Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Όποιος κατουρεί στη θάλασσα, το βρίσκει στο αλάτι.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Μου πέφτει όταν βάζω προφυλακτικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140453 από Γρηγορης888 στις 29 Δεκεμβρίου 2017, 2:28μμ

Γρηγορης888

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια με λενε Γρηγορη ειμαι 21 ετων και προσφατα ανακαλυψα αυτο το φορουμ και ηρθε η σειρα μου να μοιραστω το προβλημα μου μαζι σας.Λοιπον το προβλημα μου ειναι οτι εχω στυτικη δυσλειτουργια.Πως το ξερω;Καταρχην δεν εχω παει σε γιατρο να το πω απο τωρα .Λοιπον 3 χρονια πριν πηγα να κανω σεξ με μια κοπελα που την ηθελα και με ηθελε αναπτυχθηκαν συναισθηματα και οταν ηρθε η ωρα της σεξουαλικης πραξης εβαλα προφυλακτικο και μεχρι να σηκωθω για να ολοκληρωθει το πραγμα εχασα τη στυση μου. Δεν με πηρε απο κατω προσπαθησαμε ξανα προσπαθησαμε αλλα καθε φορα τα ιδια ειχα στυση απλα οχι δυνατη ωστε να ολοκληρωθει η πραξη.Τελειωσαμε με την κοπελα και μετα απο 1 χρονο προσπαθησα με αλλη και παλι τα ιδια και τωρα με μια τριτη παλι μετα απο καιρο και παλι τα ιδια. Βαζω προφυλακτικο και χανω τη στυση εντελως.

Εχω απογοητευτει εντελως και θελω να το αντιμετοπισω....πρεπει σιγουρα να παω σε γιατρο αλλα δεν ξερω σε τι γιατρο και πως να το πω στους γονεις μου. Ειχε κανεις αυτο το προβλημα ; Ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140454 από sakis211 στις 29 Δεκεμβρίου 2017, 5:14μμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Κοιτα εφοσον εισαι 21 δεν εισαι υποχρεωμενος να το πεις απαραιτητα στους γονεις σου :ρ Αν και πιστευω οτι ειναι καθαρα λογω αγχους πηγαινε σε εναν γιατρο ( εαν δεν κανω λαθος ουρολογο) για να σου φυγει το αγχος !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140455 από lida στις 29 Δεκεμβρίου 2017, 6:11μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Eiμαι κοριτσι και δεν εχω τετοιες εμπειριες αλλα θα πω οτι εχω διαβασει και ακουσει. Αφου πριν ειχες στυση και την χανεις το προβλημασου πρεπει ναναι ψυχολογικο. Αν πω βλακια διορθωστε με αλλα μηπως το βιαγκρα θα βοηθουσε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140457 από Γρηγορης888 στις 29 Δεκεμβρίου 2017, 7:47μμ

Γρηγορης888

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ και τους 2 για την απάντηση..φίλε Σάκη δεν νομίζω το θέμα να είναι ψυχολογικό αν και δε ξέρω..πάντως κάθε φορά που είναι να κάνω σεξ δεν αγχώνομαι εκτός από τις πρώτες μου φορες,γενικά η στύση μου δεν είναι καλή απ' ότι έχω παρατηρήσει και επίσης δεν έχω πρωινή στύση...Λίντα το βιαγκρα λογικά θα βοηθούσε όπως και άλλα χάπια σαν το βιαγκρα αλλά νομίζω πως θέλουν συνταγή γιατρού και δεν έχω πάρει ποτέ γτ φοβάμαι κιόλας να κάνω κάτι τέτοιο χωρίς να κάνω εξετάσεις πρώτα και φέρνουν πολλές παρενέργειες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140459 από YourSolution στις 30 Δεκεμβρίου 2017, 4:53πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Καλησπέρα και από εμένα.

Δεν είναι κακό να το πεις στους γονείς σου. Αντιθέτως θα σε βοηθήσουν και θα σε στηρίξουν ακόμα και αν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα.

Γνώμη μου, ο γιατρός που χρειάζεται σε αυτή την περίπτωση δεν είναι ο απλός ουρολόγος,αλλά ένας ανδρολόγος. Σίγουρα υπάρχουν πολλοί πετυχημένοι ανδρολόγοι σε δημόσια νοσοκομεία με μεγάλη εμπειρία, καθώς υπάρχουν επίσης και εξειδικευμένα ιδιωτικά ανδρολογικά ινστιτούτα.

Όπως και να χει,μην απογοητεύεσαι. Προσπάθησε να είσαι όσο πιο ψύχραιμος για να βοηθήσεις και συ τον εαυτό σου. Άλλωστε θα στο πει και ο γιατρός αυτό.

Ελπίζω να βοήθησα και γω κάπως! Πάντως εδώ θα είμαστε και περιμένουμε νέα σου για τις εξελίξεις αν και εφόσον εσύ το επιθυμείς.
Καλή συνέχεια!



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140461 από Γρηγορης888 στις 30 Δεκεμβρίου 2017, 7:46πμ

Γρηγορης888

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα yoursolution ευχαριστώ για την απάντηση! Έκλεισα ήδη σήμερα ραντεβού σε χειρουργό ανδρολογο-ουρολογο το είπα στους γονείς μου γτ υπήρχε πρόβλημα οικονομικό όπως είπες . Όσο αφορά την ψυχολογία μου είμαι πολύ ψύχραιμος και έχω τη στήριξη της κοπέλας μου και των γονέων μου καθώς και του κολλητού μου! Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι στη ζωή για πράγματα που φτιάχνονται,βασικά δεν κάνει να αγχώνεσαι γενικά αλλά τεσπα...
Ευχαριστώ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #140471 από guru στις 31 Δεκεμβρίου 2017, 11:11πμ

guru

μέλος από: 31/12/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε, αυτό που δεν σου έχει πει κανένας είναι ότι λίγο πολύ οι περισσότεροι το έχουμε περάσει. Σε μένα ηταν το στρες που μου προκαλουσε το προφυλακτικό. Όταν δοκίμασα χωρίς αυτό τότε το ξεπέρασα και τελείωσα με το ζήτημα. Μου πέρασε. Αν έχεις την ευκαιρία να βιώσεις μια υγιή σχέση που δεν θα ανησυχεις για νοσήματα τότε κάντο και συ. Εξέτασε την ιδέα να κάνετε και οι 2 εξετάσεις πρώτα. Είναι πολυ εύκολο και κοστίζει ελάχιστα. Εκτιμώ ότι αυτό θα σε βοηθήσει. Να ξέρεις επίσης ότι το έχω ακούσει παρα πολλές φορές από φίλους και φίλες και συνήθως συμβαίνει όταν ξεκινάει κανείς την ερωτική του ζωή και αισθάνεται άγχος για το αποτέλεσμα. Πρόβλημα υγείας μπορώ να σου πώ σχεδόν με βεβαιότητα ότι δεν έχεις. Θα δεις ότι ο ανδρολόγος δεν θα ασχοληθεί τελικά με το όργανο σου αλλά θα σου κάνει ερωτήσεις σαν ψυχολόγος διότι αυτό είναι και το ζήτημα σου.
Δεν χρειάζεσαι φάρμακα... πιες ενα δυο ποτάκια πριν την πράξη και όλα θα ηρεμήσουν μέσα σου. Και να σου πω και κατι τελευταιο που θα το ανακαλύψεις και μόνος σου στην πορεία. Όταν δεν σου σηκώνεται στο κρεβάτι η γυναίκα στρεσάρεται περισσότερο από σένα. Μην εισαι αυστηρός με τον ευατό σου. Δεν τα κάνεις όλα εσύ. Γίνεται και από τους 2 και νιώθει μεγάλη ευθύνη όταν δεν μπορεί να σε διεγείρει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140474 από lida στις 31 Δεκεμβρίου 2017, 11:45πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Σωστα τα λεει ο γκουρου. Το προβλημα ειναι καθαρα ψυχολογικο αφου τις αλλες ωρες σηκωνεται κανονικα. Το φαρμακο θα μπορουσε να ειναι ψυχολογικη βοηθεια. Γιατρος μου ειπε μια ιστορια οτι καποιου δεν του σηκωνοταν την ωρα που επρεπε και του εδωσε χαπι λεγοντας του οτι ειναι βιαγκρα και ολα εγιναν κανονικα. Ομως το χαπι ηταν σκετη ζαχαρη αλλα αυτος με την ιδεα οτι πηρε βιαγκρα ξεπερασε το ψυχολογικο προβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login