Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ftou στα μούτρα σου.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Στύση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140178 από gpap στις 18 Νοεμβρίου 2017, 5:24πμ

gpap

μέλος από: 17/11/2017
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καλησπέρα
Ήθελα να ρωτήσω,
υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε το πέος στη στύση να είναι πιο σκληρό;παρατηρώ ότι άλλες φορές είναι λιγότερο σκληρός και άλλο περισσότερο
Πείτε μ αν υπάρχει κανα κόλπο ώστε να έχω πιο σκληρή στύση
Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140179 από lida στις 18 Νοεμβρίου 2017, 6:26πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Δεν ξερω αν θα πετυχει όταν το κανεις μονος σου αλλα όταν το αγορι μου δεν εχει καλη και σκληρη στυση του βαζω δαχτυλακι από πισω του και αμεσως το πουλι του μεγαλωνει κιαλλο και σκληραινει.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140180 από YourSolution στις 18 Νοεμβρίου 2017, 6:59πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα gpap.

Η στύση εξαρτάται κυρίως από το πόσο όρεξη έχεις, την ψυχολογία, την σωματική κούραση, τον παράγοντα που σε διεγείρει(ακόμα και ένα πορνό θα σε διεγείρει διαφορετικά από ένα άλλο. Μιλάω καθαρά για αυνανισμό καθώς σε προηγούμενο post ανέφερες πως δεν έχεις προβεί ακόμη σε ερωτική πράξη), και τέλος αλλιώς είναι να σηκωθεί από μόνο του και αλλιώς να το σηκώσεις εσύ "χωρίς λόγο".

Στο σεξ πάνω κάτω ισχύουν οι ίδιοι παράγοντες.

Δεν τρέχει κάτι. Σε όλους μας συμβαίνει..

Βρες την κατηγορία πορνό που σε διεγείρει περισσότερο.Μπορείς επίσης να εξερευνήσεις το σώμα σου κατά τη διάρκεια του αυνανισμού όπως για παράδειγμα να χαϊδέψεις το σώμα σου.

Ελπίζω να σε κάλυψα και πάλι! Πάτα αποδεκτή αν βοήθησα.
Καλή συνέχεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140182 από gpap στις 18 Νοεμβρίου 2017, 7:16πμ

gpap

μέλος από: 17/11/2017
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Σ ευχαριστώ και πάλι
Ήθελα να σ ρωτήσω αν ξες γι τέτοιο μέγεθος ποιο είναι το κατάλληλο προφυλακτικό.durex classic π έχω δοκιμάσει είναι καλά αλλά θα ήθελα κι άλλη μάρκα να δοκιμασω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140183 από gpap στις 18 Νοεμβρίου 2017, 7:20πμ

gpap

μέλος από: 17/11/2017
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Και κάτι ακόμη
Όταν όπως είπε "σηκωθεί μόνο του" είναι καλύτερο προφανώς να το "σηκώσεις εσυ εξ ανάγκης".
Δηλαδή η αυθόρμητη στύση είναι καλύτερη;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140184 από YourSolution στις 18 Νοεμβρίου 2017, 7:30πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Στο θέμα των προφυλακτικών και γω τα durex classic παίρνω ή αλλιώς με το επιβραδυντικό(δεν έχω παρατηρήσει κάποια διαφορά).

Όσο αφορά τη στύση αλλιώς είναι να έχει όρεξη και αλλιώς να το αναγκάζεις :P . Και στις 2 περιπτώσεις όμως η στύση είναι καλή και ίδια ειδικά στην εφηβική ηλικία. Απλώς η σκληρότητα πετυχαίνεται ελάχιστα πιο γρήγορα όταν δεν το σηκώνεις μόνος σου όπως και το ότι πέφτει πιο αργά.

Γνώμη μου, δώστου να καταλάβει! Νέος είσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140185 από gpap στις 18 Νοεμβρίου 2017, 7:58πμ

gpap

μέλος από: 17/11/2017
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για τα μηνύματα
Ήθελα ν προσθέσω επίσης ότι τα classic durex μ φαίνεται ότι είναι για μεγαλύτερο πεος.εγω επειδή τα δοκίμασα νιώθω ότι μ ήταν λγ μεγάλα. Καλύτερα πχ μ φάνηκα τα jeans ,η διαφορα τους ποια είναι ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login