Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Οι άλλοι είναι πιο πετυχημένοι από σένα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Straight-Gay-Bi ??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123319 από Stat_Stat στις 02 Οκτωβρίου 2013, 9:23μμ

Stat_Stat

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 15 ετών και δεν ξέρω ακόμα τι είμαι... :/
Όλα άρχισαν πέρυσι το καλοκαίρι όταν πήγα διακοπές στην Πάτμο... Στο διπλανό σπίτι μένει ένα αγόρι το οποίο τώρα είναι 20 ετών (κόλασηηη)... Εγώ δν ήξερα κανέναν εκεί και βαριόμουν, μέχρι που ήρθε αυτός και αρχίσαμε να κουβεντιάζουμε ώσπου μου πρότεινε να πάμε μαζί στην θάλασσα. Εγώ δέχτηκα και όπως καθόμασταν σε μία παραλία που δεν είχε πολύ κόσμο ξαφνικά με φίλησε και εμένα μου άρεσε πολύ.. Συνεχίστηκαν και άλλες φόρες τα φιλιά και μία μέρα καταλήξαμε στο κρεβάτι κάνωντας σεξ(με γάμησε και μου άρεσε).. Με αυτόν τηλεφωνιόμαστε ακόμα και το καλοκαίρι είχα πάει ξανά Πάτμο και ήμασταν όλη μέρα μαζί..Εγώ όμως είμαι τρελά ερωτευμένος με μιά κοπέλα απ το σχολείο μου εδώ και 3 χρόνια..Επίσης καυλώνω και με γκέι τσόντες αλλά και με κανονικές... Χρειάζομαι βοήθεια... Πιστεύετε ότι είμαι γκει ?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #123320 από Rodius στις 02 Οκτωβρίου 2013, 10:18μμ

Rodius

μέλος από: 17/10/2011
μηνύματα: 165 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλτατε καταρχάς ψυχραιμία!

Είσαι 15 κι αυτό σημαίνει πως βρίσκεσαι στο αποκορύφωμα της εφηβείας. Σεξουαλικότητα, Πειραματισμός, Απόπειρα αυτοπροσδιορισμού -στοιχεία που σε χαρακτηρίζουν εις αυτή την περίοδον.

Επιδοκιμάζω την κάθε απόπειρα σεξουαλικού σου προσανατολισμού, για να ξεκαθαρίσω και τη θέση μου.

Έτσι όπως περιγράφεις τα γεγονότα -αν και απεχθάνομαι τις "ταμπέλες"- φαίνεται πως είσαι αμφιφυλόφιλος, δηλαδή bisexual.

Σ' αρέσουν οι γυναίκες αλλά και οι άντρες.

[Αν σε ικανοποιεί η απάντηση μου, πάτα αποδεκτή]

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123626 από bampir στις 21 Οκτωβρίου 2013, 9:36μμ

bampir

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ma pos to kanate
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login