Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν είχανε φωνή οι γκαρσονιέρες, θα πέφταν σαν ξερόφυλλα οι βέρες. (3.000 δίσκοι)
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Εμπλοκη στο σεξ ?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131747 από putserman στις 03 Ιανουαρίου 2015, 5:27μμ

putserman

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Έγραψε:(PolGr00@03 Ιανουαρίου 2015)
Θα σου τα απαντήσω όλα εγώ . Καταρχήν το ότι κάτι πήγε στραβά όντως όπως είπαν και άλλοι μπορεί να οφείλεται στο στρες. Ωστόσο και η ίδια μπορεί να μην ήταν έτοιμη γι'αυτό, είτε επειδή δεν νιώθει άνετα είτε επειδή είναι η πρώτη της φορά και νιώθει ανασφάλεια. Μπορεί πάντως, να ήθελε να γίνει με διαφορετικό τρόπο, δηλαδή πιο ερωτικά και όχι να πάτε στο κρεβάτι και να αρχίσετε επί τόπου..Εγώ προσωπικά, θα ένιωθα πολύ καλα αν μου έλεγε πώς μαζί μου είναι διαφορετικά από τις προηγούμενες σχέσεις. Όσο για το άλλο, όπως ο ίδιος είπες, σου εξομολογήθηκε ότι είσαι η σχέση της με το παραπάνω συναίσθημα. Στις προηγούμενες σχέσεις της, ίσως να μην υπήρχε πάθος και συναίσθημα και γι΄αυτό η ίδια να είχε το σεξ ως μια απλή στιγμή. Με σένα όμως, περιμένει κάτι παραπάνω επειδή ίσως είναι ερωτευμένη μαζί σου και σε αγαπάει. Μπορεί να φοβήθηκε ότι ίσως απογοητευτεί. Προτείνω να της ετοιμάσεις ένα ρομαντικό δείπνο, να φάτε ΕΛΑΦΡΆ..και ύστερα να γίνει ό,τι είναι να γίνει. Να δώσεις πολύ βάση και έμφαση αφού θα είναι η πρώτη σας φορά ως ζευγάρι..Θα το θυμάστε για πάντα! Ελπίζω να βοήθησα, καλή επιτυχία :)


Ευχαριστω φιλε για την απαντηση ! Το δειπνο οντως το εκανα πριν λιγες μερες και πετυχε..απο τοτε το κανουμε κανονικα.. Παρατηρησα ομως και μια αλλαγη στην συμπεριφορα της απο τοτε που το καναμε ειναι πολυ πιο εκδηλωτικη και με θελει πιο πολυ νομιζω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login