Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όχου συμφορά που με βρήκε πάλι το δόλιο. (Ν. Ξανθόπουλος)
Κυριακή, 5 Μαΐου

Αυνανισμός γυναίκες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140017 από Zoomanka στις 03 Οκτωβρίου 2017, 5:07μμ

Zoomanka

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας απευθύνομαι κυρίως σε κορίτσια. Είμαι 16,5 και έχω ένα θέμα. Γύρω στα 10-11 μπορεί και πιο πριν δεν θυμάμαι αυνανίζονται ασυναίσθητα δλδ χωρίς να ήξερα τι κάνω δεν έβαζα χέρι στην περιοχή αλλά απλά τριβομουν στα σεντόνια και σκεφτόμουν διαφορά (βσκ φιλιά γτ αυτό ήξερα τότε) και ξαφνικά χωρίς να το περιμένω το εσώρουχο μου γινόταν μούσκεμα. Ήταν οργασμός αυτό?; επίσης τώρα που είμαι πιο μεγάλη έχω ένα θέμα δεν μπορώ να καυλώσω όπως τότε δλδ ακόμα και με τρίψιμο δεν είναι η ίδια αίσθηση με τοτε ούτε γίνομαι μούσκεμα δλδ τι μου συμβαίνει ανησυχώ παρα πολύ..........
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140032 από lida στις 08 Οκτωβρίου 2017, 6:32μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το να γινεσαι μουσκεμα μονον δεν ειναι οργασμος. Ο οργασμος είναι μια απιθανη αισθηση που δεν περιγραφεται με λεξεις και οταν τον εχεις αποκλειεται να κανεις λαθος. Τωρα δοκιμασε να τριβεσαι πιο πολυ ωρα ή δοκιμασε αλλους τροπους αυνανισμου οπως το ακουστικο του ντους και την ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα. Αλλα καλυτερα θα σε βοηθησει αν αποκτησεις αγορι να σε χαιδευει και να σε καβλωνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login