Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
ftou - η φράση που χρησιμοποιείς μια ζωή. Πιτσιρίκι στο κρυφτό, ενήλικος στο συνάνθρωπο, γέρος στο πεζοδρόμιο.
Τρίτη, 30 Απριλίου

Καθυστέρηση και αρνητικό τεστ!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139753 από Katekate στις 18 Αυγούστου 2017, 9:55μμ

Katekate

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι καινούργια στο φόρουμ..θελω την βοηθεια σας.. Πριν 3 βδομαδες περίπου ηρθα σε επαφή με το αγορι μου κ τν ωρα π τραβήχτηκε μαλλον εφυγαν λιγα υγρά μεσα..εγω περιμενα περίοδο κανονικά πριν 2 μερες αλλα δεν ηρθε..κ δεν εχω ουτε πρησμένα στήθη ως συνήθως.. Κατι πονακια εχω κ όλο λεω θα μ ρθει περίοδος αλλα τπτ κτ υγρά εχω μόνο..επίσης 2 μέρες τρ εχω δέκατα..από το αγχος πηγα πηρα τεστ αλλα βγηκε αρνητικό.. Βεβαια δεν ξέρω αν παίζει ρολο που δεν το ειχα οριζόντια..το πέταξα στη τσαντα γτ ημουν στη δουλειά κ πηγα μετα κ το είδα.. Τι παίζει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139761 από lida στις 20 Αυγούστου 2017, 6:00μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ηρεμισε και κανε ακομα ένα τεστ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139764 από Akis2000 στις 21 Αυγούστου 2017, 1:55μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χωρίς να μπορεί να αποκλείσει κανείς τίποτα ωστόσο αν λες ότι έκανες τεστ και βγήκε αρνητικό τότε το πιο πιθανό και η καθυστέρηση αλλά και τα δέκατα να έχουν να κάνουν με το στρες που περνάς αυτές τις ημέρες καθώς ο οργανισμός σου έχει σοκαριστεί. Όπως λέει και η φίλη πιο πάνω, βρες μία στιγμή που θα είσαι και πιο ήρεμη και θα έχεις περισσότερο χρόνο στη διάθεσή σου και κάνε και ένα δεύτερο τεστ για να σιγουρευτείς. Πολλές φορές το στρες που περνάει κάποια είναι χειρότερο ακόμα και από το ενδεχόμενο να είναι έγκυος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login