Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν ξέρω γρι από μουσική. Στον κύκλο μας δεν είναι απαραίτητο. (Elvis Presley)
Κυριακή, 5 Μαΐου

Δεν μπορω να τελειωσω!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129237 από andiewow στις 01 Αυγούστου 2014, 12:42πμ

andiewow

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμαι 21 κ εχω ενα θεματακι!τον τελευταιο μηνα βγαινω με ενα παιδι κ οσες φορες καναμε σεξ ΔΕΝ τελειωνω!! τις τελευταιες φορες ημουν στο τσακ δεν το εχω ξαναπαθει ποτε αυτο!! μονο μαζι του! δεν θα σας κρυψω ομως οτι με τον συγκεκριμενο εχω πολυ ανχος!! μου βγαινουν ανασφαλειες για τελειως χαζα θεματα και εχω την αισθηση οτι γι'αυτο γινεται ολο αυτο!! ιατρικο θεμα δεν παιζει να ειναι γιατι μονη μου μια χαρα τελειωνω!! βοηθιστε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129238 από Jim123 στις 01 Αυγούστου 2014, 2:51πμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Λογικά είναι καθαρά το άγχος, τίποτα άλλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129241 από emilywilson στις 01 Αυγούστου 2014, 9:13πμ

emilywilson

μέλος από: 31/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
μηπως ο φιλος σου δεν το κανει με το σωστο τροπο; δηλαδη μηπως απο την αναγκη του και την ανυπομονεσια του να τελειωσεις και εσυ κανει ας πουμε λιγο βιαιες κινησεις και σενα δεν σ αφηνουν να τελειωσεις;Η όπως έιπες και εσύ μπορεί να είναι πιθανότατα το αγχος σου. ομως μπορείς να το συζητησεις αυτο μαζι του και μπορειτε να δοκιμασετε με καποια αλλη σταση η οποια να σε κανει να τελειωσεις πιο γρηγορα. και οσο αφορα τον αγχος , δεν υπαρχει λογος. εισαι με αγορι σου ,κανετε σεξ γιατι το θελετε και οι δυο αρα αστο να παει μονο του. μην αγχωνεσαι αν δεν τελειωσεις, απλα βρειτε μαζι μια λυση γι αυτο. φιλακια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129264 από graves στις 02 Αυγούστου 2014, 8:18μμ

graves

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
ειναι καθαρα θεμα αγχους κουκλα μου αφεσου και κοιτα να το γουσταρεις οσο περισσοτερο γινεται αν αφεθεις εσυ και νιωσεις πιο ανετα θα σου αρεσει περισσοτερο και αυτο θα φαινεται και αν δει οτι σαρεσει σιγουρα θα καυλωσει και αυτος περισσοτερο.. μια συμβουλη για να το νιωσεις καλυτερα και να μην εχεις κανενα προβλημα.. αν βρισκεστε σε καποιο σπιτι ή κλειστο χωρο τελος παντων 2 σας δοκιμασε να εχεις καποιο μαντηλι στα ματια σου δηλαδη να μην βλεπεις... ακου με ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129265 από Webmaster στις 02 Αυγούστου 2014, 11:15μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Όλα όσα έχουν πει οι αποπάνω είναι λάθος. Ούτε άγχος δεν έχεις ούτε χρειάζεται να κλείνεις τα μάτια σου. Ίσα ίσα!

Η γυναίκα δεν είναι προγραμματισμένη να τελειώνει με την επαφή χωρίς να βάλει χέρι η ίδια στην κλειτορίδα της. Κι αυτές που ισχυρίζονται το αντίθετο λένε απλώς ψέματα. Πολύ λίγες οι εξαιρέσεις.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129274 από pikachu^^ στις 03 Αυγούστου 2014, 2:58μμ

pikachu^^

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
βασικα παθαινα ακριβως το ιδιο...το περιεργο ειναι πως τελικα καταθερα να τελειωσω με στοματικο σεξ και δαχτυλο! επεισεισ, ειχα ανχως αλλα αυτοσ με βοηθησε να χαλαρωσω και να αισθανθω ανετα μαζι του..! οποτε σιιιγουρα φταιει το ανχοσ και πρεπει ισως να αλλαξετεκτ..προσπαθηστε καποια πραγματα στο σεξ ποθ δν ειναι συνηθισμενα..ισως να ειναι ποιο ερεθιστικο..(!)
οτιδιποτε και να κανεισ..καλη επιτηχια ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login