Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φονιάδες των ψαριών, αργυροπελεκάνοι!
Παρασκευή, 3 Μαΐου

προβλημα με στυση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139780 από cv0uraki στις 24 Αυγούστου 2017, 4:25πμ

cv0uraki

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2017
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπερα στο φορουμ,σημερα και χθες παρατηρησα κατι με την κοπελα μου ενω καναμε ερωτα.Χθες ενω το καναμε για 45λεπτα κατι συνεβη και αναγκαστηκαμε να σταματησουμε.Το θεμα ειναι οτι αργοτερα ειχα προβλημα με την στυση μου.Δεν γινοταν πετρα οπως λεμε ενω δεν τελειωσα καν.Μετα απο διαλλειμα μιας ωρας προκειμενου να τσιμπησουμε κατι,συνεχισαμε και σε 20 λεπτα τελειωσαμε και οι δυο.Σημερα λοιπον εγινε το ιδιο πραγμα.Παλι 45 λεπτα και σταματησαμε για καποιο σοβαρο τηλεφωνημα.Μετα ομως ειχα θεμα παλι με την στυση μου.Πρεπει να ανησυχω για κατι; Και τις 2 μερες πριν την κατασταση επινα 2 μπυρες και κανενα σφηνακι...Μηπως παιζει ρολο αυτο; Επιπλεον τις τελευταιες μερες ημουν κουρασμενος λογω ταξιδιων και δεν κοιμομουν αρκετες ωρες,ευχαριστω για τον χρονο σας.(20 ετων)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139783 από lida στις 24 Αυγούστου 2017, 5:40μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όταν το κανουμε κλινουμε τα κινητα και δεν αφηνουμε κατι να μας αποσπα απο αυτό που κανουμε και ουτε κανουμε διαλειμα για φαγητο. Το ποτο δεν νομιζω να πειραζει αλλα η κουραση και η αυπνια κανουν κακο. Επειτα απο οσο φαινεται απο το αλλο μυνημα τωρα αρχισατε να το κανετε αρα δεν εχετε βρει ακομα το ρυθμο σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login