Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Κομμουνιστής είναι εκείνος που δεν έχει τίποτα και θέλει να το μοιραστεί με όλο τον κόσμο.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

ανικανοποίση στο σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123995 από Morgana_r στις 21 Νοεμβρίου 2013, 1:35μμ

Morgana_r

Εικονίδιο
μέλος από: 21/11/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας!

I can't get no...satisfaction όπως λέει και το τραγουδι. ειμαι 18 χρονων, εχω κανει 2 φορες σεξ, με διαφορετικα ατομα, αλλα δν μπορω να τελειωσω. δν ξερω τι φταιει. ηθελα την βοηθεια σας, μηπως ξερει καποιος γτ συμβαινει αυτο.? δν μπορω να ερθω σε οργασσμο. επιπλεον οταν ημουν παρθενα ακομα, κατα τη διαρκεια του αυνανισμου ερχομουν σε οργασμο. τωρα ομως δεν μπορω. δν ξερω γτ συμβαινει αυτο. οσες φορες παλι εκανα σεξ υπηρχαν στιγμες που ενιωθα πως...παω για να τελειωσω αλλα δν συναιβει. εχετε καμια ιδεα τι μπορει να φταιει;

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123998 από thbong στις 21 Νοεμβρίου 2013, 7:47μμ

thbong

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
κοιτα μην περιμενεις απο της 2 φορες που χεις κανει σεξ να εχεις τον τελειο οργασμο και να τελειωσεις..αυτο ειναι πολυ φυσιολογικοο και θα ερθει απο μονο του μεχρι τοτε υπομονη..
ελπιζω να σε βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123999 από Webmaster στις 22 Νοεμβρίου 2013, 5:38πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Πρώτον: Είσαι ό,τι νά 'ναι διότι δίνεις αποδεκτή απάντηση σε μια που σου λέει το απόλυτο τίποτα χωρίς να περιμένεις δεύτερη άποψη για να συγκρίνεις. Την ακύρωσα γιατί μισώ να επιβραβεύεται η βλακεία.

Δεύτερον, έλα να σου πω ένα μυστικό: Οι γυναίκες δεν έρχονται σε οργασμό με το σεξ από μόνο του, χωρίς να δουλέψει το χειροκίνητο.

Δώσε τώρα την αποδεκτή εδώ.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124003 από oldman στις 22 Νοεμβρίου 2013, 6:43μμ

oldman

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/12/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Η γυναίκα μου όταν παντρυετήκαμε για να έρθει σε οργασμό είχε περάσει ένας χρόνος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124005 από EvaXIII στις 23 Νοεμβρίου 2013, 1:00πμ

EvaXIII

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Πρωτον, ωραιος webmaster.Που ενω υπαινισσεται πως σε αυτο το foroum δεν γινεται αποδεκτο να κοροιδευεις τους αλλους, την λεει στην κοπελα που εθεσε το θεμα,παροτι εχει και αυτη ενα αρκετα σημαντικο προβλημα (οχι βεβαια οπως ενα προβλημα υγειας αλλα και αυτο ειναι σημαντικο),αφου πρωτα διαγραψει την αποδεκτη απαντηση
Δευτερον και κυριοτερον.Να ξερεις πως ολα τα πραγματα στην ζωη,οπως και το σεξ,θελουν εξασκηση για να μαθεις να τα κανεις σωστα.Καθε φορα αποκτας περισσοτερη εμπειρια και αποδιδεις καλυτερα.Αφου εχεις κανει ερωτα μονο δυο φορες ειναι λογικο ειτε να εχεις αγχος,ειτε να μην βολεβεσαι, ειτε να μην εχεις βρει την ιδανικη σταση για εσενα.Μια καλη κινηση οπως προτεινε και ο λατρευτος μας webmaster ειναι κατα την διαρκεια του σεξ να βαζεις τον παρτενερ σου (η να το κανεις εσυ) να παιζει με την κλειτοριδα σου.Πρεπει επισης να δωσεις μεγαλη εμφαση στα προκαταρτικα,αφου ο οργασμος ειναι αποκλειστικα αποτελεσμα εγκεφαλικων διεργασιων και ο εγκεφαλος σαν εργαλειο χρειαζεται χρονο για να προθερμανθει.Οταν αυνανιζεσαι μονη σου,παιζεις με την κλειτοριδα σου και ετσι εχεις κλειτοριδικο οργασμο.Οταν διεγειρεσαι απο τον κολπο και φτανεις στο σημειο της κορυφωσης τοτε εχεις κολπικο οργασμο,ο οποιος εχει διαφορετικη αισθηση με τον κλειτοριδικο.Και αυτα κυριε webmaster τα λεει καποια που παρα τα 16 της χρονια εχει ενδιαφερθει και τα εχει μαθει.Επισης υπαρχει και πρωκτικος οργασμος που επισης ειναι διαφορετικος (δεν ξερω πολλα για αυτον).Παντως να ξερεις οτι το κολπο σε αυτην την κατασταση ειναι να εχεις καυλωσει οσο πιο πολυ γινεται(κανε οτιδηποτε σε εξιταρει).Αν το καταφερεις αυτο δεν θα εχεις κανενα προβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124006 από Webmaster στις 23 Νοεμβρίου 2013, 4:58πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Καλά τα εγκυκλοπαιδικά αλλά επιμένω ότι η γυναίκα σε οργασμό δε φτάνει αποκλειστικά και μόνο από τον κόλπο. Αυτά που λένε για κολπικούς οργασμούς είναι συνήθως σύγχυση με το squirt ή από κακές έρευνες με καλές υποκρίτριες.

Εδώ εγώ το ξέρω που είμαι άντρας και δεν το ξέρεις εσύ που είσαι γυναίκα;


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login