Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλάμω η χωριάτα (και μπαμ και μπουμ οι κουμπουριές)
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πρωκτικό σεξ πρώτη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139301 από Heca4 στις 18 Ιουνίου 2017, 10:21μμ

Heca4

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας είμαι νέος στο site σας!
Διάβασα πολλά θέματα για το πρωκτικό σεξ αλλά δυστυχώς δεν μου έλυσαν το πρόβλημα μου. Με την κοπέλα μου πριν λίγες μέρες κάναμε για πρώτη φορά πρωκτικό σεξ και μπορώ να πω πως είχε ωραία αίσθηση. Με την κοπέλα μου είμαστε στα 3 χρόνια μαζί και δεν έχουμε ούτε κάποιο νόσημα ούτε το παραμικρό είμαστε και οι δυο υγιέστατη 100%. Αυτό όμως που θέλω να ρωτήσω είναι ότι υπάρχει κίνδυνος από τι στιγμή που είμαστε καθαρή να κολλήσαμε κάτι η εγώ η εκείνη επειδή το κάναμε χωρίς προφύλαξη; Το καλό είναι πως από την στιγμή που κάναμε πρωκτικό σεξ δεν πήγα ούτε από τον κόλπο τις μα ούτε στωματικό την άφησα να μου κάνει. Απλός θέλω να μου λύσετε την απορία ότι εφώσον είμαστε 100% υγίεις κολλήσαμε κάτι επειδή το κάναμε χωρίς προφύλαξη; να υπενθυμήσω ότι πριν το πρωκτικό είχαμε κάνει και οι 2 μπάνιο και δεν είδα την παραμικρή βρωμιά πάνω τις η πάνω μου και μετά το πρωκτικό ξανά κάναμε ντουζ. Περιμένω σοβαρές απαντήσεις.
Σας ευχαριστώ πολύ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139302 από Heca4 στις 18 Ιουνίου 2017, 10:26μμ

Heca4

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Να προσθέσω ότι η κοπέλα ήταν η πρώτη τις φορά από (πίσω) και στην τουαλέτα πρόσεξε πάνω στο άσπρο κομμάτι χαρτί ένα πολύ μα πολύ μικρό αιματάκι μια στάγωνα και ίσως πολύ λέω. Αυτό πιστεύω είναι ότι επειδή το έκανε πρώτη φορά. Είμαστε μονογαμική και είναι η πρώτη κοπέλα που τις κάνω πρωκτικό δεν είχα ξανά κάνει με καμία στο παρελθόν. Περιμένω απαντήσεις σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #139313 από NebulaSpirit στις 20 Ιουνίου 2017, 5:49πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε επειδή στο θέμα πρωκτικό το έχω ψάξει όσο δεν πάει επειδή είχα και εγώ τρελές ανησυχίες όταν πρώτο άρχισα το σπορ με την κοπέλα μου και επειδή έγινε καθημερινότητα, επέτρεψε μου να σου πω τα εξής. Πρώτον το ότι δεν μπήκες στον κόλπο της ή στο στόμα της μετά ήταν σωστή κίνηση. Να ξέρεις πως επειδή ο κόλπος της γυναίκας είναι πολύ κοντά με τον πρωκτό θα πρέπει να προσέχεις πολύ όχι μόνο να μην μπαίνεις, αλλά να μην ακουμπάς ούτε από έξω. Επίσης αν η στάση που το κάνετε είναι στα 4 θα πρέπει να είστε προσεκτικοί με τα υγρά του λιπαντικού που τρέχουν προς τον κόλπο. Είναι 100% σίγουρο πως ότι έρχεται σε επαφή με τον πρωκτό ΔΕΝ πρέπει σε καμία περίπτωση να έρχετε μετά σε επαφή με τον κόλπο διότι μεταφέρει από τον πρωκτό Εσερίχια κόλι. Το Εσερίχια κόλι ζει στον πρωκτό και είναι φυσιολογικό να υπάρχει εκεί διότι αποτελεί μέρος της φυσικής χλωρίδας του πρωκτού. Αν όμως εισχωρήσει στον κόλπο σε ποσότητα που δεν μπορεί να καταπολεμηθεί από την χλωρίδα του κόλπου, τότε προκαλεί λοίμωξη στην κοπέλα. Ουρολοίμωξη συγκεκριμένα διότι η ουρήθρα στην γυναίκα απέχει ελάχιστα από τον κόλπο. Οπότε μεγάλη προσοχή σε αυτό. Όσον αφορά εσένα τώρα, καλό θα είναι όσο καθαρή και αν είναι η κοπέλα σου να φοράς πάντα προφυλακτικό όταν το κάνετε από πίσω διότι είσαι εκτεθειμένος σε όλα τα βακτήρια που φυσιολογικά υπάρχουν στον πρωκτό. Αυτά μπορούν να σου προκαλέσουν από ουρολοίμωξη έως και (πολύ μελλοντικά) καρκίνο του προστάτη ο οποίος μπορεί να προέλθει και από κάτι που εισχώρησε μέσω της ουρήθρας σου κάποια τυχαία στιγμή και δεν καταπολεμήθηκε επειδή συνήθως δεν έχει συμπτώματα για να το καταλάβεις. Επίσης αν γίνει πρωκτικό χωρίς προφυλακτικό τότε ποτέ στοματικό. Στοματικό μόνο αν έχει γίνει χρήση προφυλακτικού και αφού αφαιρεθεί το προφυλακτικό. Τέλος αν συνεχίσετε το πρωκτικό θα πρέπει να είστε και οι δύο προετοιμασμένοι πως αργά η γρήγορα θα έχετε και κάποιο "καφέ" ατύχημα! Μην κωλώσεις και φέρεις την κοπέλα σε άσχημη θέση γιατί σίγουρα δεν θα φταίει σε κάτι. Συνέχισε σαν να μην τρέχει τίποτα, εκείνη την στιγμή άλλωστε λίγο θα σε νοιάξει έτσι και αλλιώς. Να θυμάσαι πως στο πρωκτικό είναι όλα στο παιχνίδι έτσι και αλλιώς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139314 από Heca4 στις 20 Ιουνίου 2017, 10:09πμ

Heca4

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τις απαντήσεις σου. Στο ερώτημα μου όμως δεν έχουμε κολλήσει κάτι εφώσον έγιναν όλα τα παραπάνω έτσι; για να κολλήσεις HIV από τον πρωκτό πρέπει να τον έχει η κοπέλα η εγώ για να κολλήσει ένας από τους δυο; Αλλιώς δεν κολλάς; Ωστόσο δεν έχουμε ούτε εγώ ούτε εκείνη κάτι τέτοιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139319 από greekteen1010 στις 20 Ιουνίου 2017, 5:08μμ

greekteen1010

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εφοσον δεν εχεις ουτε εσυ ουτε αυτη κατι δεν εχετε κολλησει τιποτε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139323 από NebulaSpirit στις 20 Ιουνίου 2017, 6:40μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Ακριβώς, δεν γίνετε να κολλήσεις κάτι αν δεν το έχει ένας από τους δύο. Άλλωστε κάτι τέτοιο θα κολλούσε όχι μόνο από το πρωκτικό αλλά και από το κολπικό σεξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login