Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Εξακριβωμένα παρθένος μετά τον τοκετό. Με πιστοποιητικό γιατρού.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Φοβος για εγκυμοσυνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139212 από billysmagas στις 09 Ιουνίου 2017, 1:26πμ

billysmagas

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καταρχην γεια στα αγαπητα και σεβαστα μελη του (φτου)....μπαινω αμεσωςς στο θεμα ...ειμαι 16 και σημερα το πρωι εκανα πρωτη φορα σεξ με τη κοπελα μου...το θεμα ειναι οτι ηταν απροοπτο και δεν ειχα μαζι μου το κρανος του καθε αντρα (προφυλακτικα)....και επελεξα να διεισδυσω χωρις προφυλαξεις ....βεβαια το εκανα αργα για να μην εκσπερματωσω ανεπιθυμητα.....και ολα πηγαν μια χαρα αφου εκσπερματωσα χωρις αμφιβολια εκτος κολπου...το θεμα ειναι ομως οτι εχω ακουσει πολλα για προ-σπερματικα υγρα και εκσπερματωσεις χωρις να το καταλαβεις.....και φοβαμαι πολυ...θελω να μου πειτε επειγοντως αν ισχυει αυτο.....αν γινεται να αφησεις εγκυο μια κοπελα χωρις να εκσπερματωσεις εντος του κολπου.....αν γινεται να την αφησεις εγκυο με τα υγρα του πεους....σας ευχαριστω εκ των προτερων..

*Υ.Γ.Η κοπελα μου προερχεται απο περιοδο και ειναι στις γονιμες μερες της...

προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #139215 από sakis211 στις 09 Ιουνίου 2017, 1:02μμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου και φτου σου γιατι εκανες χοντρη μαλακιουλα φιλε μου . ΕΙναι αρκετα πιθανο να εχει μεινει αφου ειναι στις γονιμες μερες. Οποτε τρεχεις στο φαρμακειο και αγοραζεις το "χαπι της επομενης ημερας". Διαβαζεις προσεκτικα τις οδηγιες και εαν ειναι δυνατο συμβουλευεσαι εναν γιατρο. Δεν ξερω εαν απαιτητε συνταγη. ΑΦΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ. Ρωτα τον φαρμακοποιο και εξηγησε του τι εγινε για να σε συμβουλευσει μην κανεις καμια βλακεια. Καλη τυχη και ενημερωσε μας τι εγινε μετα. Αποδεκτη εαν σε καλυψα. (Συμβουλευσου τον φαρμακοποιο πριν το παρει).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139216 από Webmaster στις 09 Ιουνίου 2017, 2:04μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Τα προσπερματικά υγρά δεν είναι γόνιμα, αρκεί να μην έχεις τελειώσει πιο πριν χωρίς να πλυθείς ή να κατουρήσεις. Ο ανορθόγραφος από πάνω κάνει λάθος.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139217 από sakis211 στις 09 Ιουνίου 2017, 2:35μμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@09 Ιουνίου 2017)
Τα προσπερματικά υγρά δεν είναι γόνιμα, αρκεί να μην έχεις τελειώσει πιο πριν χωρίς να πλυθείς ή να κατουρήσεις. Ο ανορθόγραφος από πάνω κάνει λάθος.
Πρώτον μαθε να σεβεσαι τον συνομιλιτη σου. Το οτι εισαι admin δεν σημαινει οτι εισαι ανωτερος,εαν το πιστευεις αυτο τοτε σου ευχομαι περαστικα. Δεν θα μπω στην διαδικασια να αντιπαρατεθω μαζι σου γιατι εχω δει τις απαντησεις σου σε πολλα ποστ εδω και χρονια και εχω μαθει το "επιπεδο" σεβασμου και σοβαροτητας που έχεις. 2ον Εφοσον η κοπελα του ηταν σε γονιμες μερες οι πιθανοτητες αυξανοται εαν του εχει ξεφυγει εστω και μιση σταγονα πριν βγαλει το πεος του εξω. Βεβαια μπορεις να τον γραψεις και να τον συμβουλευσεις να προσευχηθει στον Αγιο Χριστοφορο. 3ον Το ανορθογραφος δεν θα το σχολιασω απο καποιον που χρησιμοποιει αυτοδιορθωση και τσεκαρει το κειμενο του 15-20 φορες πριν το ανεβασει για να το παιξει "ανωτερος" και να προσπαθησει να προσβαλλει καποιον. Και παλι περαστικα σου admin.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139218 από sakis211 στις 09 Ιουνίου 2017, 2:41μμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Κανε ελευθερα ban τον λογαριασμο μου ( θα στεναχωρηθω απιστευτα) αλλα θα το υποστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139219 από M1k3y στις 09 Ιουνίου 2017, 4:23μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Σιγά μην τρέξει να πάρει το χάπι της επόμενης ημέρας επειδή το έκανε μία φορά χωρίς προφυλακτικό...άμα δεν έχυσες μέσα είσαι κομπλέ φίλε μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139220 από sakis211 στις 09 Ιουνίου 2017, 5:31μμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Έγραψε:(M1k3y@09 Ιουνίου 2017)
Σιγά μην τρέξει να πάρει το χάπι της επόμενης ημέρας επειδή το έκανε μία φορά χωρίς προφυλακτικό...άμα δεν έχυσες μέσα είσαι κομπλέ φίλε μου.
Ναι οντως ακουστηκε υπερβολικο αλλα 2 φιλες μου πλεον εχουν απο 1 μωρακι η καθε μια... Η μια επειδη εσπασε το προφ και δεν ηξερε να παει να το παρει και επειδη στην αλλη ειπε οτι δεν τελειωσε μεσα μονο που τελικα εμεινε και αυτη εγκυος. Εγω απλα το ειπα για να ειναι 100% σιγουρος.. Η επιλογη δικη του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139221 από billysmagas στις 09 Ιουνίου 2017, 6:07μμ

billysmagas

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
παιδια σεβομαι ολες τις αποψεις και σας ευχαριστω παρα πολυ...ρωτησα τον θειο μου που ειναι φαρμακοποιος και δεν το συνιστα σε κοπελα 16 χρονων αυτο το χαπι εφοσον δεν εχω εξπερματωσει μεσα....επισης εδωσα λαθος πληροφορια διοτι η κοπελα μου προερχεται απο περιοδο πριν 3 μερες οποτε τελικα δεν ειναι στις γονιμες....και παλι ομως υπαρχει κινδυνος πολυ μικρος.....ευχαριστω για αλλη μια φορα και παντα με το κρανο σας παιδια...δεν κοιμηθηκα χθες απο το αγχος μην μπω στο βιβλιο guinness.....καλη συνεχειαα... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login