Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H Δημοκρατία σου δίνει το δικαίωμα να πεις αυτό που σκέφτεσαι, ακόμα κι όταν δεν είσαι σε θέση να σκέφτεσαι!
Σάββατο, 11 Μαΐου

γυναικιος αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140756 από katerinoualove1 στις 27 Ιανουαρίου 2018, 9:56πμ

katerinoualove1

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γεια σασ κοριτσια ειμαι σχεδον 16 και αυνανιζομαι σιχνα.. βαζω ενα μαξιλαρη στιν περιοχη και αγγαλιαζω ενα αρκουδι ... δεν διαρκη πολλη ωρα καπου 3 λεπτα αλλα αυτη η ανατριχιλα μονο λιγα δευτερολεπτα..
θα ηθελα να ροτισο ποσ εσυσ αυνανιζεσται και ποσο συχνα..σκεφτεσται καπιον εκινη την στιγμη..το λεται στησ φιλεσ σασ..σασ εχουν πιασει ποτε να αυνανιζεσται..
αυταααα.. ευχαριστω για τον χρονο σασ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140758 από lida στις 27 Ιανουαρίου 2018, 5:14μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να μην κρυβομαστε πισω από το δαχτυλο μας ολα τα κοριτσια αυνανιζομαστε και αυτες που λενε οχι μας παραμθιαζουν. Εγω ειμαι στην ιδια ηλικια και το κανω απο τα 10 μου σχεδον καθημερινα ακομα και απο οταν εχω κανονικες σεξουαλικες σχεσεις. Με μαξιλαρια και αρκουδακια το εκανα παλια τωρα με τα δαχτυλαμου γυρω απεξω κυκλικα ή παιζω απαλα την κλειτοριδα μου ή με το νερο του τηλεφωνου του ντους ή με τη ηλεκτρικη οδοντοκρεμα. Οταν το κανω σκεφτομαι ερωτικες σκηνες ή βλεπω σχετικα βιντεο. Με εχει πιασει μια φορα η μητερα μου να αυνανιζομαι αλλα μονο γελασε. Στις φιλες μου το λεω και μετα μου ανοιχτηκαν και καποιες και με μερικες το κανουμε και μαζι. Μου αρεσει να αυνανιζομαι και μπροστα στο αγορι μου και αυτος να καβλωνει τρομερα. Γραψε και συ για ολα που ρωτας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login