Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αν θέλεις όραση σωστή, κλείσε τον υπολογιστή. (κοινωνική προσφορά του ftou.gr στα άλλα sites)
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Τρελες φαντασιωσεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134537 από Arxangelos18 στις 01 Αυγούστου 2015, 9:35πμ

Arxangelos18

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας μελη του φτου, εχω ενα μεγαλο προβλημα και θελω να μου πειτε την αποψη σας και καποιον τροπο να το λυσω... ειμαι 15 χρονων και καθε ωρα και λεπτο φαντασιωνομαι διαφορα με το βρωμικο μυαλο μου πχ. 1) βαζω στον καναπε μια συμαθητρια μου και της αλλαζω τα φωτα για τρελο γαμησι φιλοιι της τον βαζωω...μου περνει πιπα,την χτυπαω και γενικα μιλαμε για σκληρα πραγματα ουρλιαχτοοο.. 2) καθομαι με την πρωτη μου ξαδερφη στ πισι και παει να πιασει κατι απτην τσαντα της και οπως σκιβει βλεπω το στρινγκ της και τοτε αρχιζει το παρτυυ παει το πισωκολλητο αβερτααα 3) μου τον πεζει μια βυζαρου φιλη μου με τα βυζια της ακομα και με τα ποδια τηςς ... και αλλα πολλα. Θελω να τονισω οτι ολα αυτα τα φαντασιωνομαι και με αγορια πχ. Να Βαζω τν κολλητο μου να μου παρνει πιπα να του τον χωνω και να μου τον χωνειιι... και φυσικα οταν τα σκεφτομαι αυτα καβλωνω και μαλακιζομαιιι προσπαθω να το αποφυγω οσο μπορω αλλα υπαρχουν μερες που τραβαω μαλακια και δεκα φορεςς και οταν φανταζομαι ομοφυλοφικα και τραβαω μαλακια βαζω δαχτυλο στον κωλο μου και αλλα πραγματα που χωρανεε... οταν ειμαι επισης μαζι με γν ξαδερφη μου και τον ξαδερφο φανταζομαι οργια τα οποια δεν μπορουν να υλοποιηθουν και νιωθω αμηχανα οταν βρισκομαι μαζι τους στον ιδιο χωρο... βοηθηστε με σας παρακαλωω δεν αντεχεται τοση μαλακια την μερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134538 από Mature στις 01 Αυγούστου 2015, 11:23πμ

Mature

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2015
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Ή τεστοστερόνη σου βρίσκετε στα ύψη ,οπότε ή ορμές σου και ή φαντασιώσεις σου είναι στο απόγειο τους . Καλά κανείς και εκτονωνεις της ανάγκες σου , δεν είναι τίποτα σε 2 χρονακια θα σου περάσει λέγεται εφηβία :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134541 από nonreligius στις 01 Αυγούστου 2015, 12:56μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κάτσε ρε φίλε εσύ στο τέλος θα γ^μήσεις και την κυρά Φρώσω του χωριού! Είναι καθαρά θέμα εφηβίας. Επειδή τώρα λες ότι τραβάς τόσες φορές, φαντάζομαι ότι βλέπεις πολλές τσόντες. Σου προτείνω να σταματήσεις να τις βλέπεις και να τραβάς μόνο με ότι έχεις στο μυαλό σου. Γιατί είναι σαν να έχει ανάψει φωτιά, και εσύ αντί να τη σβήνεις της πετάς βενζίνη. Εκτόνωσε ότι έχεις στο μυαλό σου και μην πυροδοτείς. 10 φορές τη μέρα, αν δεν το λες υπερβολικά μπορεί να σου δημιουργήσει και πρόβλημα.
Τώρα αυτό με τα ομοφυλοφιλικά είναι θέμα τεστοστερόνης. Δεν το βρίσκω ανησυχητικό. Αυτό με την ξαδέρφη σου επίσης δεν χρειάζεται να νιώθεις άβολα. Απλά δεν το λες σε κανέναν και όλα καλά. Αν τώρα νομίζεις ότι θα την στριμώξεις και θα εκτεθείς, καλύτερα απέφευγε τις επαφές μέχρι να εκτωνωθούν οι κ^ύλες.
Αλήθεια, γιατί δεν βρίσκεις μία κοπέλα να εκτονωθείς;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134542 από Arxangelos18 στις 01 Αυγούστου 2015, 1:15μμ

Arxangelos18

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.. nonreligius τι προβλημα μπορει να δημιουργισει δηλαδη η υπερβολικη μαλακια, αν ξερεις και μπορεις απαντησε μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134545 από nonreligius στις 01 Αυγούστου 2015, 2:21μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Προσωπικά όταν αυνανιζόμουν πάνω από 3 φορές (κάποιες φορές και στις 3) ένιωθα τσούξιμο, και όταν πήγαινα για ούρηση ουρούσα "αποσπασματικά". Μετά από 1-2 μέρες που δεν αυνανιζόμουν το θέμα έφτιαχνε. Επίσης, ένιωθα αποβλακωμένος τελείως και έχανα όλη την ενέργειά μου. Οπότε μόνο για εκτώνωση κάντο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134551 από Mas1 στις 02 Αυγούστου 2015, 3:36μμ

Mas1

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με τον nonreligious. Arxangelos 18 και εγώ το ίδιο έχω, εφηβεία είναι θα περάσει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134594 από BoomSex2 στις 05 Αυγούστου 2015, 7:46μμ

BoomSex2

Εικονίδιο
μέλος από: 5/8/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εφηβεία φίλοι μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login