Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κυριακή, 5 Μαΐου

Ποσότητα σπέρματος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140188 από gpap στις 19 Νοεμβρίου 2017, 5:55πμ

gpap

μέλος από: 17/11/2017
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Έχω ξανά γράψει γι αυτό το θέμα.
Παρολο που εκσπερματώνω καλή ποσότητα,όπως πιστεύω οι περισσότεροι στην ηλικία μου,θα ήθελα να μάθω πως γίνεται να αυξήσω τη ποσότητα;
Διάβασα με άφθονο νερό,ισχύει κάτι τέτοιο; το έχετε δοκιμάσει;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140194 από Akis2000 στις 19 Νοεμβρίου 2017, 11:31πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η πρώτη μου ερώτηση έχει να κάνει με το γεγονός ότι παρόλο που εκσπερματώνεις καλή όπως λες ποσότητα, προς τι η επιθυμία να την αυξήσεις; Αν σε εντυπωσιάζουν ίσως οι εικόνες σε βίντεο πορνό με τους πρωταγωνιστές να εκσπερματώνουν «τόνους» σπέρματος λάβε υπόψη σου ότι εκεί μιλάμε για επαγγελματίες που τόσο το μέγεθος του οργάνου, όσο και η ποσότητες του σπέρματος έχουν να κάνουν με μεθόδους τόσο ανώδυνες, όσο και επώδυνες ίσως για τον οργανισμό γενικότερα του κάθε ατόμου. Θεωρώ πάντως ότι η ποσότητα του σπέρματος επηρεάζεται τόσο από την συχνότητα των αυνανισμών κατά κύριο λόγο, όσο και από την επιθυμία προς το άτομο που έχουμε απέναντί μας (αν και από αυτό το τελευταίο επηρεάζεται όχι μόνο η ποσότητα σπέρματος αλλά και η ίδια η στύση). Τελικό συμπέρασμα. Αν θέλεις να δεις το σπέρμα σου να βγαίνει σε μεγαλύτερες ποσότητες, φρόντιζε η μία από την άλλη εκσπερμάτωση να απέχει 2-3 ημέρες. Ίσως είναι λίγο δύσκολο στη φάση που βρίσκεσαι και που οι ορμόνες σου σε καλούν αρκετές φορές μέσα στην ίδια ημέρα, ωστόσο νομίζω ότι είναι κάτι που μπορεί και εσύ ο ίδιος να έχεις διαπιστώσει σε περιπτώσεις που έτυχε να περάσουν μέρες από τον τελευταίο σου αυνανισμό. Ελπίζω να βοήθησα κάπως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140197 από gpap στις 19 Νοεμβρίου 2017, 12:20μμ

gpap

μέλος από: 17/11/2017
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Είπα ότι βγάζω ικανοποιητική ποσότητα αλλά λίγο ακόμη θα το ήθελα.
Και νταξ δεν είπα να χύνω όπως αυτοί στις τσόντες που παίρνουν σίγουρα φάρμακα απλά θα ήθελα να μάθω αν είναι αποτελεσματικό το άφθονο νερό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140203 από lida στις 19 Νοεμβρίου 2017, 3:18μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Στις τσοντες μπορει να ειναι και τρικ η μεγαλη ποσότητα π.χ. να δειχνουν πολλες φορες συνεχομενα την εκσπεματιση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140220 από max999 στις 20 Νοεμβρίου 2017, 3:53μμ

max999

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Σιγουρα παιζει ρολο ποσο ενυδατωνεται ο οργανισμος, αφου το σπερμα αποτελειται κυριως απο νερο;)
Βεβαια το ποσο εκσπερματωνεις εξαρταται κι απ το ποσο συχνα την παιζεις, αμα ασπουμε αφηνεις κενο μιας μερας και δεν βαρας καθε μερα θα βγαζεις περισσοτερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login