Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είστε μοσχάρια – πίνετε γάλα αγελάδας.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Φαση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140437 από Νεφ17 στις 26 Δεκεμβρίου 2017, 11:09πμ

Νεφ17

Εικονίδιο
μέλος από: 26/12/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας εχω φιλησει αγολρι ξανα αλλα οχι με χουφτωμα και τετοια. Αλλα τωρα παιζει να κανουμε φαση και εγω γενικα δεν ειμαι υπερ τις φασης, ειμαι υπερ τις φασης αλλα σε σοβαρη σχεση. Ηθελα να ρωτησω αν η φαση ειναι ευκολη και αν ενα κοριτσι νιωθει ανετα οταν τη χουφτωνουν. Αα και τι πρεπει να κανει ενα κοριτσι κατα τη διαρκεια της φασης εκτος απο το φιλι???
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140439 από lida στις 26 Δεκεμβρίου 2017, 12:25μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Νεφ17@26 Δεκεμβρίου 2017)
τι πρεπει να κανει ενα κοριτσι κατα τη διαρκεια της φασης εκτος απο το φιλι???


Να μη φοβαται τιποτα, να μη ντρεπεται, να αφηνει τον εαυτο της ελευθερο, να απολαμβανει τα χαδια του αγοριου της και να τον χαιδεβει και αυτη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140441 από Νεφ17 στις 26 Δεκεμβρίου 2017, 1:24μμ

Νεφ17

Εικονίδιο
μέλος από: 26/12/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ. Αα μαλλον δεν καταλαβες για μενα ελεγα οχι για καποιον αλλο επειδη γραφεις στο 3 προσωπο. Αα και μια τελευταια ερωτηση που μπορει να γινει αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140442 από Akis2000 στις 27 Δεκεμβρίου 2017, 6:21πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Νεφέλη, φυσικά και κατάλαβε η Lida ότι μιλούσες για τον εαυτό σου και όχι για κάποιον άλλο, απλά επειδή ρώτησες σε 3ο πρόσωπο έτσι και αυτή σου απάντησε σε 3ο πρόσωπο.
Τώρα το που μπορεί να γίνει μιας και το θεωρούμε απίθανο να βρεθείτε μόνοι σας σε κάποιος σπίτι των δυο σας (αγόρι κορίτσι σπάνια τα αφήνουν οι γονείς μόνα τους σε δωμάτιο εάν δεν τα ξέρουν χρόνια), είτε σε κάνα πάρτι που δεν θα υπάρχουν γονείς και σίγουρα κάπου απόμερα από άλλους φίλους, είτε σε κανένα παρκάκι αλλά όχι πολύ αργά και όχι πολύ απόμερα καθώς ποτέ δεν ξέρεις ποιος ανώμαλος μπορεί να εμφανιστεί, ή σε καμία είσοδο πολυκατοικίας. Αλλά και πάλι μην περιμένεις σε αυτά τα μέρη τίποτα τρελές καταστάσεις χουφτώματος και γιατί τα μέρη δεν δίνονται για κάτι προχωρημένο αλλά και λογικά είστε και σε σχετικά μικρή ηλικία. Όπως λέει πάντως και η Lida να αφήσεις τον εαυτό σου ελεύθερο να το απολαύσεις αρκεί βέβαια να νιώθεις ότι το θέλεις και εσύ πού με το συγκεκριμένο αγόρι και όχι απλά για να βιώσεις την εμπειρία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140478 από lida στις 31 Δεκεμβρίου 2017, 1:08μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Akis2000@27 Δεκεμβρίου 2017)
και όχι απλά για να βιώσεις την εμπειρία.

Γιατι? Το θεωρεις κακο να κανεις κατι μονο και μονο για να βιωσεις την εμπειρία? Δεν το κανεις αυτο ποτε? Και δεν αναφερομαι μονο στο σεξ. Καλη χχρονια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login