Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Κλαρινογκόμενα: Φεύγε και σώζου.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Νέο αγόρι, πρόβλημα στο σεξ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139244 από ANLN στις 14 Ιουνίου 2017, 11:10πμ

ANLN

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω αν έπρεπε να πάει στις σχέσεις το θέμα, αλλά... το έβαλα εδώ , αφού το μεγαλύτερο πρόβλημα ειναι στο σεξ. Γνώρισα ένα αγόρι που μου άρεσε πάρα πολύ. Το πρόβλημα είναι από την πρώτη φορά που βγήκαμε. Μετά, με πήγε σπίτι του και ...το κάναμε. Είχα λίγο ζαλιστεί (λίγο όμως) από ποτό. Το θέμα είναι ότι το σεξ έγινε από πίσω. Η εμπειρία ήταν απίστευτα κακή. Δεν το είχα ξανακάνει. Και άβολα ένιωσα και πολύ πόνο και με το που τελείωσε έτρεξα στην τουαλέτα. Μετά είχα νιώσει πολύ άσχημα του 'πα πως προχωρησαμε πολύ νωρίς, και αυτός ήταν πολύ τρυφερός μαζί μου. Μου ΄πε πως ΄πρεπε να τον είχα σταματήσει, αφού δεν μου άρεσε.

Την επόμενη φορά που βγήκαμε, έγινε πάλι το ίδιο το βράδυ. Και σωματικά δε νιώθω άνετα και από την άλλη το βρίσκω εξευτελιστικό. Πως να του ανοίξω κουβέντα ότι δεν θέλω αυτό να γίνεται; Δεν έπρεπε να το είχε καταλάβει από τη πρώτη φορά; Και δεν είναι παράλογο να μην μου το έχει κάνει κανονικά ακόμα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139246 από M1k3y στις 14 Ιουνίου 2017, 10:11μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Γιατί δεν του ζήτησες τα ρέστα; Δικό σου είναι το σώμα, δεν του χρωστάς κάτι.

Αν κάτι δεν σ' αρέσει ή σε φέρνει σε άβολη θέση πάνω στο σεξ του το λες ξεκάθαρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139252 από starboy στις 15 Ιουνίου 2017, 3:36μμ

starboy

μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σου,λιγο περιπλοκο το ερωτημα σου,καταρχας ποσο χρονων εισαι;Ποσους πρωην ειχες;Και χρησιμοποιησε προφυλαξεις αυτες τις δυο φορες;Απο την πρωτη μερα να πηγες σπιτι του αρα προφανως θα τον γνωριζες καιρο πριν και θα ειχες οικειοτητα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139254 από 1990help.gr στις 15 Ιουνίου 2017, 4:44μμ

1990help.gr

μέλος από: 21/4/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ίσως σκέφτεται ότι εφόσον του λες να το πάτε σιγά σιγά νομίζει ότι δεν πρέπει να είναι αυτός το παιδί όπου θα σου πάρει την παρθενιά. Από την άλλη νομίζει μάλλον ότι σου αρέσει εφόσον δεν λες τίποτα την ώρα που το κάνει και όταν του το λες στο τέλος νομίζει ότι φοβάσαι και προσπαθεί να σε ενθαρρύνει ώστε να ξεπεράσεις το φόβο. Στη τελευταία περίπτωση (αν και δεν το νομίζω) σε εκμεταλλεύεται και απλά θέλει να κάνει αυτό που θέλει. Σου προτείνω να του το ξεκαθαρίσεις. Γιατί στο κάτω κάτω αν του πεις εσύ ένα όχι αυτός δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139265 από ANLN στις 16 Ιουνίου 2017, 1:03μμ

ANLN

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(starboy@15 Ιουνίου 2017)
Γεια σου,λιγο περιπλοκο το ερωτημα σου,καταρχας ποσο χρονων εισαι;Ποσους πρωην ειχες;Και χρησιμοποιησε προφυλαξεις αυτες τις δυο φορες;Απο την πρωτη μερα να πηγες σπιτι του αρα προφανως θα τον γνωριζες καιρο πριν και θα ειχες οικειοτητα.


17 είμαι. Είχα μία σχέση πριν.
Και χτες που ξαναβρεθήκαμε, έγινε το ίδιο. Το θέμα είναι ότι στην κουβέντα συμφωνεί πάντα, κι όταν έρχεται η ώρα, πάλι κατευθύνεται προς τα εκει. Είναι δυνατόν να μην θέλει καθόλου να το κάνουμε κανονικά; Του πα ότι δεν μπορώ άλλο έτσι, 3 φορές σε μια βδομάδα είναι υπερβολικό.

Προφυλάξεις δεν χρησιμοποίησε, και μου κάνει εντύπωση πως και δεν σιχένεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139266 από ANLN στις 16 Ιουνίου 2017, 1:06μμ

ANLN

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(1990help.gr@15 Ιουνίου 2017)
Ίσως σκέφτεται ότι εφόσον του λες να το πάτε σιγά σιγά νομίζει ότι δεν πρέπει να είναι αυτός το παιδί όπου θα σου πάρει την παρθενιά. Από την άλλη νομίζει μάλλον ότι σου αρέσει εφόσον δεν λες τίποτα την ώρα που το κάνει και όταν του το λες στο τέλος νομίζει ότι φοβάσαι και προσπαθεί να σε ενθαρρύνει ώστε να ξεπεράσεις το φόβο. Στη τελευταία περίπτωση (αν και δεν το νομίζω) σε εκμεταλλεύεται και απλά θέλει να κάνει αυτό που θέλει. Σου προτείνω να του το ξεκαθαρίσεις. Γιατί στο κάτω κάτω αν του πεις εσύ ένα όχι αυτός δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα.

Συγγνώμη, ίσως δεν είπα κάτι καλά. Δεν είμαι παρθένα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139269 από starboy στις 16 Ιουνίου 2017, 4:41μμ

starboy

μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ANLN@16 Ιουνίου 2017)
Έγραψε:(starboy@15 Ιουνίου 2017)
Γεια σου,λιγο περιπλοκο το ερωτημα σου,καταρχας ποσο χρονων εισαι;Ποσους πρωην ειχες;Και χρησιμοποιησε προφυλαξεις αυτες τις δυο φορες;Απο την πρωτη μερα να πηγες σπιτι του αρα προφανως θα τον γνωριζες καιρο πριν και θα ειχες οικειοτητα.



17 είμαι. Είχα μία σχέση πριν.
Και χτες που ξαναβρεθήκαμε, έγινε το ίδιο. Το θέμα είναι ότι στην κουβέντα συμφωνεί πάντα, κι όταν έρχεται η ώρα, πάλι κατευθύνεται προς τα εκει. Είναι δυνατόν να μην θέλει καθόλου να το κάνουμε κανονικά; Του πα ότι δεν μπορώ άλλο έτσι, 3 φορές σε μια βδομάδα είναι υπερβολικό.

Προφυλάξεις δεν χρησιμοποίησε, και μου κάνει εντύπωση πως και δεν σιχένεται.



Ποσο χρονων ειχες μια σχεση πριν;Απο τα 14 ας πουμε;Μηπως το ηξερε αυτο;Και σε θεωρει ας πουμε ψαγμενη με χιλιομετρα;για αυτο και κολλησε με το πισω;Ισως.Και χωρις προφυλαξεις,πισω βεβαια εισαι σχετικα ασφαλης για ελευθερο σεξ εκτος αν τελειωσε μεσα σου αυτες τις τρεις φορες και κυλησε εξω προς τα κατω.Νομιζω πως εισαι ενταξει παντως απλα αυτη η εμμονη του ειναι οντως παραξενη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139274 από ANLN στις 16 Ιουνίου 2017, 6:38μμ

ANLN

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(starboy@16 Ιουνίου 2017)
Έγραψε:(ANLN@16 Ιουνίου 2017)
Έγραψε:(starboy@15 Ιουνίου 2017)
Γεια σου,λιγο περιπλοκο το ερωτημα σου,καταρχας ποσο χρονων εισαι;Ποσους πρωην ειχες;Και χρησιμοποιησε προφυλαξεις αυτες τις δυο φορες;Απο την πρωτη μερα να πηγες σπιτι του αρα προφανως θα τον γνωριζες καιρο πριν και θα ειχες οικειοτητα.



17 είμαι. Είχα μία σχέση πριν.
Και χτες που ξαναβρεθήκαμε, έγινε το ίδιο. Το θέμα είναι ότι στην κουβέντα συμφωνεί πάντα, κι όταν έρχεται η ώρα, πάλι κατευθύνεται προς τα εκει. Είναι δυνατόν να μην θέλει καθόλου να το κάνουμε κανονικά; Του πα ότι δεν μπορώ άλλο έτσι, 3 φορές σε μια βδομάδα είναι υπερβολικό.

Προφυλάξεις δεν χρησιμοποίησε, και μου κάνει εντύπωση πως και δεν σιχένεται.



Ποσο χρονων ειχες μια σχεση πριν;Απο τα 14 ας πουμε;Μηπως το ηξερε αυτο;Και σε θεωρει ας πουμε ψαγμενη με χιλιομετρα;για αυτο και κολλησε με το πισω;Ισως.Και χωρις προφυλαξεις,πισω βεβαια εισαι σχετικα ασφαλης για ελευθερο σεξ εκτος αν τελειωσε μεσα σου αυτες τις τρεις φορες και κυλησε εξω προς τα κατω.Νομιζω πως εισαι ενταξει παντως απλα αυτη η εμμονη του ειναι οντως παραξενη.


Για εγκυμοσύνη δεν ανησυχώ. Μέσα μου τελειώνει, αλλά έτσι κι αλλιώς με το που τελειώνουμε πάω τουαλέτα, δεν αντέχω.

τον ρωτούσα σήμερα σε μυνήματα το γιατι.... , καιμ μου είπε ότι τον φτιάχνει το ότι πονάω όταν το κάνουμε αυτό και πως του αρέσει το ότι το έκανα πρώτη φορά μαζί του

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139275 από coffee στις 16 Ιουνίου 2017, 6:41μμ

coffee

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αμα δεν σου αρέσει απλα σταματά το.. Δεν γίνεται να θέλει μόνο ο ένας... σε τελική ανάλυση εσύ πονάς και και και.... Αυτός απλα το απολαμβάνει... 3 φορές το συζητήσετε και ολα οκ και μετά πάλι το ίδιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139278 από ANLN στις 16 Ιουνίου 2017, 7:02μμ

ANLN

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(coffee@16 Ιουνίου 2017)
αμα δεν σου αρέσει απλα σταματά το.. Δεν γίνεται να θέλει μόνο ο ένας... σε τελική ανάλυση εσύ πονάς και και και.... Αυτός απλα το απολαμβάνει... 3 φορές το συζητήσετε και ολα οκ και μετά πάλι το ίδιο?

Μ αρέσει και σαν άνθρωπος έχει πολλά καλά. Αλλιώς δεν θα το συζητάγαμε καν τώρα... Και δεν έχω πρόβλημα να το κάνω που και που αν για αυτόν είναι τόσο σημαντικό. Αλλά, όχι συνέχεια και να γίνει καμιά φορά και κανονικα΄
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login