Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αγάπη μου: ο πιο δημοφιλής τρόπος που χρησιμοποιείς όταν απευθύνεσαι σε άτομο του άλλου φύλου, που δεν μπορείς να θυμηθείς το όνομά του την συγκεκριμένη στιγμή.
Κυριακή, 28 Απριλίου

αυνανισμός ξύρισμα και μέγεθος

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123581 από fast στις 19 Οκτωβρίου 2013, 9:58μμ

fast

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Εγω νιώθω πιο άνετα οταν είμαι ολόγυμνος αλλα συνήθως φοράω μόνο το εσώρουχο μου οταν τραβάω μαλακια αφου εχω αδερφό και κυκλοφορούμε με τα εσώρουχα ο ένας μπροστά στον άλλον.εγω το κανω καθιστός γιατι βλέπω και τσόντες οποτε κάθομαι στο γραφείο μου,βολικά στην καρέκλα και τραβάω αν και εχω τραβήξει μαλακια πολλές φορές ξαπλωμένος αφου ξυπνάω το πρωί ερεθισμένος.αυτο που εννοώ ειναι οτι πριν πας να χυσεις,να σταματήσεις για λίγο να χαλάρωσης και οταν νιώθεις έτοιμος (1-2) λεπτά μετά ξανά αρχιζεις.καντο ειναι πιο απολαυστικό και θα χυσεις περισσότερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123614 από ntinos_soul στις 20 Οκτωβρίου 2013, 10:59μμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Το δοκιμασα και μπορω να πω οτι ηταν φοβερο το συναισθημα!!! Ισως η καλυτερη μαλακια που εχω τραβηξει ποτε μου !!! Εχω κι εγω μικροτερο αδερφο αλλα ενταξει επειδη με εχει πιασει καποιες φορες να αυνανιζομαι εχω ξεπερασει το αρχικο σοκ οταν με πρωτοεπιασε..

Ποσες φορες μπορω να αυνανιζομαι μεσα στην ημερα ξερεις?Μεχρι στιγμης αυνανιζομαι παντα 3 φορες την ημερα αλλα θελω να αυνανιζομαι περισσοτερο μπορω? Επισης γνωριζεις γιατι μυριζει ασχημα το πουλι μου οταν αυνανιζομαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137960 από coolboy στις 25 Σεπτεμβρίου 2016, 3:49μμ

coolboy

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Θα είθελα να ρωτίσω τελικά τι ειναι πιο καλο να χινεισ πανω σου η σε χαρτί
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138166 από Stelaras007 στις 01 Νοεμβρίου 2016, 1:40πμ

Stelaras007

Εικονίδιο
μέλος από: 23/6/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 21 και έχω να πω ότι συμφωνώ με τον fast για τις παύσεις και απολαμβάνεις καλύτερα και περισσότερο την μαλακία.
Το καλύτερο για εμένα είναι να χύσεις πάνω σου γιατί έχεις μια ελευθερία στο που θα χύσεις και το σώμα σου επίσεις έχει μεγαλύτερη "έκταση" από το χαρτί.
Εγώ προτιμώ να την παίζω ξαπλωμένος μου αρέσει καλύτερα και πάντα ολόγυμνος. Σπάνια θα την παίξω καθιστός.
Άλλος ένας τρόπος για καλύτερη απόλαυση είναι αντί να βάζεις σάλιο ή νερό στο πέος σου να βάζεις λάδι σου δίνει τέλεια απόλαυση επειδή το λάδι είναι πιο λιπαντικό από το σάλιο ή το νερό.
Άλλη φάση είναι να την παίξεις με προφυλακτικό. Το έχω κάνει 2-3 φορές και είναι τέλειο σε απογειώνει άλλη αίσθηση.
Η ερώτηση μου εμένα είναι: Μπορείτε να τραβάτε μαλακία και με τα 2 τα χέρια γιατί εγώ μπορώ μόνο με το αριστερό με το δεξί κάνω λίγο και με κουράζει μετά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138510 από Menis13 στις 10 Ιανουαρίου 2017, 4:34πμ

Menis13

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Στελάρα, μέχρι στιγμής είσαι ο πιο σωστός. Εννοείται ολόγυμνος τραβάς μαλακία και με το λάδι έχεις και τον καλύτερο οργασμό της ζωής σου. Όσο για την ερώτηση σου τώρα νομίζω είναι ανάλογα τη συνήθεια. Εγώ μπορώ να την παίξω και με το αριστερό και με το δεξί, αλλά προτιμώ με το τελευταίο. Πάντως, αν την έχεις αρκετά μεγάλη και μπορείς να την παίξεις ταυτόχρονα και με τα δύο χέρια, τότε θα έχεις επίσης τεράστιο οργασμό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138735 από someone3 στις 21 Φεβρουαρίου 2017, 12:37πμ

someone3

μέλος από: 21/2/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γειά σας.
Εγώ είμαι 18 των πεζω σχεδόν κάθε μέρα. Συμφωνώ ότι είναι πιο καλά να εξπερματονεις πάνω σου. Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να αυξήσω το υγρό που βγάζω και πως μπορώ να το απολαμβάνω περισσότερο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139008 από malthess στις 30 Απριλίου 2017, 12:37μμ

malthess

Εικονίδιο
μέλος από: 30/4/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Κι εγώ τον παίζω κάθε μέρα, 1-2 φορές. Τις πιο πολλές φορές ξαπλωμένος, έτσι το απολαμβάνω καλύτερα. Μου αρέσει πολύ να σταματάω το χύσιμο και να το καθυστερώ για ώρες. Όταν φτάνω να μην αντέχω άλλο, τα πετάω και συνήθως βγαίνουν πολλά και φεύγουν μακριά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login