Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Με τις μικρές αγγελίες μπορείς να πουλήσεις και μεγάλα πράγματα
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Αυνανισμός-γυναικες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139828 από Jelly_bean στις 31 Αυγούστου 2017, 4:30μμ

Jelly_bean

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας μέλη του Ftou. Είμαι 16 ετών και έχω ένα πρόβλημα. Δεν έχω καταφέρει να αυνανιστω και κατά συνέπεια να ερεθιστω. Γτ όταν τρίβομαι εκεί κάτω δεν αισθάνομαι τπτ το κάνω για 2-3 λεπτά όμως αφού δεν βλέπω φως βαριέμαι και το αφήνω. Τι να κάνω; Έχω την εντύπωση πως δεν μπορώ να εντοπίσω την κλειτορίδα μου έχω δει φωτογραφίες αλλά πραγματικα δεν μπορώ να την βρω....Να συμπληρώσω επίσης πως έχω δοκιμάσει με νερό στο ντους αλλά πάλι τπτ. Ααα όταν φασωνομαι με κάποιον μετά τη φάση βλέπω κτ υγρά στο εσώρουχο μου σαν μυξες τι είναι αυτά; Σας εκλιπαρώ πείτε μου κάτι για να καταφέρω να νιώσω πως είναι το να "τελειώνεις" και πόση ώρα διαρκεί περίπου ο αυνανισμός μιας γυναίκας; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139830 από Jelly_bean στις 31 Αυγούστου 2017, 5:09μμ

Jelly_bean

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ααα και κάτι ακόμα δοκίμασα να βάλω δάχτυλο σήμερα. Το δάχτυλο μου είναι 7 εκατοστά και όπως ήμουν καθιστή στην τουαλέτα έβαλα τα 2-2.5 μέσα και στην συνέχεια ένιωθα ένα τεράστιο τσούξιμο και δεν ξέρω τι ήταν.... Μπορειτε να με βοηθήσετε και να απαντήσετε σε όλες τις ερωτήσεις μου γτ ανησυχώ πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139835 από Akis2000 στις 01 Σεπτεμβρίου 2017, 12:34πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Καταρχάς δεν υπάρχει λόγος να πανικοβάλλεσαι. Εντάξει, σίγουρα υπάρχουν κορίτσια που έχουν καταφέρει να έρθουν σε οργασμό ηλιακά νωρίτερα από σένα, ωστόσο όμως δεν είναι λόγος για σένα αυτός για να τρελαίνεσε. Σε πρώτη φάση να πούμε ότι το ζήτημα οργασμός σε εσάς τις γυναίκες διαφέρει αρκετά από εμάς. Εμείς βιώνουμε έναν δυνατό αλλά μετά κάνουμε ώρα για να ξανά έρθουμε σε στύση (ανάλογα πάντα και με την ηλικία) ενώ εσείς μπορείτε να βιώνεται μικρότερους αλλά συνεχόμενους. Σε σχέση με εμάς φτάνεται πιο δύσκολα σε οργασμό αλλά όταν φτάσετε τον βιώνεται πολύ πιο έντονα από εμάς τους άντρες. Πάντως εκτός από τεχνική, μεγάλο ρόλο παίζει και η εγκεφαλική διάθεση. Κατά πόσο σε ανάβει δηλαδή ο παρτενέρ σου αλλά και σε τι διάθεση βρίσκεσαι γενικά εκείνη την στιγμή. Σίγουρα η κλειτορίδα είναι το σημείο “G” των γυναικών που παίζει τον πιο σημαντικό ρόλο. Στο στοματικό εκεί επικεντρώνονται κυρίως οι άντρες με την γλώσσα τους (ή τα δάχτυλά τους) όταν θέλουν να σας «ταξιδέψουν στα ουράνια». Τα υγρά που βλέπεις είναι φυσιολογικά και έρχονται ως αποτέλεσμα τις δράσεις που λαμβάνει το αγόρι σου ή και μόνη σου. Πάντως κάποια που βρίσκεται σε εγκεφαλική διάθεση αυτά θα μπορούσαν να έρθουν ακόμα και χωρίς να την ακουμπήσει κάποιος ή κάτι εκεί κάτω. Προσπάθησε να χαλαρώσεις και κάποια στιγμή με την πράξη θα έρθει ο πολυπόθητος οργασμός που περιμένεις. Δεν νομίζω να χρειάζεται να κάνεις κάτι περισσότερο από αυτό που κάνεις τώρα. Τέλος όσον αφορά το τσούξιμο, επειδή εσείς οι γυναίκες είστε και ιδιαίτερα ευαίσθητες στα γεννητικά όργανα καθώς τα έχετε εσωτερικά, δεν ξέρω, ίσως να δοκίμαζες με πιο καθαρά χέρια ή ότι άλλο αντικείμενο δοκίμαζες.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139845 από lida στις 01 Σεπτεμβρίου 2017, 9:45μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Jelly
H κλειτοριδα είναι για μας τα κοριτσια το κυριο οργανο οργασμου μας. Είναι τοσο μικρη αλλα περιεχει παρα παρα πολλα νευρα και ο μοναδικος της σκοπος είναι να μας φερνει ηδονη. (Δεν είναι το σημειο G συγνωμη Ακη). Όμως για να δουλεψει σωστα πρεπει να συνεργαζεται και το μυαλο.
Αλλα κοριτσια ξεκιναν τον αυνανισμο μικρα και αλλα μεγαλυτερα. Εγω αρχισα πριν τα 10 και από τοτε εχω βελτιωθει πολύ. Εσυ που αρχισες μεγαλη πρεπει να κερδισεις το χαμενο καιρο. Πρωτα πρωτα να ηρεμησεις και να μην αγχωνεσαι. Ξαπλωσε γυμνη στο κρεβατι σου και αρχισε να χαιδευεσε σε ολο σου το σωμα. Φαντασου ερωτικες σκηνες που σε διαγειρουν. Σιγα σιγα χαιδεψε την περιοχη γυρο γυρο από το μουνακι σου απαλα στην αρχη και πιο δυνατα μετα. Μη βαζεις δαχτυλο μεσα μονο βρες πανω πανω την κλειτοριδα σου και χαιδεψε την πολύ απαλα. Το ότι σε ετσουξε το δαχτυλο ισως είναι γιατι ζορισε τον παρθενικο ημενα σου. Τα υγρα που βγαινοιυν είναι λιπαντικα που παραγει ο οργανισμος όταν διαγειρεται.
Μην εχεις αγχος καθως αυνανιζεσαι και μην περιμενεις να τελειωσεις σε 2-3 λεπτα. Στην αρχη μπορει να χρειαστεις και μιση ωρα για τον οργασμο αλλα σιγα σιγα θα βελτιονεσαι. Καλη επιτυχια και καλη διασκεδαση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login