Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το Πανεπιστήμιο είναι η πηγή της γνώσης γι' αυτό όλοι που πάνε εκεί πίνουν αβέρτα.
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Δευτερος ξαδερφος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140403 από lida στις 14 Δεκεμβρίου 2017, 1:12μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ειχαμε στο σχολειο συζητηση για αιμομοξια και ρωτησαμε και καποιους καθηγητες. Η βιολογος μας ειπε οτι αυτα που λεγονται για παιδια τερατα κλπ ειναι υπερβολες και μονο σε στενους συγγενεις πχ αδερφια μπορει απλα να ενισχυθουν καποια ανεπιυθμητα χαρακτηριστικα ασθενειων. Αλλα αν δεν υπαρχει εγκυμοσυνη δεν νομιζω οτι υπαρχει κανενα προβλημα. Η θεολογος μας ειπε οτι ειναι παρα πολυ μεγαλη αμαρτια αλλα οταν της ειπαμε οτι ο Αβρααμ και η Σαρα ηταν αδερφια τα μπερδεψε. Όμως μας ειπε οτι η εκλησια επιτρεπει ακομα και το γαμο στα δευτερα ξαδέρφια. Εσεις τι αποψεις εχετε για το θεμα? Παντως εγω εχω κανει σεξ με δευτερο μου ξαδερφο.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140406 από Sofia767 στις 14 Δεκεμβρίου 2017, 7:02μμ

Sofia767

μέλος από: 14/12/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ πιστευω ότι όλα αυτά περί τεράτων είναι μπούρδες. Τα Δευτέρα ξαδέρφια είναι σαν να χτυπάς δίπλα στο γείτονα ένα πράγμα και να σ λένε δεν μπορείς να κανεις κάτι μαζί του.. Αφού το θέλατε και οι δυο καλά κάνατε.. Εγώ έχω χρόνια που καταπιέζω τον εαυτό μου και προσπαθώ να καταπιώ ότι μ αρέσει ένας δεύτερος μου ξάδερφος αλλά μεγάλο λάθος.. Απλά το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορεί να πάει παρακάτω εύκολα κι αυτό γιατί οι οικογένειες θα γίνουν άνω κάτω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140412 από lida στις 16 Δεκεμβρίου 2017, 4:32μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Εχεις δικιο καλο ειναι να κανεις αυτο που θελεις και ναμην καταπιεζεσαι. Εχεις δικιο αν το μαθουν οικογενειες θα υπαρχουν προβληματα. Χαχαχαα ο ξαδερφος θα γινει συμπεθερος. Σε μενα δεν το μαθανε ποτε με τον ξαδερφουλη μου παιζαμε μαζι από πολυ μικρα και καποια στιγμη τα παιχνιδια μας μεγαλωσανε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login