elenh224

μέλος από: 22/8/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας!!! γραφω για πρωτη φορα και θα ηθελα να μιλησω για ενα θεμα που με απασχολει!!! ειμαι 19 χρονων κα δεν ειχα ποτε καποια σχεση με αγορι απο επιλογη αν και υπηρχαν αρκετοι που ενδιαφερονταν καθωσ ειμαι εμφανισιμη κοπελα!! προσφατα γνωρισα ενα αγορι που ειναι 20 κ μου αρεσε αρκετα και οταν λεω προσφατα εννοω πριν 10 μερεσ!!! το θεμα ειναι οτι αυτοσ εχει πολλεσ εμπειριεσ σε αντιθεση με εμενα! καναμε καποιεσ φορεσ διαφορεσ φασεισ τιποτα το σημαντικο ομωσ αφου περιλαμβαναν μονο φιλια τισ τελευταιεσ μερεσ προχωρησαμε λιγο περισοτερο δηλαδη μου εβγαλε το πανω και το κατω μεροσ των εσωρουχων αλλα ως εκει!!! εμενα μου φαινεται πως πηγαινουμε πολυ γρηγορα αφου τον ξερω τοσο λιγο και δεν ειχα ποτε κατι παρομοιο αλλα αυτοσ θελει περισσοτερα απ οτι καταλαβαινω !!! εγω δεν ειμαι σιγουρη και δεν αισθανομαι πολυ ανετα καθως οταν ειμαστε μαζι δεν ξερω τι να κανω πως να τον αγγιξω γιατι δεν το εχω ξανακανει!!! απ την αλλη θελω να το παμε πιο αργα γιατι φοβαμαι λιγο και μου φαινεται γρηγορο!!! ομωσ αν εινουμε και στα φικια μπορει να ξενερωσει μαζι μου!!! απ την αλλη δεν ειναι σιγουρο το τι εχουμε μεταξυ μασ δεν μου λεει κατι ξεκαθαρο αν και ειναι πολυ καλοσ απεναντι μου!!!! χρειαζομαι τη βοηθεια σας!!! σας παρακαλω απαντηστε μου!!! ελπιζω να μην σας κουρασα ευχαριστω προκαταβολικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122541 από paranoikos στις 22 Αυγούστου 2013, 12:29μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
μιλα του ! απλο ! πες του οσα ειπες εδω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122542 από dirty_mind στις 22 Αυγούστου 2013, 12:51μμ

dirty_mind

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Ξεκαθάρισε τη θέση σου και ζήτησε του να κάνει το ίδιο. Από ότι κατάλαβα εσύ θέλεις να κάνετε σχέση αλλά αυτός προφανώς δεν θέλει και ίσως αυτός είναι και ο λόγος που δεν σου ξεκαθαρίζει την θέση του (για να μην χάσει το σεξ που πιστεύει πως θα έρθει αργά ή γρήγορα). Πιάσ' τον και πες του τι θέλεις εσύ από αυτόν και έπειτα άφησε τον να σου πει τι θέλει αυτός από εσένα. Στο ποστ σου δεν ανέφερες εάν αυτός γνωρίζει πως εσύ δεν είχες ανάλογες εμπειρίες στο παρελθόν, εάν συνεχίσετε καλό θα ήταν να του το πεις, γιατί έτσι θα σε βοηθήσει αυτός και θα σε κάνει να νιώσεις πιο άνετα. Εάν από την άλλη δεν συνεχίσετε, προσπάθησε να σκεφτείς εάν υπήρχε περίπτωση να παρεξήγησε κάτι που είπες και να πίστεψε πως το μόνο που ήθελες από αυτόν ήταν σεξ (για να μην το κάνεις και στον επόμενο). Κατά τα άλλα είναι δική σου απόφαση εάν θα αρκεστεί σε λίγα προκαταρκτικά και σεξ μαζί του -χωρίς να κάνετε σχέση- ή αν θα προσπαθήσεις να τον βγάλεις από το μυαλό σου επειδή δεν είναι αυτό που ζητάς αυτήν την περίοδο. Μην χάνεις χρόνο λοιπόν, μίλησε του και ξεκαθάρισε την κατάσταση. Εγώ πάντως σου εύχομαι τα καλύτερα! Μακάρι να μπορέσετε να τα βρείτε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122546 από Thomas94 στις 22 Αυγούστου 2013, 3:45μμ

Thomas94

μέλος από: 31/12/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Μην ανχονεσε πρώτα από όλα. Θα σου κάνω μια ερώτηση, νομίζεις ότι όλα τα κορίτσια ήξεραν πως να τα κάνουν όλα? Όχι θα μου πεις. Ωραία οπότε δεν χρειάζεται να πανικοβαλεσε αδικα. Θα συμφωνήσω μαζι σου ότι το παιδί βιάζεται πολύ σε ξέρει και τον ξέρεις μόνο 10 μέρες τίποτα στην ουσία αυτό που θα σου προτηνα να κανείς ειναι να του εξηγήσεις κάποια πράγματα αυτά που μας είπες εδω άμα δεις και φύγει πάει να πει ότι μόνο για το Σεξ σε ήθελε και πρόσεξε δίνεις κατι πολύτιμο σε αυτό το Άτομο. Οπότε μην στεναχωριθεις αν τον χάσεις θα βρεις άλλους τόσους. Ελπίζω να σε βοήθησα και να προσεχείς!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login