Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το διαχωριστικό όριο της συνήθειας από την εμμονή είναι μικρό, πολύ μικρό.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Πως να βρω κοπελα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140005 από apollonas koukas στις 30 Σεπτεμβρίου 2017, 9:09μμ

apollonas koukas

Εικονίδιο
μέλος από: 30/9/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους , καλο σαββατοκυριακο να εχετε.. Εχω ενα προβλημα απο μικρος ιδρωνα και εκσπερματωνα οταν μιλουσα σε καποια κοπελα.. Αυτο συνεβαινε διαρκως και ετσι δεν μπορουσα να ειμαι ανετος οταν βρισκομουν με κοπελες.. Αναποφευκτα δεν εχω βρει καποια να κανουμε σχεση γιατι φοβαμαι οτι με το που με ακουμπησει οπουδηποτε θα γεμισει το παντελονι μου με σπερμα.. Οποιος μπορει να με βοηθησει γιατι τα χρονια περνανε και θα μεινω παρθενος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140006 από Webmaster στις 30 Σεπτεμβρίου 2017, 11:02μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Η λύση στο πρόβλημά σου φίλε μου είναι απλή. Πάντα να κρατάς μαζί σου δύο πράγματα: Χαρτομάντιλα για τον ιδρώτα και ένα έξτρα παντελόνι σε περίπτωση που συμβεί ατύχημα.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140007 από Akis2000 στις 01 Οκτωβρίου 2017, 4:12μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Μία ακόμα λύση είναι πριν βγεις ραντεβού με μία κοπέλα που σου αρέσει να έχεις τραβήξει μία (ή και δύο αν προλαβαίνεις) μαλακίες προκειμένου να ξεθυμάνεις. Δεδομένου ότι θέλει να περάσει κάποιο σχετικό χρονικό διάστημα μέχρι να ξανά νιώσεις καύλα, θα έχεις όλο το χρόνο να ανοίξεις μαζί της μία νορμάλ κουβέντα χωρίς να έχεις το φόβο κάποιας ανεπιθύμητης εκσπερμάτωσης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140009 από Renata♡ στις 01 Οκτωβρίου 2017, 5:28μμ

Renata♡

μέλος από: 1/10/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Απλά πήγαινε μιλά στην κοπέλα που σου αρέσει και πες της να βγειτε😑
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login