Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αν πρέπει να διαλέξεις ανάμεσα σε δύο κακά, κάνε αυτό που έχεις ξανακάνει.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Κολαν

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140239 από Aekamp στις 23 Νοεμβρίου 2017, 3:42πμ

Aekamp

μέλος από: 23/11/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλημερα! Προσφατα ανακαλυψα αυτο το forum κ μ αρεσε αρκετα! Ηθελα να μοιραστω κ εγω ενα θεμα μου! Τρελαινομαι ν βλεπω ν φορανε κολαν οι κοπελες! Σε σημειο που μππρει ν πετυχω στο δρομο κ ν μου σηκωθει! Ειδικα αν εχουν κ λιγο πιο πεταχτο κωλο αναστατωνομαι απιστευτα! Καλα τα τζιν κ τα σορτακια αλλα ενα στενο κολαν με τρελαινει!
Αναρωτιεμαι λοιπον αν κ αλλοι εχουν το ιδιο "φετιχ"! Θα θελα πολυ να ακουσω τη γνωμη των αλλων εδω!
Επισης θα με ενδιεφερε πολυ η γνωμη τον κοριτσιων εδω μεσα! Αληθεια φορατε τα κολαν γιατι ειναι ανετα η γτ ξερετε οτι σας κανουν πιο σεξυ κ θα σας χαζευουν πιο πολυ τα αγορια?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140243 από lida στις 23 Νοεμβρίου 2017, 10:22πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Aekamp@23 Νοεμβρίου 2017)
Επισης θα με ενδιεφερε πολυ η γνωμη τον κοριτσιων εδω μεσα! Αληθεια φορατε τα κολαν γιατι ειναι ανετα η γτ ξερετε οτι σας κανουν πιο σεξυ κ θα σας χαζευουν πιο πολυ τα αγορια?

Χε-χε! Ναι τα φοραμε τα κολαν για ολους τους λογους που γραφεις. Ειναι πολυ ανετα χαριζουν ελευθερια κινησεων και μας κανουν να αισθανομαστε σχεδον οτι δεν τα φοραμε. Το ξερουμε οτι μας κανουν πιο σεξι και ερεθιζουν τα αγορια και αυτο μας καβλωνει και εμας. Ακομα οταν ειμαστε με το αγορι μου τα χαδια και τα χουφτωματα με το κολαν ειναι πιο ευκολα και πιο απολαυστικα.     
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140251 από Aekamp στις 24 Νοεμβρίου 2017, 7:21πμ

Aekamp

μέλος από: 23/11/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Χαιρομαι να εχω την γνωμη μιας γυναικας για αυτο το θεμα! Κ χαιρομαι ακοκα περισσοτερο να ακουω οτι σας αρεσει να μας προκαλειτε κ οτι σας αναβει! Αρα ν μην νοιωθω σαν "ανωμαλος" που τρελαινομαι να σαε βλεπω με κολαν! Σας αρεσει κ εσας εεε? Χαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login