Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε μισώ τους εχθρούς μου γιατί εγώ τους έφτιαξα.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Απορία - Μαλακία παρέα με φίλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128224 από other_head στις 18 Ιουνίου 2014, 4:54μμ

other_head

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μέλη του φόρουμ...

Ήθελα λίγο τη βοήθεια σας... Εδω και καιρό ήθελα πολύ να δοκιμάσω να μαλακιστώ παρέα με τον κολλήτο μου. Ύστερα απο πολύ συζήτηση καταλήξαμε να το δοκιμάσουμε.

Καθίσαμε παρέα λοιπόν και τις παίξαμε μαζί. Η αλήθεια είναι ότι ήταν κάπως αμήχανη η στιγμή γιατι κανείς μας δεν το είχε ξανα δοκιμάσει αυτό παλαιότερα και η όλη η φάση του να είσαι γυμνός μπροστά σε εναν φίλο σου ήταν κάπως περίεργη απο τη στιγμή που δεν είμασταν συνηθισμένοι σε κάτι τέτοιο. Εγώ αμέσως προσπάθησα να σπάσω τον πάγο κάνοντας πλάκα κλπ, ενώ ήμουνα ήδη καβλωμένος ενώ ο κολλήτός μου δεν ήταν σηκωμένος επειδή ένιωθε περίεργα. Λίγο η πλάκα, λίγο η τσόντα κλπ του σηκώθηκε αλλά όχι full καβλωμένος και έτσι ξεκινήσαμε να τις παίζουμε μαζί. Κάποια στιγμή είπαμε ο ένας να παίξει την πούτσα του αλλου, όπως και έγινε για πολύ λίγο χρονικό διάστημα(περίπου 2'). Βέβαια δεν χρησιμοποιήσαμε το ίδιο χέρι με το οποίο παίζαμε λίγο πιο πριν τις δικές μας πούτσες. Τελικά δεν χύσαμε γιατί και οι δύο νιώθαμε τόσο περίεργα που δεν θέλαμε να το κάνουμε.

Υπάρχει περίπτωση ρε παιδιά να κολλήσαμε κάποιο αφρωδίσιο νόσημα?
και οι δύο δεν είμαστε σεξουαλικοί ενεργοί ή χρήστες ναρκωτικών ουσιών κλπ... Εγώ νομίζω ότι αποκλείεται απο τη στιγμή που δεν είμαστε σεξουαλικά ενεργοί και απο τη στιγμή που(επειδή ήταν μισο-καβλωμένος) δεν είχε ούτε καν προσπερματικά υγρά, και χρησιμοποίησαμε διαφορετικά χερια για την πούτσα του άλλου απ'ότι για τη δική μας.


Το περιστατικό έγινε την προηγούμενη εβδομάδα και με έχει προβληματίσει λίγο.

ΥΓ1. Γενικά δεν τρελάθηκα που τις παίξαμε παρέα. Τουλάχιστον χαίρομαι που το δοκίμασα και καταλαβα ότι δεν μου άρεσε τρελά όπως νόμιζα. Ωστόσο ρε παιδιά είναι κάτι το οποίο θα ήθελα να το ξανακάνω παρέα με τον κολλητό μου ο οποίος δεν θέλει. Δεν υπάρχει περίπτωση για άλλον φίλο-κολλητό!

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #128225 από Mick15 στις 18 Ιουνίου 2014, 5:51μμ

Mick15

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2014
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε δεν έχεις κανένα πρόβλημα .Απο την στιγμή που δεν είσαστε ακόμα σεξουαλικά ενεργεί μην φοβάσαι τίποτα ακόμα και με το ίδιο χέρι να τις παίζατε δεν θα παθαίνατε τίποτα φτάνει που το δοκιμάσετε και έχετε κάποια εμπειρία .ΥΓ1. Εμένα πάντως μου αρέσει να τραβάω μαλακία με τον κολλητό μου και το έχουμε κάνει αρκετές φορές.Αν σε κάλυψα πάτα αποδεκτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128239 από alektor στις 19 Ιουνίου 2014, 5:25πμ

alektor

μέλος από: 28/8/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Πως γινεται να μην τρελαθηκες αλλα να θες και να το ξανακανεις?Νομιζω οτι απλα ο φιλος σου δεν ηταν ετοιμος για κατι τετοιο οποτε η' το συζητας μαζι του η' το ξανακανεις με καποιον αλλο...Τα υπολοιπα περι ασθενειων ακουγονται λιγακι αστεια φιλαρακι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128312 από other_head στις 21 Ιουνίου 2014, 2:07πμ

other_head

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω ίσως επειδή εκείνη τη στιγμή είχα νιώσει περίεργα...ελεγα δεν θα το ξανακάνω. Τώρα όμως έχω τρομερές καύλες γιατί θέλω να το ξαναδοκιμάσω....όπως και να το κάνουμε είναι τελείως ερεθιστική η ιδέα ότι σε πιάνει κάποιος άλλος και δεν το θεωρω αδερφιστικο αυτό. Το θέμα είναι ότι σε μία γενική συζήτηση που είχαμε επι του θέματος ώστε να το επαναλάβουμε κλπ, ήταν κάθετα αντίθετος!

Κρίμα...γιατί ήθελα να το ξαναδοκιμάσουμε και δεν έχω το θάρρος να το ζητήσω απο κάποιον άλλον φίλο μου, είναι ο μόνος τον οποίο εμπιστεύομαι ΤΟΣΟ πολύ και θα ήθελα να μοιραστώ κάτι τέτοιο μαζί του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128319 από dnightshade στις 21 Ιουνίου 2014, 5:21μμ

dnightshade

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Να έχεις το θάρρος να το ζητήσεις γιατί να ξέρεις ένα πράγμα. Αν χάσεις μια ευκαιρία για κάτι που θες να κάνεις πολύ, έστω και αν είναι μικρής αξίας, μετά θα το μετανοιώνεις μια ζωή. Ζήτα το πλαγίως από κάποιο καλό φίλο. Δηλαδή φέρε την κουβέντα προς γκόμενες και σεξουαλικά. Αν το κριτήριο σου για να το κάνεις αυτό ωστόσο κρύβει ομοφυλοφιλικές τάσεις σκέψου πριν το προτείνεις γιατί ο άλλος μπορεί να παρεξηγηθεί ή να σε καταλάβει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128902 από DEFSW στις 14 Ιουλίου 2014, 2:40μμ

DEFSW

banned
μέλος από: 14/7/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
μην στεναχωριεσε δεβ ειναι τιποτα,εγω με τν φιλο μου γλυψανε ο ενας τον κωλο του αλλου και εινναι φοβερη φαση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login