Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή...
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Γενικες αποριες..!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136342 από thanosn2098 στις 13 Φεβρουαρίου 2016, 2:28μμ

thanosn2098

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια σας μαγκες..! Λοιπον μπαινω κατευθειαν στο θεμα..η μαλλον στα θεματα. Ειμαι 15 χρονων και εχω πολλες αποριες. Αργησα σχετικα να μπω στην εφηβεια(στα 14). Το πεος μου ειναι γυρω στα 15 εκατοστα..αρκετα χοντρο θα ελεγα..!Η πρωτη μου απορια ειναι η εξης: αυνανιζομαι καθε μερα και πολλες φορες..ενω οι φιλοι μου λενε οτι αυνανιζονται πλεον μια φορα στις 2 ή 3 ημερες. Μηπως πρεπει να το περιορισω? 2ον..ειμαι γενικα ντροπαλος και μεχρι τωρα δεν ειχα σχεση. Στο χερι μου ειναι ομως ν γινει κατι τετοιο..αλλο ειναι το θεμα μου. Πολλες φορες βλεπω γκει τσοντες και παιζω μαλακια η κανω διαφορες φαντασιωσεις με αγορια και με κοριτσια. Νομιζετε οτι ειμαι γκει η ειναι αυτο που λεμε οτι η εφηβεια ειναι φαση αναζητησης? Και 3ο και τελευταιο..με 3 φιλους μου εχω παιξει πολλες φορες ομαδικη μαλακια..ξερετε με τσοντα δεν κρατιομαστσν και παιζαμε και ο ενας του αλλου..ποια ειναι η γνωμη σας γ αυτο? Το εχετε κανει? Συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο και ευχαριστω εκ των προτερων!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #136345 από Dieftharmenos στις 13 Φεβρουαρίου 2016, 4:04μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν χρειαζεται να περιορησεις τον αυνανισμο,δηλαδη δεν κανει κακο αλλα καλο θα ηταν να μην βλεπεις ολη την ωρα τσοντες γιατι ειναι εθιστηκες και δημιουργουν διαφορα προβληματα.Βεβαια εισαι στην εφηβεια ακομα και δεν νομιζω να σε επηρεασει.

Το οτι βλεπεις γκει τσοντες δεν ειναι τιποτα...οπως ειπες απο μονος σου εισαι στην εφηβεια και οι ορμονες σου χτυπανε κοκκινο.Αν συνεχισει αυτο το βιολι σε 3-4 χρονια και αρχιζουν να σου αρεσουν αγορια τοτε μαλλον εισαι μπαισεξουαλ.Κανενα θεμα...7% του παγκομσιου πλυθησμου ειναι.

Δεν εχω κανει τιποτα με φιλους αλλα και ξερω οτι στην ηλικια σε πολλα αγορια αρεσει.Ουτε εδω υπαρχει κανα θεμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136348 από NebulaSpirit στις 14 Φεβρουαρίου 2016, 12:25πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Το πόσες φορές την ημέρα τον παίζει κάποιος σε αυτή την ηλικία εξαρτάτε και από τις συνθήκες στο σπίτι. Οπότε λογικό είναι κάποιοι φίλοι σου να την παίζουν μια στο τόσο και άλλοι συχνότερα. Όποιος μπορεί τον παίζει και αυτός άπειρες φορές μέσα στην μέρα.
Αν σε φτιάχνουν τσόντες με gay κανένα πρόβλημα. Το τι κάνει ο κάθε ένας στο κρεβάτι του και με τι την βρίσκει δεν αφορά κανέναν άλλον μόνο τον ίδιο. Ούτε είναι κακό να σε φτιάχνουν οι άντρες. Ολα είναι θέμα γούστου και καλύτερα να είσαι απελευθερωμένος σε αυτά παρά καταπιεσμένος.
Ομαδική με φίλους ούτε εγώ έχω τραβήξει ποτέ παλιά όμως μου είχε πάρει πίπα ένας φίλος μου και μπορεί να μην ξετρελάθηκα αλλά δεν το μετάνιωσα, ήταν μια εμπειρία. Δεν υπάρχει πρόβλημα που το έκανες. Το θέμα είναι να μην κατηγορείς τον εαυτό σου και προσπαθείς να τον πείσεις μετά ότι δεν ήταν σωστό και τέτοια. Να θυμάσαι πως ότι σε κάνει ευτυχισμένο είναι σωστό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136350 από thanosn2098 στις 14 Φεβρουαρίου 2016, 3:03πμ

thanosn2098

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Οκ ευχαριστω πολυ!!😉😉
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login