Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πνευματική ιδιοκτησία: Ένα λάθος επίθετο για ένα λάθος ουσιαστικό.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

γλυψιμο πισινου

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129097 από aglina στις 24 Ιουλίου 2014, 9:15μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Για να μην απαντανε οχι δεν το δοκιμασε κανεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129098 από Mick15 στις 25 Ιουλίου 2014, 12:38πμ

Mick15

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2014
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Το δοκιμάσαμε και μας άρεσε!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129104 από pi8hkos97 στις 25 Ιουλίου 2014, 8:30πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά οκ είμαι προοδευτικός αλλά αυτό που λέτε είναι σκέτη αηδία. Ακόμα και γκόμενα να μου το ζητούσε πάλι θα ήμουν διστακτικός για κάτι τέτοιο, πόσο μάλλον σε άντρα. Είστε με τα καλά σας ρε παιδιά να κολλήσετε και τίποτα και να τρέχετε; Δεν παίζουμε με αυτά. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ "ΟΛΟΙ" ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ. Όχι ρε φίλε δεν το έχουν κάνει όλοι, διότι και θα απαντούσαν περισσότεροι. Ρώτα όποιον θες από το σχολείο σου (συμμαθητές, φίλους, γνωστούς κ.λ.π.) και είμαι σίγουρος ότι ή θα το έχουν κάνει ελλάχιστοι ή και κανένας.
Δεν θέλω τώρα να σε προσβάλλω ή να σε πω γκέι και ανώμαλο, αλλά πρόσεχε πάνω από όλα να μην κολλήσεις τίποτα και τρέχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129107 από Dieftharmenos στις 25 Ιουλίου 2014, 3:28μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
@pi8hke Χωρις να το εχω κανει να σου πω οτι κανεις λαθος.Συνηθως βεβαια οι περισσοτεροι το κανουν με γυναικα καθως οι "αλλαγες ρολων" ειναι πολυ της μοδας ειδικα στο εξωτερικο.

Δεν ειναι καθολου ανωμαλο.Ετσι και αλλιως τιποτα στο σεξ δεν ειναι ανωμαλο.Οσο για την πιθανοτητα να κολλησεις κατι ναι ειναι μεγαλη γι αυτο πρεπει να γινει κλυσμα αλλα προφανως ειναι πολυ δυσκολο.

Παρολα αυτα και μενα δεν μου εχει περασει απο το μυαλο και ειδικα με αντρα ειναι εξαιρετικα αποκρουστικο αλλα ο καθενας οπως θελει.

Υπαρχουν πολλοι ανθρωποι που τους αρεσουν οι αλλαγες ρολων και οτι περιλαμβανει αυτο...σε αυτο κολλησες εσυ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129109 από pi8hkos97 στις 25 Ιουλίου 2014, 7:18μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Όχι απλά μόνο με την ιδέα μου έρχετε αναγούλα... Οκ δεν είναι ανώμαλο διότι ο κάθε ένας στο κρεβάτι του κάνει ότι θέλει, ούτε θεωρώ ότι οι γκέι είναι ανώμαλοι, αλλά δεν παύει να είναι σκέτη αηδία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129116 από Giotiss στις 26 Ιουλίου 2014, 3:56μμ

Giotiss

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Συμφονω με τον πιθηκο ... Γτ εγω στην κοπελα μου δεν το εκανα κΑνω σε αντρα πατε καλα σκετη αιδιΑ μιλαμε.... :-Q
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129124 από Snipers στις 26 Ιουλίου 2014, 7:02μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Πωωω σκετη αηδια ρε παιδια,ελεος τι πατε και κανετε? 'Δεν ειμαστε πουστηδες απλα πειραματιζομαστε'..ναι και εγω θα παω σε ολους τους κολλητους μου και θα τους πω 'ελα ρε μαλακα να σου γλειψω τον πουτσο η τον κωλο γιατι θελω να πειραματιστω λιγο,αλλα δεν ειμαι γκευ μην νομιζεις τπτ :3'
Ελεος παιδια δεν ειμαι ρατσιστης αλλα αυτο ειναι καθαρα πουστικο κατα τη γνωμη μου,να το κανεις με την κοπελια σου η με την κολλητοι σου να πω ναι αλλα με αγορι ρε? Ελεος *My life is complete :/*
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129127 από Dieftharmenos στις 26 Ιουλίου 2014, 8:18μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ελα νταξ...το χεσατε εσεις οι απο πανω...ουτε εγω το εχω κανει και ουτε θα το κανω αλλα προφανως εχετε το σκεπτικο του γνησιου ελληναρα "δεν ειμαι ρατσιστης...αλλα οσοι το κανετε ειστε πουστηδες".Ναι...διανα επεσες πανεξυπνε.

Λοιπον,στο σεξ δεν υπαρχει τιποτα ανωμαλο και τιποτα χυδαιο.Το οτι σας ειναι αηδιαστικο (εγω προσωπικα δεν εχω θεμα σε οτι αφορα το ανθρωπινο σωμα) δεν σημαινει οτι πρεπει να το ΚΑΤΑκρινετε.Ισα ισα δειχνει την μικροτητα που εχετε σαν ανθρωποι.

Επισης,μιλαμε για ενα παιδι που ειναι στην ΕΦΗΒΕΙΑ.Εκει αγαπητα μου παιδια το σωμα σου δεν διαχωριζει αντρα απο γυναικα καθως με τις ορμονες που εχεις σου σηκωνεται και με τα δυο φυλλα.Απλα καποιοι δεν το αποδεχονται και καποιοι το αποδεχονται.Αλλοι βλεπουν γκει τσοντες αλλα ειναι μια χαρα στρειτ.Που το κακο??

Οσο για τα "οποιος το κανει ειναι πουστης αλλα δεν ειμαι ρατσιστης" αστο να παει στο διαολο.Βαριεμαι να το αναλυσω και αυτο.Καποιοι απλα νομιζετε οτι το να εχετε μια εντελως straight και ομοφοβικη ζωη σας κανει πιο αντρες απο καποιους αλλους.Λαθος μαγκα...

Τουλαχιστον μαθετε οτι το σεξ ειναι απολυτα φυσιολογικο με οποιοδηποτε μεσο.Ειτε εισαι κτηνοβατης,ειτε γκει,ειτε μπαι,ειτε στρειτ που απλα δεν εχει κατανοησει ακομα την σεξουαλικοτητα του λογω εφηβειας.

Περαστικα σου <<φιλελευθερε>> και καθολου ρατσιστη Ελληναρα...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129129 από Snipers στις 26 Ιουλίου 2014, 10:18μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
ναι ρε δεν ειμαι ρατσιστής και μην νομίζεις ότι επειδη ξέρεις ποιο πολλα και λες ολες αυτές της μαλακιες πρεπει όλοι να σε ακουμε,γνωνη μου είναι και δεν ζητησα απο κανένα να την σχολιασει..και επειδη δεν μας ξερεις δεν μπορεις να πεις ότι ειμαστε ρατσιστές μονο και μονο επειδη εσυ μπορεις τα στερεότυπα και εμεις οχι..οσο για οτι δεν θεωρεις ανωμαλο με το σώμα του αλλου πηγενε να γλυψεις τον κωλο του αλλου με σκατα να σε δω μετα τι θα λες ανωμαλιες(δεν έχει να κάνει σχέση με το κειμενο ειδα οτι το κάνατε καθαρά και ησασταν ξυρισμένοι)...περαστικά σου και εσένα μαλακα που σχολιαζεις αλλους μεσα από ένα κειμενο.! Και εγώ στην εφηβεία ειμαι άλλα δεν κανω τετοια...!
Συγνωμη στους αντμιν για της χυδαιοτητες άλλα με εκνεύρισε o άλλος από πανω ετσι οπως μας χαρακτιρισω μόνο και μονο επειδη δεν συμφωνούμε στην αποψη του!
Φιλικα παντα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129130 από Dieftharmenos στις 26 Ιουλίου 2014, 10:22μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Παιζει να μην καταλαβες ουτε μια λεξη απο αυτα που εγραψα ετσι???Βασικα ακομα και το "στερεοτυπο" που αναφερεις δεν παιζει να ξερεις τι σημαινει.

Εσυ ομως τωρα προσπαθεις να με πεισεις οτι λες "οποιος γλυφει τον κωλο του αλλου ειναι πουστης",βαζεις ταμπελες,χρησιμοποεις λεξεις που περιγραφουν κατι που δεν ισχυει απαραιτητα και λες οτι δεν εισαι ρατσιστης???Α ρε ποσο χρονων ειναι???Επιτρεπεται να μπαινεις σε αυτο το site???

Οχι δεν θελω να γλυψω τον κωλο κανενος αλλα τουλαχιστον δεν κατακρινω αυτους που το κανουν ΧΥΔΑΙΑ οπως εκανες εσυ.Αντιθετως μπορω να πω οτι θελω για σενα οταν καταπας αξιες και γνωσεις δεκαετιων με την αμαθεια σου.

Τελος παντων...κριμα...και εγω την αποψη μου εγραψα αλλα στην ειπα κι ολας...δικαιωμα μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login