Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στον άδειο το δίσκο, όσο θέλεις ψάχνε.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Θεματα με το στοματικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140763 από stacyy στις 28 Ιανουαρίου 2018, 4:17μμ

stacyy

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας!! Εχω εναθεμα με το αγορι μου...οταν του κανω στοματικο δεν του σηκωνεται...δηλαδη του ειναι σηκωμενο αλλα μετα απο λιγο του πεφτει. Ο ιδιος λεει αγχωνεται αλλα του αρεσει πολυ και ο λογος που αγχωνεται ειναι οτι μια φορα το ξαναπαθει αλλα τοτε απλα το ειχαμε κανει πολλες φορες και ,τελειωσε πολλες φορες, και απο τοτε του χει μεινει. Δεν βαζω δοντια η κατι επιπονο πραγματικα προσεχω πολυ. Ξερει καποιος να μου πει τι μπορει να φταει? Κατ αλλα στο ψητο ολα πολυ καλα θα ελεγα!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140765 από lida στις 28 Ιανουαρίου 2018, 4:33μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για μερικες φορες μην το παρεις το πουλι του μεσα στο στομα σου αλλα φιλατο γλυφετο και παιξε με τη γλωσσα του στο κεφαλι κ ειδικα στο πετσακι. Ετσι θα το συνηθισει το στοματικο κ δεν θα εχει φοβο μη τον δαγκωσεις κ να του πεφτει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140767 από stacyy στις 28 Ιανουαρίου 2018, 4:59μμ

stacyy

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αφου δν τον δαγκωνω και δν εχει τετοιο φοβο. Αγχος εχει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140771 από Cottoneyejoe στις 28 Ιανουαρίου 2018, 7:29μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Υποστηριξε την πιπα καλυτερα. Μην το βαζεις απλα στο στομα και να ρουφας. Εμενα με τρελαινει οταν η κοπελα ασχολειται με την περιοχη γενικα πριν την πιπα. Ξεκινα απο αρχιδια και αρχισε να τον φιλας παντου εκει κατω ενω κρατας το πεος του κοντα σου. Παρτο και λατρεψε το σαν να ειναι η ιερη ραβδος του Ερμη. Τριψε το στο μαγουλο σου... Γενικα δωσε σημασια πριν το καταβροχθισεις. Αν και με αυτο τον βλεπεις να πεφτει παρτο χαλαρα και αστον να παιξει κ αυτος λιγο. Περιμενουμε αποτελεσματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140812 από George23 στις 03 Φεβρουαρίου 2018, 8:47πμ

George23

μέλος από: 23/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
δες και καμία τσόντα να μαθεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141185 από PavlosPavlou στις 03 Απριλίου 2018, 10:59πμ

PavlosPavlou

μέλος από: 19/3/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σου! Όταν κανεις πίπα δεν πρέπει απλά να την παίρνεις στο στόμα. Καλό είναι και αρέσει πολύ στους άντρες ( τουλάχιστον σε εμένα και με όσους έχω συζητήσει) να την παίζεις και λίγο με το χέρι σου και ταυτόχρονα να γλύφεις το κεφαλακι, να του τρίβεις τα αρχιδια, αν του αρέσει ωραίο είναι να του τα πιπίλας και όλα αυτά να τα κάνεις εναλλάξ. Επίσης καλό είναι να είστε σε μια στάση που ο άντρας να σε βλέπει την ώρα που του κάνεις πίπα γιατί ας μην ξεχνάμε ότι και το να βλέπει κάτι ο άντρας τον καυλώνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login