Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από την πόρτα σου περνώ κι έρχομαι τοίχο τοίχο, κι αν δε μ' ανοίξεις να σε δω, για σύνθημα θα βήχω...
Σάββατο, 27 Απριλίου

Ανάποδο προφυλακτικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139861 από EleniP1 στις 04 Σεπτεμβρίου 2017, 7:32μμ

EleniP1

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά. Πρόσφατα ολοκλήρωσα με τον φίλο μου και επειδή είναι ακόμα αρχή και μαθαίνω, φροντίζω να είμαι προσεκτική. Σε κάθε μας επαφή χρησιμοποιούμε προφυλακτικό και ποτέ δεν τελειώνει μέσα μου. Χθες το τοποθέτησε από την λάθος πλευρά και σχετικά γρήγορα όταν το κατάλαβε το έβαλε απο τη σωστή. Στο τέλος μετά από έλεγχο είδα οτι το προφυλακτικό δεν είχε πάθει καμια ζημιά. Δεν ανησυχώ για αυτο. Άλλο με απασχολεί που ίσως σας φανεί κάπως τραβηγμένο αλλά εγώ θα ήθελα να μάθω για να μου φύγει εντελώς απ το μυαλό. Ακριβώς πριν το βάλει (την πρώτη φορά ανάποδα) υπήρχαν πολλά προσπερματικά υγρά πάνω του. Και μετά όταν το έβαλε σωστά αυτά λογικά θα πήγαν πάνω στην πλευρά που μπαίνει μέσα μου. Από την εμπειρία σας Υπάρχει ο παραμικρός κίνδυνος εγκυμοσύνης ή είναι εμμονή αυτό που παθαίνω και ανησυχώ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139871 από EleniP1 στις 05 Σεπτεμβρίου 2017, 6:06μμ

EleniP1

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καποιος βρε παιδιααα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139872 από lida στις 05 Σεπτεμβρίου 2017, 8:20μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δυστυχως καποια μικρη πιθανοτητα εγγυμοσυνης υπαρχει αν τα προσπερματικα υγρα περιειχαν σπερμα αν εφτασαν βαθια και αν ησουν σε γονιμη ημερα. Δεν νομιζω να ειναι μεγαλη η πιθανοτητα για ολα αυτα και ένα τεστ πρεπει να το κανεις. Ειδα διαφημηση για τεστ που δειχνει από τη δευτερη μερα δεν ξερω σιγουρα δεν εχω κανει ρωτα στο φαρμακειο. Τωρα αν ρωτησω αφου ειδατε τα προσπερματικα γιατι απλα γυρισατε αναποδα το προφυλακτικο θα μου πεις οτι την ωρα της καβλας κανενας δεν σκεφτεται λογικα. Παντως σου ευχομαι να μην υπαρξει πρόβλημα και να πανε ολα καλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139873 από EleniP1 στις 05 Σεπτεμβρίου 2017, 8:29μμ

EleniP1

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γιατι δεν ειχαμε δευτερο εκεινη τη στιγμη και το αγχος μου ηταν η φθορα του προφυλακτικου. Το ελεγξα οτι ηταν καλα και εκ των υστερων σκεφτηκα τα υγρα. Οσο για τη γονιμη μερα, την επομενη μερα ξεκινησαν οι γονιμες μερες. Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login