Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μια γυναίκα είναι δυστυχισμένη όταν ξέρει ένα μυστικό που κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται να μάθει.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Νέο αγόρι, πρόβλημα στο σεξ

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139279 από Navalni στις 16 Ιουνίου 2017, 7:09μμ

Navalni

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Εχεις σκεφτεί να του βάλεις όρους να κανείς απολυτο κουμάντο στη σχέση σας με αντάλλαγμα να κάνει οτι θέλει στο σεξ;Ετσι κάνει η δική μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139285 από coffee στις 16 Ιουνίου 2017, 8:17μμ

coffee

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
πες του το και αν δεν καταλαβαίνει κάνε κάτι εσύ... πχ ανέβα εσύ από πάνω... Η αν πάει να μπει απο πίσω πες όχι από πίσω σήμερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139292 από starboy στις 17 Ιουνίου 2017, 12:50μμ

starboy

μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ANLN@16 Ιουνίου 2017)
Έγραψε:(starboy@16 Ιουνίου 2017)
Έγραψε:(ANLN@16 Ιουνίου 2017)
Έγραψε:(starboy@15 Ιουνίου 2017)
Γεια σου,λιγο περιπλοκο το ερωτημα σου,καταρχας ποσο χρονων εισαι;Ποσους πρωην ειχες;Και χρησιμοποιησε προφυλαξεις αυτες τις δυο φορες;Απο την πρωτη μερα να πηγες σπιτι του αρα προφανως θα τον γνωριζες καιρο πριν και θα ειχες οικειοτητα.



17 είμαι. Είχα μία σχέση πριν.
Και χτες που ξαναβρεθήκαμε, έγινε το ίδιο. Το θέμα είναι ότι στην κουβέντα συμφωνεί πάντα, κι όταν έρχεται η ώρα, πάλι κατευθύνεται προς τα εκει. Είναι δυνατόν να μην θέλει καθόλου να το κάνουμε κανονικά; Του πα ότι δεν μπορώ άλλο έτσι, 3 φορές σε μια βδομάδα είναι υπερβολικό.

Προφυλάξεις δεν χρησιμοποίησε, και μου κάνει εντύπωση πως και δεν σιχένεται.



Ποσο χρονων ειχες μια σχεση πριν;Απο τα 14 ας πουμε;Μηπως το ηξερε αυτο;Και σε θεωρει ας πουμε ψαγμενη με χιλιομετρα;για αυτο και κολλησε με το πισω;Ισως.Και χωρις προφυλαξεις,πισω βεβαια εισαι σχετικα ασφαλης για ελευθερο σεξ εκτος αν τελειωσε μεσα σου αυτες τις τρεις φορες και κυλησε εξω προς τα κατω.Νομιζω πως εισαι ενταξει παντως απλα αυτη η εμμονη του ειναι οντως παραξενη.


Για εγκυμοσύνη δεν ανησυχώ. Μέσα μου τελειώνει, αλλά έτσι κι αλλιώς με το που τελειώνουμε πάω τουαλέτα, δεν αντέχω.

τον ρωτούσα σήμερα σε μυνήματα το γιατι.... , καιμ μου είπε ότι τον φτιάχνει το ότι πονάω όταν το κάνουμε αυτό και πως του αρέσει το ότι το έκανα πρώτη φορά μαζί του




Ενταξει αν δεν ανησυχεις παροτι τελειωνει μεσα καλος,και αυτος ειναι 17 οπως εσυ;Γιατι ειπες σπιτι του,αρα αμα μενει μονος προφανως θα ειναι αρκετα μεγαλυτερος.Μπορει να ειστε και επαρχια ισως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139293 από spyros111 στις 17 Ιουνίου 2017, 3:03μμ

spyros111

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ANLN@14 Ιουνίου 2017)
Δεν ξέρω αν έπρεπε να πάει στις σχέσεις το θέμα, αλλά... το έβαλα εδώ , αφού το μεγαλύτερο πρόβλημα ειναι στο σεξ. Γνώρισα ένα αγόρι που μου άρεσε πάρα πολύ. Το πρόβλημα είναι από την πρώτη φορά που βγήκαμε. Μετά, με πήγε σπίτι του και ...το κάναμε. Είχα λίγο ζαλιστεί (λίγο όμως) από ποτό. Το θέμα είναι ότι το σεξ έγινε από πίσω. Η εμπειρία ήταν απίστευτα κακή. Δεν το είχα ξανακάνει. Και άβολα ένιωσα και πολύ πόνο και με το που τελείωσε έτρεξα στην τουαλέτα. Μετά είχα νιώσει πολύ άσχημα του 'πα πως προχωρησαμε πολύ νωρίς, και αυτός ήταν πολύ τρυφερός μαζί μου. Μου ΄πε πως ΄πρεπε να τον είχα σταματήσει, αφού δεν μου άρεσε.

Την επόμενη φορά που βγήκαμε, έγινε πάλι το ίδιο το βράδυ. Και σωματικά δε νιώθω άνετα και από την άλλη το βρίσκω εξευτελιστικό. Πως να του ανοίξω κουβέντα ότι δεν θέλω αυτό να γίνεται; Δεν έπρεπε να το είχε καταλάβει από τη πρώτη φορά; Και δεν είναι παράλογο να μην μου το έχει κάνει κανονικά ακόμα;

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login