Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Mια γυναίκα με οδήγησε στο πιοτό και ποτέ δεν βρήκα την ευκαιρία να την ευχαριστήσω.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Στοματικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141055 από Maraki40 στις 12 Μαρτίου 2018, 2:10μμ

Maraki40

μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Εδω και καποιον καιρο ειμαι με ενα παιδι και εχουμε προχωρήσει μονο στο να μου βαλει δάχτυλο. Θελω να κατεβω αλλα λόγω οτι δεν εχουμε καποιο σπιτι κανουμε οτι κάνουμε σε αμαξι η σε εξωτερικό χωρο. (Απομονωμένα βέβαια) Το θεμα μου ειναι αφου κατέβω και τελειώσει τι θα κανω με αυτο; *δεν θελω να τα καταπιω* Δεν θελω να φανώ αδεξια η να υπάρχει αμηχανία και να χαλασει η ολη στιγμή. Πειτε μου λυσειςς
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #141061 από Cottoneyejoe στις 12 Μαρτίου 2018, 9:02μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

... Μαλιστα . Εκπροσωπω ολο τον ανδρικο πληθυσμο τωρα οταν λεω οτι θα ειναι αδεξιο θα υπαρχει αμηχανια και θα χαλασει η στιγμη . Οταν η κοπελα σε αφησει να τελειωσεις στο στομα της αλλα αμεσως μετα τρεχει στο μπανιο ... Ο,τι χειροτερο . Αν δεν θες να καταπιεις κοριτσαρα θα ελεγα να μην μεινετε μονο στην πιπα . Στο θεμα με το σπιτι παντα θα υπαρχει ανοιγμα . Σ/κ που θα λειπουν οι γονεις , σπιτι φιλου κτλ. Τωρα αν επιμενεις να μεινεις εκει η μονη λυση ειναι να τελειωσει αλλου ο τυπος . Υπαρχει και η πιπα με προφυλακτικο αλλα ... μεχ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141062 από Akis2000 στις 13 Μαρτίου 2018, 2:31πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Γεια σου, εμένα η δικιά μου η κοπέλα μία φορά μέσα στο αμάξι, αφού μου έκανε ότι μου έκανε στην συνέχεια άνοιξε την πόρτα και το έφτυσε,έτσι απλά. Αντί να νιώσεις αμήχανα και άσχημα και εσύ και αυτός που δεν το καταπίνεις, θα πρέπει κανονικά να νιώθει και τυχερός που θέλοντας να τον ικανοποιήσεις τον άφησες να τελειώσει μέσα στο στόμα σου και να το σεβαστεί. Άλλωστε μην νομίζεις ότι το κάνουν και πολλές. Μην σου πω ότι σπάνια υπάρχουν κοπέλες που τα καταπίνουν.Έλεος πια, δεν γυρίζετε και καμιά τσόντα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141068 από lida στις 13 Μαρτίου 2018, 11:58πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Maraki40@12 Μαρτίου 2018)
Εδω και καποιον καιρο ειμαι με ενα παιδι και εχουμε προχωρήσει μονο στο να μου βαλει δάχτυλο. Θελω να κατεβω αλλα λόγω οτι δεν εχουμε καποιο σπιτι κανουμε οτι κάνουμε σε αμαξι η σε εξωτερικό χωρο. (Απομονωμένα βέβαια) Το θεμα μου ειναι αφου κατέβω και τελειώσει τι θα κανω με αυτο; *δεν θελω να τα καταπιω* Δεν θελω να φανώ αδεξια η να υπάρχει αμηχανία και να χαλασει η ολη στιγμή. Πειτε μου λυσειςς

Πρωτα πρωτα στο αυτοκινητο και στον εξωτερικο χωρο υπαρχει ο φοβος για ανωμαλους ηδονοβλεψιες και θελει προσοχη. Τωρα για το στοματικο μην εχεις προκαταληψεις δεν ειναι επικινδινο να τα καταπιεις γιατι ειναι νερο και πρωτεινες που τα διαλυουν τα οξεα του στομαχιου και ουτε και η γευση τους ειναι χαλια εκτος αν ο τυπος εχει φαει παστουρμα χαχαχαχα ουτε η ποσοτητα ειναι μεγαλη για να πνιγεις οπως νομιζει μια φιλη μου. Αν παλι δεν θελεις να τα καταπιεις υπαρχουν και τα χαρτομαντηλα. Κατι αλλο που μπορεις να κανεις ειναι να του δωσεις ενα φιλι και να πανε και στο δικο του στομα. Δικα του ειναι γιατι να πει οτι τα σιχαινεται? Χαχαχαχα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141087 από lucifer στις 18 Μαρτίου 2018, 2:14πμ

lucifer

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
lidia eliwsa αχχαχαχααχ κοιτα απο τν στιγμη που του κανεις στοματικο ερωτα αν γυρισει και σ πει γτ δν ρα καταπιες μην του ξανακανεις απλα τν πατησα και εγω ετσι επειδη το ειχα πει σε μια πρωην μου και δν με ξαναφησε να τν χυσω στο στομα περα απο ολα αυτα αν χυνει πολυ ειναι και δυσκολο για τν κοπελα (εγω χυνω αρκετα πολυ αρα ειχε δικιο η κοπελα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login