Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Φορούσε μια μίνι φούστα τόσο στενή, που με δυσκολία μπορούσα ν' αναπνεύσω!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δυσκολη θεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139855 από Grie09 στις 04 Σεπτεμβρίου 2017, 3:02πμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μέλη του φτου. Γράφω αυτό το μήνυμα γιατί πραγματικα ειμαι σε μια πολύ δυσκολη θέση. Ζω στην Πάτρα και τα είχα περσυ με μια κοπελα που ειναι απο Αθήνα. Είχα ανέβει Αθήνα λοιπον και είχε έρθει στο σπίτι μου οπου προχωρήσαμε (όχι όμως μέχρι τα προκαταρκτικά). Απλως της εβγαλα το σουτιεν για να ειμαι πιο ξεκάθαρος. Ένιωθα πολλα για αυτή, την ήθελα.. Και πραγματικά εκείνη η βραδιά ηταν μαγική για μένα. Ήθελα να την μοιραστω και το εκανα, την μοιραστηκα με δυο "φιλους" μου. Τα είπα ολα ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΑΝ. Μετά η σχέση μας με την κοπελα μου λόγω απόστασης κυρίως, πήρε την κάτω βόλτα. Χωρησαμε, και εξι μηνες ήρθε η κακη στιγμη. Αραζαμε με δυο παιδιά (ο ένας εκ των οποίων ήξερε τι είχε γίνει, καθώς του το είχα πει) και μιλαγαμε για μια κοπελα που είχε πάρει πιπα απ τον γκομενο της. Με ρωτάει ο ένας (όχι αυτός που ήξερε) εσύ με την .................. Έχετε κανει τπτ; του απανταω και απ αυτό. Αυτή τώρα το έχει μάθει. Και το πρόβλημα ειναι πως σκέφτομαι αυτή τη στιγμή και δεν με αναγνωριζω. Δεν κατάλαβα καν πως το εκανα εγώ αυτό... Γνώμες; πως το αντιμετωπιζω;
Ευχαριστωω και συγγνώμη για το μεγαλο κείμενο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139867 από Grie09 στις 05 Σεπτεμβρίου 2017, 4:54μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Κανείς?
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #139875 από ScandalousAngel στις 06 Σεπτεμβρίου 2017, 2:01πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου! Η αληθεια ειναι οτι καποια πραγματα λογω του ενθουσιασμου ειναι δυσκολο να μην τα μοιραστουμε με τους φιλους μας, σε καθε περιπτωση ομως πρεπει να ειναι ατομα της εμπιστοσυνης μας. Εφοσον εχουν περασει εξι μηνες και δεν μιλατε και δεν υπαρχουν σημαδια στον οριζοντα οτι θα ξαναγινει κατι αστο οπως ειναι. Αν την θελεις ομως τοσο πολυ και πιστευεις οτι θα μπορουσατε να ξαναειστε μαζι κι απο δικης της πλευρας τοτε θα μπορουσες να της στειλεις μια συγνωμη. Ελπιζω να σε βοηθησα! Καλη τυχη :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login