Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αποτυχία της προετοιμασίας είναι η προετοιμασία της αποτυχίας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

καυλες στρατος!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140515 από Dimos6613 στις 03 Ιανουαρίου 2018, 8:06μμ

Dimos6613

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
παιδια με τις καυλες στο στρατο τι γινεται;;ειμαι μεγαλος αυνανασ τουλαχιστον 3 την μερα...εκει πως θα την παλεψω;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140521 από YourSolution στις 04 Ιανουαρίου 2018, 11:55πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φιλε,

αρχικά να σε ενημερώσω πως δεν θα έχεις τόσο χρόνο αλλά και όρεξη για να αυνανίζεσαι τόσες πολλές φορές. Δεν θα αποκλείσω όμως ότι δεν θα το κάνεις 1 φορά την ημέρα.

Γνωρίζω (από φίλους μιας και εγώ δεν έχω πάει ακόμα), πως τα ντουζ στα περισσότερα πλέον στρατόπεδα,καλύπτονται με παραβάν οπότε θα μπορείς άνετα καθώς κάνεις μπάνιο.
Επίσης μπορείς και μέσα στην τουαλέτα(θα τύχει κιόλας από παραδίπλα να ακούσεις κάτι περίεργο. Μην αγχωθείς και αυτός το ίδιο κάνει! χεχε)

Ελπίζω να σε καθησύχασα :)


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140533 από Jaguar στις 05 Ιανουαρίου 2018, 11:14πμ

Jaguar

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Φιλε και εγω ειχα μεγαλες καυλες στο στρατο.Οταν επεφτα για υπνο την επαιζα κατω απο τα σεντονια μετο εσωρουχο για να μην λεροσω τα σεντονια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140548 από guru στις 06 Ιανουαρίου 2018, 5:58πμ

guru

μέλος από: 31/12/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Φίλε! Το αγαπημένο σου μέρος θα γίνει η σκοπιά! Στο στρατό θα ανακαλύψεις πόσο κάφρος είσαι. Θα τον παίζεις σε βρώμικες τουαλέτες, σε αποθήκες μαγειρίων, μέσα στα ρούχα σου. Είναι αστείο που οι γυναίκες για να φτιαχτούν θέλουν "ατμόσφαιρα" και μεις αρκεί απλά να το αποφασίσουμε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142668 από Dimos6613 στις 14 Δεκεμβρίου 2018, 10:50μμ

Dimos6613

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Παιδια οντως το εκανα σε απιθανα μερη χεχεχε απολυθηκα πριν 3 μηνες και ακομη αναπολω!!!Οσοι εχετε παει πειτε εμπειριεςςς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156185 από Jeanmoust στις 09 Ιανουαρίου 2022, 8:52πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Εγώ τον πρώτο καιρό δεν την είχα αγγίξει καν. Καλά καλά δεν είχα στύση. Αφού εξοικεξώθηκα τότε είχα την ανάγκη να την παίζω. Συνήθως στην τουαλέτα το πρωί με τις κατουρόκαβλες ή όταν έκανα μπάνιο. Στη βραχονησίδα, όταν ήμουν, είχα βρει ένα ωραίο σημείο με θάμνους πέρα από το φυλάκιο, τα κατέβαζα, έβαζα τσόντα στο κινητό και απολάμβανα μαλακία και θεα. Μια φορά μόνο την είχα παίξει στα πλυντήρια του στρατόπεδου. Προς το τέλος της θητείας, βάζαμε το βράδυ τσόντα στο θάλαμο με άλλες δύο σειρουλες, εγώ προσωπικα τη έπαιζα μέσα από το μποξερακι (είχε ζέστη ακόμα, ήταν Σεπτέμβρης) αλλά δεν τελείωνα στο θάλαμο. Γενικά, μετά τον πρώτο μηνα οι κάβλες επανήλθαν και προς το τέλος της θητείας τράβαγα κάθε μέρα τουλάχιστον μια φορά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156240 από iliaskat στις 24 Ιανουαρίου 2022, 6:51πμ

iliaskat

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2020
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Στη δική μου μονάδα δεν ήταν τόσο άνετα να τον παίξεις . Ούτε στο μπάνιο ουτε στη σκοπιά. Η λύση που βρήκα ήταν στα wc στις καφετέριες όταν ήμουν εξοδουχος. Εκτός από μια φορά που ένας έφερε περιοδικό. Ήμουν θυμάμαι υπηρεσία μαγειρια. Το πήρα και πήγα κλειδώθηκα μόνος στην αποθήκη τροφίμων ένα μεσημέρι Τα έβγαλα όλα, έκατσα στο γραφείο που είχε και έριξα 2 καλές με ηρεμία και άνεση να το ευχαριστηθω.

Αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156279 από Mhtsos στις 11 Φεβρουαρίου 2022, 10:20πμ

Mhtsos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/2/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έχετε τραβήξει μαλακία μαζί με άλλους φαντάρους;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login