Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γάμος: Ο σκουπιδοτενεκές του έρωτα.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Εμπλοκη στο σεξ ?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131611 από putserman στις 24 Δεκεμβρίου 2014, 1:39μμ

putserman

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Καλημερες με λενε Γιαννη εδω και 1 μηνα ειμαι με μια κοπελα και χτεες που κλειναμε τον μηνα αποφασισαμε να το κανουμε και ετσι πηγαμε σε ενα σπιτι καποιου γνωστου της που ελειπε σε ταξιδι λογω εορτων .. Απο την αρχη μου ειχε πει οτι νιωθει λιγο αβολα αλλα μετα οταν καυλωσαμε νομιζω της περασε δεν ειμαι και σιγουρος ομως..

Οταν πηγα να εισελθω για καποιο λογο εμπαινε και εβγαινε συνεχεια δεν μπορουσα να την κρατησω μεσα! προσπαθησαμε πολλες φορες ακομα και προφυλακτικο με επιπλεον λιπαντικο και παλι δεν εμπαινε λες και ειχαν κλεισει οι πορτες..η περιοχη της βεβαια ειχε πριστει λιγο κιολας και πονουσε πολυ μου ειπε ακομα και με δαχτηλο μερικες φορες.

Τι πηγε στραβα ? Ποιος φταιει ?

επισης ποιος ειναι ο πιο καλος τροπος να ρωτησεις μια γυναικα αν εχει καμια αρρωστια η κατι ?

ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131612 από petros_J στις 24 Δεκεμβρίου 2014, 3:44μμ

petros_J

Εικονίδιο
μέλος από: 24/12/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
φιλε γιαννη ο κοπελα ειναι παρθενα η οχι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131616 από putserman στις 24 Δεκεμβρίου 2014, 4:49μμ

putserman

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Έγραψε:(petros_J@24 Δεκεμβρίου 2014)
φιλε γιαννη ο κοπελα ειναι παρθενα η οχι?



οχι κανενας μας δεν ειναι..

μηπως φταιει το αγχος? Σημερα ειδε και περιοδο μηπως εκλεισαν οι 'πορτες' χθες λογο αυτου ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131617 από petros_J στις 24 Δεκεμβρίου 2014, 5:00μμ

petros_J

Εικονίδιο
μέλος από: 24/12/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
φιλε μαλλον αυτο ειναι το αγχος και οτι μαλλον ηταν σφηγμενη και σε "πετουσε εξω" (αμα θες βαλε αποδεκτη απαντηση)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131619 από putserman στις 24 Δεκεμβρίου 2014, 8:00μμ

putserman

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Έγραψε:(petros_J@24 Δεκεμβρίου 2014)
φιλε μαλλον αυτο ειναι το αγχος και οτι μαλλον ηταν σφηγμενη και σε "πετουσε εξω" (αμα θες βαλε αποδεκτη απαντηση)



ευχαριστω για την απαντηση καμια αλλη γνωμη υπαρχει? Η περιοδος που ειδε σημερα παιζει ρολο ?

επισης ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος να ρωτησεις μια γυναικα αν εχει καμια αρρωστια η κατι ? χωρις να παρεξηγηθει βεβαια :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131629 από putserman στις 26 Δεκεμβρίου 2014, 7:35μμ

putserman

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Να ρωτησω και κατι ακομα.. ?

Το συζητησαμε λιγο το θεμα και μου ειπε δεν με ντρεπεται ή κατι τετοιο απλα ειχε αγχος και οτι μονο μαζι μου το εχει παθει αυτο.

Εντωμεταξυ ολες οι προηγουμενες σχεσεις της δεν ηταν μεγαλεσ ουτε ειχαν το συναισθημα οπως εμεις τωρα. ειναι η πρωτη φορα λεει που νιωθει τοσο ωραια με καποιον..

ξερω οτι δεν πρεπει να πιστευω τα λογια αλλα το βλεπω και απο τις πραξεις της!

αυτο που ειπε οτι μονο μαζι μου το εχει παθει αυτο..να το παρω για καλο ή για κακο ?

ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131657 από Pelvic_Thrust στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 12:21πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Εγω πιστευω οτι ειναι παρθενα και ντρεπεται να στο πει μπας και ξενερωσεις... Ιδια φαση συνεβη και με μενα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131710 από putserman στις 02 Ιανουαρίου 2015, 8:05μμ

putserman

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Pelvic_Thrust@30 Δεκεμβρίου 2014)
Εγω πιστευω οτι ειναι παρθενα και ντρεπεται να στο πει μπας και ξενερωσεις... Ιδια φαση συνεβη και με μενα..



μπα δεν νομιζω μου το εχει πει και ο φιλος της.. την δευτερη φορα που προσπαθησαμε μπηκε μια χαρα και το καναμε πανω απο 5 φορες..τουλαχιστον τωρα ειναι ολα καλα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131717 από Νικη στις 02 Ιανουαρίου 2015, 11:39μμ

Νικη

μέλος από: 31/12/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Δεν θα ηταν χαλαρη απ'το αγχος και γι'αυτο θα συνεβαινε αυτο..
Για καλο παρ'το αυτο που σου ειπε, αλλωστε για να προχωρησε μαζι σου θα ενιωσε ετοιμη! Βεβαια οι πραξεις τα δειχνουν ολα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131746 από PolGr00 στις 03 Ιανουαρίου 2015, 4:55μμ

PolGr00

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/12/2014
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα σου τα απαντήσω όλα εγώ . Καταρχήν το ότι κάτι πήγε στραβά όντως όπως είπαν και άλλοι μπορεί να οφείλεται στο στρες. Ωστόσο και η ίδια μπορεί να μην ήταν έτοιμη γι'αυτό, είτε επειδή δεν νιώθει άνετα είτε επειδή είναι η πρώτη της φορά και νιώθει ανασφάλεια. Μπορεί πάντως, να ήθελε να γίνει με διαφορετικό τρόπο, δηλαδή πιο ερωτικά και όχι να πάτε στο κρεβάτι και να αρχίσετε επί τόπου..Εγώ προσωπικά, θα ένιωθα πολύ καλα αν μου έλεγε πώς μαζί μου είναι διαφορετικά από τις προηγούμενες σχέσεις. Όσο για το άλλο, όπως ο ίδιος είπες, σου εξομολογήθηκε ότι είσαι η σχέση της με το παραπάνω συναίσθημα. Στις προηγούμενες σχέσεις της, ίσως να μην υπήρχε πάθος και συναίσθημα και γι΄αυτό η ίδια να είχε το σεξ ως μια απλή στιγμή. Με σένα όμως, περιμένει κάτι παραπάνω επειδή ίσως είναι ερωτευμένη μαζί σου και σε αγαπάει. Μπορεί να φοβήθηκε ότι ίσως απογοητευτεί. Προτείνω να της ετοιμάσεις ένα ρομαντικό δείπνο, να φάτε ΕΛΑΦΡΆ..και ύστερα να γίνει ό,τι είναι να γίνει. Να δώσεις πολύ βάση και έμφαση αφού θα είναι η πρώτη σας φορά ως ζευγάρι..Θα το θυμάστε για πάντα! Ελπίζω να βοήθησα, καλή επιτυχία :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login