Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δεν είναι εύκολο να είσαι πράσινος. (Kermit)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Βοήθεια με στύση + ερωτηση για 2η φορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127829 από Dano στις 02 Ιουνίου 2014, 8:42πμ

Dano

μέλος από: 2/6/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλημερα σε ολους.Αρχικα ειμαι 17 χρονων και κανω σεξ το τελευταιο εξαμηνο με την κοπελα μου και τις τελευταιες 2 εβδομαδες (2 φορες που πηγαμε να το κανουμε) μου επεφτε.Μετα απο προσπαθειες τα παρατησα.Να σας πω επισης οτι 2-3 μερες πριν την πρωτη φορα που μου επεσε τραυματιστικα στο ''λαστιχάκι'' του πεους.Αλλα δεν το δικαιολογω εκει γιατι περιπου πριν 2 μηνες μου ξανα επεσε μια φορα που πηγαμε να το κανουμε
ΥΓ:το κανουμε 1 φορα την εβδομαδα σιγουρα
Οποτε οι ερωτησεις μου ειναι οι εξης:
1) γιατι μου πέφτει?
2) μια τελειως αλλη ερωτηση ειναι αν αφου χυσετε την πρωτη φορα , την δευτερη εχετε πληρη στυση? Γιατι ποτε δεν δοκιμασα 2η φορα συνεχομενα γιατι πιστευω οτι θα μου πεφτει.

Ευχαριστω πολυ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127830 από Bluejack στις 02 Ιουνίου 2014, 11:20πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
1)Είναι τόσα πολλά που παίζουν ρόλο:
  • η ψυχολογία σου (το παν)
  • Το πόσο την θες
  • Το πόσο ανάβεις/ανάβετε
  • Άγχος επίδοσης
  • Οργανικά/Παθολογικά προβλήματα
  • Φάρμακα
  • Τραυματισμοί


Όμως πιστεύω πως είναι το άγχος σου.
Επειδή ακριβώς έγινε μια φορά φοβάσαι μη ξαναγίνει και αυτό σε βασανίζει. (και φυσικά γίνεται πάλι)

2) Στους περισσότερους νομίζω πως έχουμε πλήρη στύση.
Απλά ο καθένας μας θέλει διαφορετικό χρόνο "ανάπαυσης"..
Δηλαδή εγώ μπορεί να είμαι πλήρως λειτουργικός σε μισή ώρα ενώ εσύ σε πέντε λεπτάκια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127832 από Dano στις 02 Ιουνίου 2014, 2:26μμ

Dano

μέλος από: 2/6/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Απο αυτα που ειπες παιζουν μονο το πρωτο και το τεταρτο.επισης δεν εχουμε κανει πρωκαταρτικα ποτε πριν το σεξ.λετε να βοηθήσει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127840 από λαμπης στις 02 Ιουνίου 2014, 5:25μμ

λαμπης

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Τα προκαταρκτικα σιγουρα θα βοηθησουν οσο για το οτι σου πεφτει ποσο συχανα την παιζεις αν την παιζεις συχνα παρε ενα "ρεπο"για μια βδομαδα και αν θες σταματα να την παιζεις(σε εμενα βοηθησε ειχα το ιδιο προβλημα σταματησα ομως να την παιζω{την επαιζα καθε 2 μερες}και απο τοτε δεν επεσε ουτε μια φορα)και οτι ειπε ο απο πανω μετραν αλλα αυτο σιγουρα θα σε βοηθησε με το θεμα,αποδεκτη αν σε καληψα!!(και καλα γαμησια)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127845 από Dano στις 02 Ιουνίου 2014, 6:31μμ

Dano

μέλος από: 2/6/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Το θεμα ειναι οτι δεν την παιζω.αφου το κανουμε 1-2 φορες την εβδομάδα και με κανει να χυνω 4-5 φορες πλεον εχω σταματησει να τον παιζω.οσο για τα προκαταρτικα θα το δοκιμάσω.

Απ οτι καταλαβαινω το πρόβλημα μου ειναι το αγχος αν θα την ικανοποιήσω.Καμια συμβουλη για το πως να το βγαλω απο το μυαλο μου?
Και γενικα τι μπορω να κανω και εγω αλλα και η κοπελα μου για να μην τα σκεφτομαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127867 από Dano στις 03 Ιουνίου 2014, 5:27μμ

Dano

μέλος από: 2/6/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κάνεις που να μπορεί να βοηθησει κανεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127868 από Dieftharmenos στις 03 Ιουνίου 2014, 5:31μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Το αγχος οπως ειπαμε ειναι ψυχολογικο...απλα πρεπει να νιωσεις αυτοπεποιθηση.

1)Η κοπελα σου μπορει απλα να σου κανει "κομπλιμεντα" για να ενισχυσει τον ανδρισμο σου.
2)Δημιουργησε μια καινουργια κατασταση,ξεφυγε απο τα συνηθισμενα και καντε οτι κανετε με παθος και αν χρειαστει χρησιμοποιηστε και κανα βρωμολογο(καταλαβες...)
3)Καμια φαντασιωση ξερω εγω...οχι τιποτα τραβηγμενο...εγω και η κοπελα μου(και αλλοι πολλοι) εχουμε φαντασιωση με τους δημοσιους χωρους(οχι σεξ...εστω προκαταρκτηκα σε καμια τουαλετα η τιποτα τετοιο)

Βεβαια μπορει να εχεις και το αγχος του προφυλακτικου που δεν ειπε ο φιλος πιο πανω...αλλη περιπτωση αυτη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127870 από Webmaster στις 03 Ιουνίου 2014, 7:27μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Φαύλος κύκλος ψυχολογικού-ορμονικού. Το άγχος ρίχνει τις ορμόνες, οι πεσμένες ορμόνες σε ξενερώνουν όπερ και πέφτει το χρηματιστήριο, το πεσμένο χρηματιστήριο προκαλεί άγχος και πάλι απ' την αρχή.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127871 από Dano στις 03 Ιουνίου 2014, 9:32μμ

Dano

μέλος από: 2/6/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Το κακο ειναι οτι πλεον μου εχει περάσει στο υποσυνηδιτο και οποτε παω να το κανω μου ερχεται η σκεψη και φοβαμαι μην μου πεσει.για αυτό πρεπει να βρω μια λυση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144382 από chatzi στις 29 Δεκεμβρίου 2019, 9:28μμ

chatzi

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε, πως πας τωρα 5 χρονια μετά; Γιατί κι εγω σκέφτομαι αυτά που σκέφτεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login