Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αποτυχία της προετοιμασίας είναι η προετοιμασία της αποτυχίας.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Μπρούμυτος Αυνανισμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139890 από Γιατρός στις 07 Σεπτεμβρίου 2017, 11:55μμ

Γιατρός

μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γειάς σας,
Σας γράφω αυτό το θέμα για να διαμοιραστώ την κατάστασή μου αλλά και ταυτόχρονα να σας προειδοποιήσω σε περίπτωση που κάνετε αυτό που περιγράφω. Τι είναι αυτός ο τίτλος; Μπρούμυτος αυνανισμός;! Ο αυνανισμός είναι ένα πράγμα που αρχίζεις και ανακαλύπτεις μόνος σου και μερικές φορές μπορεί να βρείς έναν τρόπο που ναι μεν λειτουργεί, αλλά σου κάνει κακό. Ο μπρούμητος αυνανισμός είναι ένα πράγμα που κάνω από τότε που με θυμάμαι (Γεννήθηκα το 2002). Ουσιαστικά τρίβομαι πάνω σε ένα κρεβάτι ή και χαλί ώστε να ασκήσω πίεση στην βάση του πέους πράγμα που προκαλεί ανοργάσμια και μερικές φορές στυτική δυσλειτουργία. Μα ποιός χαζός θα προτιμούσε κάτι τέτοιο; Το θέμα είναι ότι όταν είμουν μωρό το έκανα αυτό χωρίς να το καταλαβαίνω και έτσι ο εγκέφαλός μου έχει 'καλωδιοθεί' έχοντας συνηθήσει με αυτόν τον τρόπο και είναι πολύ δύσκολο να ξεσυνηθήσει κανείς. Σε περίπτωση που το κάνετε αυτό (Το επίσημο όνομα είναι ΤΑΔ τραυματική αυνανιστική διαταραχή ή TMD traumatic mastrubatory disorder) πρέπει άμεσα να το σταματήσετε. Αφού το κάνετε αυτό πρέπει να περιμένετε από μια έως δυο εβδομάδες χωρίς να διεγερθήτε σεξουαλικά(όχι σεξ αυνανισμός ή οτιδήποτε άλλο) αφού τελειώσει αυτή η δύσκολη περίοδος πρέπει να αυνανιστήτε φυσιολογικά με το χέρι μέχρι να φτάσετε σε οργασμό ή εκσπερμάτωση και να μην αυνανιστήτε μπρούμητα ποτέ ξανά. Αν έχετε το ίδιο πρόβλημα ή έχετε να προσθέσετε οτιδήποτε νοιώστε άνετα να αφήσετε ένα σχόλιο. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #139902 από GiorgosMK στις 09 Σεπτεμβρίου 2017, 6:25μμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε ο μικρος μου αδελφος το κανει αυτο
Ειναι 5 χρονων και το ονομαζει ντεϊ ντεϊ
το ξεκινησε σαν παιχνιδι και καλα πως καβαλουσε ενα αλογο μετσ ομως το καθιερωσε και το κανει συχνα
Ειναι τελειως αστειο επισης του σηκωνεται(ακουγεται καπως το ξερω)
Και ειναι αηδιαστικο επειδη ειναι 5
Συνηθως βαζει ενα μαξιλαρι η ενα αρκουδακι απο κατω και τριβεται
Μοιαζει με αυτο που λες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139903 από Γιατρός στις 09 Σεπτεμβρίου 2017, 8:51μμ

Γιατρός

μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ναι αγαπητέ, αυτό είναι. Σου προτείνω να τον συμβουλέψεις να το σταματήσει σιγά σιγά έτσι ώστε να μην έχει πρόβλημα και να είναι ανίκανος να αυνανιστεί με τον σωστό τρόπο και ίσως έχει πρόβλημα στο μέλλον. Αυτή η ιστοσελίδα θα σε ενημερώσει
   →      http://healthystrokes.com/index.html
και αν χρειάζεσαι και άλλες πληροφορίες στείλε μου μήνυμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139905 από GiorgosMK στις 10 Σεπτεμβρίου 2017, 1:59μμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Πολυ ευγενικο εκ μερους σου να μσς ενημερωνεις
Ευχαριστω πολυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139964 από ZmarOd στις 19 Σεπτεμβρίου 2017, 3:13μμ

ZmarOd

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Και εγω το έκανα αυτό μικρός αλλά δεν ήξερα ότι είναι κακό και το χω κόψει από την δευτέρα γυμνασίου. Συνήθως μετά το μπάνιο ξάπλωνα μπρούμητα και έβαζα και τα δύο χέρια στο πέος για να νιώσω την αίσθηση ερεθισμού που ήταν διαφορετική από αυτή του κανονικού τρόπου αυνανισμού(ίσως γιατί ήμουν μικρός). Φαίνεται πως είναι αργά τώρα πια για μένα... :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144448 από EmiK στις 09 Ιανουαρίου 2020, 5:54μμ

EmiK

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Hello!Το κάνω κι εγώ αυτό από μικρή ασκώντας πίεση με το σώμα μου βάζοντας τα χέρια από κάτω έτσι ώστε να τα πατάω με δύναμη(τα χέρια μου κοκκινίζουν από την πίεση που ασκώ). Έτσι δύσκολα φτάνω σε οργασμό κατά την διάρκεια του σεξ,η κλειτορίδα μου έχει συνηθίσει σε πολύ δυνατές κινήσεις.Κάποια άλλη γυναίκα εδώ για βοήθεια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144567 από zakas στις 03 Φεβρουαρίου 2020, 4:47μμ

zakas

Εικονίδιο
μέλος από: 3/2/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Φιλε και εγω το εκανα οταν ημουν μικρος με αυτον τον τροπο και γυρω στα 10 δοκιμασα τον κακνονικο τροπο και ετσι δεν ξαναεπανελαβα μπρουμιτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login